کره شمالی را تهدید به بستن دفتر ارتباطی با جنوب

توسط کیم تانگ-HYUNG سئول کره جنوبی (AP) — در آخرین ویدئو به صورت اینتر-کره ای همکاری کره شمالی تهدید به طور دا

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

توسط کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — در آخرین ویدئو به صورت اینتر-کره ای همکاری کره شمالی تهدید به طور دائم بسته یک دفتر ارتباطی با کره جنوبی به عنوان آن را همچنان به محکوم کردن رقیب خود برای عدم جلوگیری از فعالان از ارسال های ضد کره شمالی جزوات در سراسر مرز.

بیانیه ای توسط کره شمالی حاکم حزب کارگران اواخر جمعه یک روز پس از قدرتمند خواهر رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد به این کشور را پایان یک نظامی توافق با کره جنوبی در سال 2018 به کاهش تنش اگر سئول نتواند برای جلوگیری از این فعالان است.

کیم یو جونگ همچنین گفت: کره شمالی می تواند به طور دائم بسته رابط دفتر و کارخانه مشترک پارک در شهر مرزی کائسونگ که نماد آشتی بین دو کشور.

از جان گذشته برای نجات یک متزلزل دیپلماسی کره جنوبی در پاسخ گفت: این امر فشار قوانین جدید ممنوعیت فعالان از پرواز جزوات توسط بالون به شمال که باعث بحث بر سر آزادی بیان.

اما معاون سخنگوی حزب کارگران جبهه متحد اداره گفت سئول وعده فاقد صداقت و انداختن رابط دفتر خواهد بود که برای اولین بار در یک سری از مراحل است که می تواند شدید رنج می برند برای جنوب.

این بیانیه همچنین با تایید افزایش وضعیت کیم یو جونگ بود که به عنوان برادر او را بالا رسمی برای اینتر-کره امور.

"ما پنهان نیست که ما مدتها در ذهن قاطع اقدامات اساسا حذف تمام تحریکات از جنوب و به طور کامل تعطیل و حذف همه تماس با اهرم با (جنوب) گفت:" میگویند.

با اشاره به اعلامیه او گفت: "nonstop اختیار کثیف زباله از سمت جنوب است خسته ما تا آنجا که برای رسیدن به یک نتیجه واضح تر که دشمنان دشمنان پس از تمام ... عزم ما این است که به دنبال تا آنجا که بد چرخه تقابل منجر می شود."

سئول تا به حال هیچ واکنشی به این بیانیه بعد از ظهر شنبه. در یک سخنرانی مارک کره جنوبی روز یادبود رئیس مون جائه-در عهد برای تقویت ملت دفاع اما او هیچ اشاره ای کره شمالی تهدید به ترک اینتر-کره ای صلح نامه.

ارسال بالن در سراسر مرز بوده و مشترک فعال تاکتیک برای سال, اما کره شمالی در نظر گرفته آن را حمله به دولت است. جداشدگان و دیگر فعالان در هفته های اخیر را با استفاده از بالن به پرواز جزوات انتقاد کیم جونگ سازمان ملل متحد بیش از جاه طلبی های هسته ای و ملال انگیز حقوق بشر.

پیونگ یانگ رسمی Rodong Sinmun در روز شنبه منتشر شده چندین مقاله و ستون ابراز تحقیر برای جداشدگان آن را می گوید در تظاهرات. عکس های خود را نشان داد تظاهرات انبوه در کره شمالی که در آن جمعیت مطرح مشت خود را در زیر نشانه هایی مانند "مرگ به انسان تفاله جدا."

در حالی که سئول گاهی اوقات فرستاده افسران پلیس برای جلوگیری از این فعالان در حساس بار آن را قبلا در برابر کره شمالی تماس به طور کامل آنها ممنوع, گفته فعالان اعمال آزادی خود را.

کره جنوبی حاکم حزب لیبرال مسجل یک پیروزی قاطع در ماه آوریل انتخابات پارلمانی دادن به آن جامد اکثریت را به نفع خود تصویب در مجمع ملی برای محدودیت های قانونی در برابر این جزوه تظاهرات.

"این قابل توجه است که چگونه این می آید زمانی که ماه به نظر می رسد دولت به reengage پس از موفقیت نسبی مبارزه COVID-19 و جدید, مترقی, اکثریت نشسته است در مجمع ملی" گفت: Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول.

"به جای کیم با استفاده از خواهرش بود که فرستاده ویژه کره شمالی دیپلماسی لبخند در طول سال 2018 بازی های المپیک زمستانی, برای تهدید, حداقل پایه و اساس است که باقی می ماند از بین کره ای و همکاری که در آن کره جنوبی ترقی خواهان به امید ساخت."

این دفتر رابط در Kaesong بسته شده است از اواخر ماه ژانویه پس از کره توافق کردند که به طور موقت بسته آن را تا coronavirus کنترل می شود.

کره شمالی به حالت تعلیق تقریبا همه همکاری با کره جنوبی در ماه های اخیر در میان یک بن بست در بزرگتر مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت است که باید با شک و تردید عمل بیش از اختلافات در خصوص کاهش تحریم ها در ازای خلع سلاح گام.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن