هیچ وثیقه برای 2 متهم به کمک به ex-نیسان رئیس فرار ژاپن

بوستون (AP) — ماساچوست پدر و پسر که دادستان ها می گویند کمک قاچاق نیسان رئیس سابق از ژاپن در سال گذشته محروم ب

توسط NEWSSHANS در 21 تیر 1399

بوستون (AP) — ماساچوست پدر و پسر که دادستان ها می گویند کمک قاچاق نیسان رئیس سابق از ژاپن در سال گذشته محروم بودند به قید وثیقه توسط یک قاضی فدرال در بوستون در روز جمعه.

مایکل تیلور 59 ساله ویژه ارتش ایالات متحده و نیروهای جانباز و 27 ساله و پسر پیتر تیلور تا به حال به دنبال انتشار فوری در حالی که آنها چالش ژاپن استرداد درخواست.

اما قاضی دونالد cabell در است در 18-صفحه: حکم گفت: "وجود یک فرض برابر وثیقه در موارد استرداد" و متهمان "باید نشان دهد 'شرایط خاص' است که توجیه آزادی آنها به قید وثیقه."

پل کلی یک وکیل برای دانشگاه هاروارد ماساچوست ساکنان گفت: مشتریان خود را حفظ آنها مرتکب نشده یک extraditable جرم.

"ما همچنین بر این باورند که این دو شهروند آمریکا و یک تزئین نیروهای ویژه جانبازان و دیگر چشمگیر مرد جوان با هیچ سابقه کیفری باید در استرالیا در طول یک بیماری همه گیر در حالی که این مسائل در حال کاونتی" او در بیانیه ای گفت.

این تیلور' وکلا استدلال کرده بود که جفت شدند و غیرقانونی بازداشت شده و نمی تواند از تحویل به دلیل "وثیقه پریدن" است و نه یک جرم و جنایت در ژاپن و در نتیجه کمک به کسی که فرار از آنها به قید وثیقه شرایط نیست یک جرم یا نه.

دادستان مقابله که تیلور باید مهارت ها و منابع به فرار. آنها مدارک ارائه شده که Carlos Ghosn سیمی دو پرداخت در مجموع بیش از $860,000 برای ترویج Fox LLC که دادستان ها می گویند موفق شده است توسط پیتر تیلور.

به تیلور می خواستم در ژاپن در این اتهام که آنها در حالی که او را به قید وثیقه و در انتظار محاکمه در مالی سوء اتهامات.

مقامات می گویند تیلور کمک دزدکی حرکت کردن Ghosn از یک هتل در یک جعبه بزرگ و سپس از ژاپن در یک هواپیمای جت خصوصی است. پرواز در زمان Ghosn به لبنان که در آن Ghosn دارای تابعیت اما که هیچ معاهده استرداد با ژاپن است.

Ghosn گفت او فرار کرد چرا که او نمی تواند انتظار یک محاکمه عادلانه و در معرض شرایط ناعادلانه در بازداشت است. او را رد کرده است مالی سوء اتهامات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن