آسیا امروز: ویروس ردیابی برنامه در استرالیا; 25 موارد در جامعه می شوند

کانبرا استرالیا (AP) — شش میلیون استرالیایی دانلود یک برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی رد

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399

کانبرا استرالیا (AP) — شش میلیون استرالیایی دانلود یک برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی ردیابی عفونت کروناویروس, مقامات گفت.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: COVIDSafe برنامه پخش قوی نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر و چندین کشور ابراز علاقه به یادگیری از اثرات مثبت آن.

اگر یک کاربر تشخیص داده می شود این برنامه با این نسخهها کار برای شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته.

دولت گفت: حداقل 40 درصد از استرالیا 26 میلیون نفر نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد. وجود دارد حدود 17 میلیون گوشی تلفن همراه در استرالیا.

دولت و ایالات متحده شده اند تسهیلات سفر و افزایش استفاده از رستوران ها و کافه ها در چند هفته گذشته. استرالیا ثبت کرده است بیش از 7,100 موارد COVID-19 با 102 مرگ و میر.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— 3 مورد جدید در چین: چین روز یکشنبه گزارش سه مورد تأیید از coronavirus دو از خارج از کشور و یک محلی منتقل شده در شمال شرقی استان جیلین است که تجربه یک جزئی شیوع در حال حاضر ظاهرا تا حد زیادی موجود است. جدید مرگ و میر گزارش شده است و 79 نفر باقی می ماند در درمان با یکی دیگر از 380 تحت انزوا و نظارت برای موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 COVID-19 مرگ و میر ناشی از 82,974 موارد است.

— کره جنوبی رکورد جدید 25 عفونت: کره جنوبی گزارش داد 25 موارد اضافی از coronavirus بیش از یک دوره 24 ساعته در میان ادامه در مقیاس کوچک شیوع بیماری در کشور است. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بیشتر ارقام منتشر شد اعتراض این کشور در مجموع به 11,190 با 266 مرگ و میر. این سازمان گفت: 10,213 از آنها را بازیافت و منتشر شده است از قرنطینه. هفده از جدید 25 بيمار محلی آلوده در حالی که هشت دیگر آمد از خارج از کشور. کره جنوبی کاسته مقدار از آن سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است قبل از آن دیدم ناگهانی سربازان ارتش در تعدادی از موارد مرتبط با کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی منطقه. مقامات بهداشتی را تایید کرده اند و در مجموع 225 موارد مرتبط Itaewon توله از ظهر یکشنبه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن