جدید گرانشی-مدل موج می تواند نوترون ستاره به حتی واضح تر تمرکز

گرانشی-موج محققان در دانشگاه بیرمنگام را توسعه داده اند یک مدل جدید است که وعده به عملکرد بینش تازه به ساختار

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

گرانشی-موج محققان در دانشگاه بیرمنگام را توسعه داده اند یک مدل جدید است که وعده به عملکرد بینش تازه به ساختار و ترکیب نوترون ستاره. این مدل نشان می دهد که ارتعاش یا نوسان در داخل ستاره را می توان به طور مستقیم اندازه گیری از گرانشی-موج سیگنال به تنهایی. دلیل این است که ستاره نوترونی تبدیل خواهد شد و تغییر شکل تحت تاثیر نیروهای جزر و مدی باعث آنها را به نوسان در مشخصه فرکانس و این رمز منحصر به فرد اطلاعات در مورد ستاره گرانشی-موج سیگنال.

این باعث می شود asteroseismology — مطالعه ستارگان ارتعاشات با امواج گرانشی از برخورد نوترون ستاره امیدوار کننده ابزار جدید برای بررسی گریزان طبیعت بسیار متراکم هسته ای مهم است. نوترون ستاره هستند ultradense مانده از سقوط, ستاره های عظیم. آنها مشاهده شده است در هزار در طیف الکترومغناطیسی و در عین حال کمی شناخته شده در مورد طبیعت است. منحصر به فرد می تواند اطلاعات جمع آوری شده از طریق اندازه گیری امواج گرانشی منتشر شده که دو ستاره نوترونی دیدار و به شکل یک سیستم دودویی.

اولین پیش بینی شده توسط آلبرت اینشتین, این امواج در فضا زمان بودند شناسایی پیشرفته لیزر تداخل رصدخانه موج گرانشی (LIGO) در سال 2015. با استفاده از سیگنال موج گرانشی به اندازه گیری نوسانات نوترونی ستاره های محققان قادر به کشف بینش های جدید به داخل کشور از این ستاره ها. مطالعه منتشر شده در طبیعت ارتباطات. دکتر گراینت Pratten از دانشگاه بیرمنگام موج گرانشی موسسه و نویسنده سرب از مطالعه توضیح داد:

مدل توسعه یافته توسط تیم را قادر می سازد فرکانس این نوسانات به تعیین خواهد شد به طور مستقیم از گرانشی-موج اندازه گیری برای اولین بار. محققان با استفاده از مدل خود را در اولین مشاهده گرانشی-موج سیگنال از یک دوتایی ستاره نوترونی ادغام — GW170817. شرکت سرب نویسنده پاتریشیا اشمیت اضافه شده:

نسل بعدی رصدخانه موج گرانشی برنامه ریزی شده برای 2030s خواهد بود قادر به تشخیص مراتب بیشتر دوتایی ستاره نوترونی و رعایت آنها را در جزئیات بسیار بیشتر از این است که در حال حاضر ممکن است. مدل تولید شده توسط بیرمنگام تیم را به یک سهم قابل توجهی در این علم است. دکتر Pratten گفت:

ارائه شده توسط: دانشگاه بیرمنگام [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

جدید اپل مک بوک طرفدار ما را به یاد که چرا ما نیاز به پردازنده های ARM


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن