نیوزیلند در نزدیکی ریشه کنی اما ویروس گریم جهانی نگه

توسط نیک پری ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند روز جمعه بود اما ریشه کن coronavirus از سواحل آن فقط با یک نفر

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

توسط نیک پری

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند روز جمعه بود اما ریشه کن coronavirus از سواحل آن فقط با یک نفر در کشور از 5 میلیون شناخته شده بود و هنوز هم آلوده اما تحولات در جای دیگر به طور کلی گریم با هند گزارش یکی دیگر از رکورد افزایش در موارد و پاکستان یک رکورد تعداد مرگ و میر.

در ایالات متحده این ویروس انداخت بیش از 2 میلیون نفر از کار در هفته گذشته با وجود بازگشایی تدریجی کسب و کار stoking ترس معضل در حال انجام است و به طور بالقوه طولانی مدت آسیب به بزرگترین اقتصاد جهان.

آخرین فرصت های شغلی-از دست دادن چهره های از ایالات متحده آمریکا وزارت کار را به 41 میلیون مجموع در حال اجرا از آمریکایی ها که زمینه برای مزایای بیکاری پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی گرفت و در اواسط ماه مارس.

در نیوزیلند, مقامات بهداشت و درمان را نمی یافت هر گونه جدید ویروس موارد برای یک هفته. از 1,504 افرادی که آلوده شدند, 22 فوت کرده اند و همه آنها به جز یکی از بقیه در حال حاضر بهبود. مرزهای کشور بسته باقی می ماند و ماندن ویروس رایگان زمانی که آنها در نهایت بازگشایی شمار یک چالش بزرگ است.

هند ثبت رکورد دیگری را روزانه افزایش 7,466 موارد فقط قبل از آن در دو ماه lockdown یکشنبه به پایان می رسد. دولت دستورالعمل جدید انتظار می رود این آخر هفته ممکن است گسترش مستند در بدترین مناطق ضربه در حالی که تسهیل قوانین برای ترویج فعالیت های اقتصادی در جاهای دیگر.

اکثر موارد در هند متمرکز در اطراف بزرگترین شهرستانها از جمله بمبئی و دهلی نو اما موارد بوده است افزایش در برخی از فقیرترین ایالت های شرقی به عنوان کارگران مهاجر که مشاغل از دست رفته در شهرهای بازگشت به روستاهای بومی خود.

پاکستان روز جمعه گزارش 57 مرگ و میر بالاترین تک روز پس از افزایش شیوع آغاز شد. که افزایش کلی تلفات به بیش از 1 ، 300 و تعدادی از موارد به بیش از 64000.

در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte تصمیم به سهولت یک مستند در پایتخت به یک آرامش بیشتری قرنطینه در روز دوشنبه پس از بیش از دو ماه از تنگی اجرا توسط پلیس و نظامی است. عفونت های مشخصی در مانیل به تازگی و Duterte هشدار داد که این بیماری همه گیر نشده است و قرنطینه در محل در سراسر کشور.

در ایالات متحده, که در آن مرگ و میر است که بالاترین در جهان پیشی گرفته است 101,000 وجود دارد برخی از نشانه های دلگرم کننده در اقتصادی.

به طور کلی تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال حاضر نقشه کشی مزایای بیکاری کاهش یافته و برای اولین بار از زمان بحران آغاز شد از 25 میلیون به 21 میلیون نفر است. و برای اولین بار برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری کاهش یافته است به مدت هشت هفته متوالی به عنوان متحده به تدریج اجازه دهید فروشگاه, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی و صنعت خودرو شروع می شود تا کارخانه ها دوباره.

اما تعدادی از کارگران ایالات متحده تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری است که هنوز هم فوق العاده بالا با تاریخی استانداردها و این نشان می دهد که کسب و کارهای در حال شکست و یا به طور دائم آزادسازي نه فقط تخمگذار کردن مردم تا زمانی که این بحران می تواند عبور اقتصاددانان هشدار می دهند.

"است که از نوع اقتصادی تخریب شما می توانید به سرعت قرار داده و در بطری" گفت: آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork.

نرخ بیکاری در ایالات متحده بود 14.7 درصد در ماه آوریل یک سطح دیده نمی شود پس از افسردگی و بسیاری از اقتصاددانان انتظار آن خواهد بود نزدیک به 20 درصد است.

دیگر بلندی storm clouds: اقتصاددانان می گویند تیز دست دادن درآمد مالیاتی است که به احتمال زیاد به نیروی بخش عمومی اخراج. و کاهش فراتر از ابتدا ضربه صنایع از جمله رستوران ها و فروشگاه ها نشانه ای از گسترش به طور بالقوه آسیب پایدار است. اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری دو رقمی می تواند باقی بماند طریق 2021.

تعدادی از کشورهای اروپایی قوی ایمنی-net برنامه هایی که اختصاصی دستمزد میلیون ها نفر از کارگران و نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد به جای اضافه کردن آنها به صفوف بیکاران. اما آسیب های اقتصادی است نصب شده است وجود دارد بیش از حد.

نیسان نورد تولید در اسپانیا در یک حرکت دولت گفت: می تواند منجر به 3000 مستقیم کاهش شغل و هزاران ضرر و زیان بیشتر در این خودروساز تامین کنندگان. و نرخ بیکاری افزایش 22 درصد در ماه آوریل با 843,000 بیشتر افرادی که به دنبال کار می کنند.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 5.8 میلیون نفر و کشته شدن حدود 360,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. درست ابعاد این فاجعه به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بیشتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان بدون که تا کنون آزمایش شده است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن