جی Ambrose: اورلئانز سیاستمداران و مایکل فلین

تلویزیون تبدیل شده بود به یک, اخبار, نشان می دهد و من فریب دهد در اطراف با چیزی دیگری و فکر کردم من شنیده ا

توسط NEWSSHANS در 22 اردیبهشت 1399

تلویزیون تبدیل شده بود به یک, اخبار, نشان می دهد و من فریب دهد در اطراف با چیزی دیگری و فکر کردم من شنیده ام که سخنگو می گویند: "در آینده بعد از" قتل هورنت,' در حال حاضر رئیس جمهور در ایالات متحده برای اولین بار." من متعجب و متحیر بیش از آن را برای یک دقیقه و متوجه شدم او در واقع گفت: "در حال حاضر در حال حاضر در ایالات متحده برای اولین بار." هنوز هم با توجه به اطراف ساعت lambasting از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من عذر خودم را.

آن را به عنوان اگر تهمت هرگز سزاوار excoriation که در گفتن میلیون ها نفر در طول یک تلویزیونی در سراسر کشور کنفرانس مطبوعاتی که خانواده ضد عفونی کننده فقط ممکن است یک پاسخ به COVID-19. اما بعد از آن دیگر بمب افکن طرف افرادی که بی اعتنایی خود دستاوردهای خود مبالغه گسل و در حال حاضر به ارتکاب فقط در مورد هر گونه رسوایی به اخراج او از دفتر بیضی.

قانون اساسی است بنابراین در معرض خطر. حاکمیت قانون در معرض خطر است. عمده موسسات در معرض خطر هستند. برخی از این منتقدان هستند به وضوح مایل به از بین بردن اساسی آمریکا اصول و موسسات به خاطر شخصی خود نفرت و ترس است. در نظر بگیرید به عنوان مثال آنچه را که آنها به سرهنگ ژنرال مایکل فلین.

این multidecorated فلین مدیر سابق آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع, حال توصیه می شود قبل از سیاستمداران در سیاست های نظامی و در طول کمپین 2016 به بسیاری از سخنرانی خسته کننده حمایت از تهمت, که پس از پیروزی در انتخابات خواهد نام او را مشاور امنیت ملی. به عنوان زمان برای افتتاح نزدیک فلین حال گفتگو با سفیر روسیه در مسائل متنوع, هیچ چیز همه که غیر معمول است. آن را غیر معمول نیست یا برای اف بی آی برای گوش دادن به را با ضبط صوت صیقل با برس گردان.

پس از فلین به حال ملبس به او عنوان جدید این سازمان تصمیم به رفتن بعد از او بر اساس هیچ چیز به جز احتمال این که او به نحوی درگیر در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی و این مجاز نیست. پروتکل همچنین خواستار FBI مدیر به اطلاع رئیس جمهور و رسمی قبل از هر گونه تحقیق quizzing اما James Comey تصمیم خود را و در مورد آن شوخی. آگاهانه فلین می تواند به نام یک وکیل برای پیوستن به او و نه آنچه را که پرسشنامه در ذهن داشت.

آنچه اتفاق افتاد این بود که کاخ سفید جلسه در مورد گناه, تماس های تلفنی است که اف بی آی در حال حاضر می دانستم که در مورد آخرین کاما. به تازگی یک سند پیدا شد و گفت که آژانس ممکن است در نظر گرفتن ارزش ابتلا به فلین در یک دروغ است که شناخته شده به عنوان یک دروغ دام اما دو عامل توافق پس از آن بود که هیچ دروغ است. اما چند ماه بعد یک نیروی به نام مولر درگیر شد و فلین بود و در واقع به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی است. او verifiably گفت: به اعتراف به گناه خود و یا پسر خود را خواهد بود محاکمه در یک ماده از این نوع معمولا نادیده گرفته می شود.

فلین پاسخ به شما بود من کردم.

در حال حاضر چند سال بعد و فقیر توسط حقوقی, هزینه ها, فلین به بازنگری در پذیرش و وزارت دادگستری خواسته است که در این مورد بود را رد کرد و دلیل آن را احتمال نمی توان ثابت کرد. وکیل ایالات متحده که تا به حال آورده شده است در به انجام یک بررسی بی طرفانه از همه چیز بود بنابراین توصیه دادستان کل ویلیام Barr. با عظیم بار از اسناد و مدارک به پشت او بار کرده است گفت: در حال حاضر در بسیاری از کلمات که هیچ قانونی علت این rigamarole در وهله اول.

پس شما باید Adam Schiff, یک نماینده دموکرات سر از خانه هوش کمیته استیضاح علاقه مندان کسی که گفت که او تا به حال شواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن تبانی با روسها و هرگز آن را تولید. او گفت: بر بهترین چیزی که می توانست اتفاق افتاده است به وزارت دادگستری بود و سیاسی آن سیگنالینگ بیشتر خشم آمده است.

بیایید خلاصه همه چیز را توضیح که "قتل اورلئانز" بزرگ نارنجی و سیاه و سفید تنها به تازگی ورود در ایالات متحده کشتار زنبور عسل و بیش در ژاپن نیش چیزی شبیه به 50 نفر به مرگ در سال است. اگر ما نمی خلاص شدن از شر آنها به سرعت آنها می تواند یک تهدید دائمی هنگامی که ما به اندازه کافی از آن است.

جی Ambrose یک op-ed مقاله نویس برای تریبون سرویس خبری. خوانندگان ممکن است ایمیل در [email protected].tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب