جدید, انفرادی نسخه از آرتا آهنگ در مورد نژاد, ایمان منتشر شد

توسط MESFIN FEKADU نیویورک (AP) — هرگز قبل از شنیده انفرادی نسخه از اواخر پرچین و قدرتمند با همکاری Mary J. Bl

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

توسط MESFIN FEKADU

نیویورک (AP) — هرگز قبل از شنیده انفرادی نسخه از اواخر پرچین و قدرتمند با همکاری Mary J. Blige در مورد ایمان و نژاد 2006 "Never Gonna Break My ایمان" وارد کرده در Juneteenth.

سونی RCA Records RCA الهام و میراث ضبط شده منتشر شد آهنگ جمعه هماهنگی با آن همه سیاه بردگی مردم آموخته بودند آزاد از اسارت.

"Never Gonna Break My ایمان" طنین انداز امروز شامل شعر مانند: "شما دروغ می تواند به یک کودک با چهره خندان/به من بگویید که رنگ نیست در مورد یک مسابقه است."

"جهان بسیار متفاوت است در حال حاضر. تغییر در همه جا و هر یک از ما امیدوارم بهترین او یا او می تواند به حرکت رو به جلو و ایجاد تغییر مثبت که ممکن است" Clive Davis, Sony Music ارشد خلاق افسر و فرانکلین را دوست نزدیک و همکار در بیانیه ای گفت:.

موجب اخیر مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و بسیاری دیگر. برخی از نوازندگان منتشر کرده اند را پوشش می دهد اعتراض سرودهای یا دوباره منتشر مسن آهنگ که با طنین بار مانند "Never Gonna Break My ایمان است."

متن ترانه از این ترانه ها عبارتند از: "پروردگار من نمی خواهد به شما کمک کند آنها را به درک/که کسی که طول می کشد زندگی از یک مرد بی گناه/به خوبی از آنها هرگز واقعا به دست آورد و همه آنها واقعا انجام می شود/مجموعه روح رایگان که در آن تصور می شود."

تماس فرانکلین عملکرد "سرد" دیویس گفت: این آهنگ از آلبوم و ارتباط "را تکان هر فیبر در بدن شما است."

"هر کس باید از شنیدن این رکورد," دیویس گفت:. "سزاوار است كه يك سرود."

"Never Gonna Break My ایمان" برنده بهترین انجیل عملکرد در 50 جوایز گرمی در سال 2008 مارک فرانکلین 18 و نهایی جایزه گرمی برنده شوید. او در سن 76.

این آهنگ در اصل برجسته در فیلم "بابی" در مورد وزیر بهداشت ، رابرت اف کندی در سال 1968 ترور و ویژگی های خواننده پس زمینه از پسران گروه کر هارلم.

"این سولو نسخه نشسته است بر روی کامپیوتر من برای سال, و هنگامی که من شنیده ام Clive بود از ساختن یک فیلم در آرتا زندگی من شده در این نسخه را به او. جهان شنیده نشده کامل عملکرد و واقعا نیاز به شنیده می شود" خواننده برنده جایزه گرمی Bryan Adams که همکاری و نوشت: این آهنگ در بیانیه ای گفت. "من خیلی خوشحالم که آن را در حال منتشر شد که دنیا باید این حق در حال حاضر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن