دهلی نو قصد دارد توده غربالگری تلاش به عنوان ویروس موارد افزایش

توسط ANIRUDDHA GHOSAL دهلی نو (AP) — مقامات هندی در حال راه اندازی یک coronavirus بررسی مصرف پایین بهداشت جزئی

توسط NEWSSHANS در 5 تیر 1399

توسط ANIRUDDHA GHOSAL

دهلی نو (AP) — مقامات هندی در حال راه اندازی یک coronavirus بررسی مصرف پایین بهداشت جزئیات جدید از دهلی کل جمعیت 29 میلیون و تست هر کس با علائم جولای 6.

این طرح جدید اعلام شد چهارشنبه پس از آلاینده پایتخت شد بدترین آمار شهرستان با این بیماری همه گیر در هند با 70,390 موارد بیش از سرمایه مالی بمبئی است.

در طی 24 ساعت گذشته 3,788 مورد جدید تایید شد در دهلی نو نسبت به 1,118 در بمبئی. هند روز پنج شنبه ثبت یک رکورد دیگر از 16,922 موارد مصرف کل به 473,105.

تا کنون استراتژی در دهلی نو — خاک که شامل سرمایه سیتی — حال حول شناسایی مهار مناطق و یا مناطق با خوشه های زیادی از موارد است. اما مقامات گفت که کمتر از یک پنجم از همه موارد از مناطق و نظارت گسترده تر مورد نیاز بود.

نزدیک به نیمی از موارد در دهلی نو شد و بخشی از ویروسی خوشه و جستجو برای آنها را از طریق "شدید تماس ردیابی COVID مثبت بیماران انجام خواهد شد به تجزیه و تحلیل دلایل خوشه" دولت در شهرستان گفت:.

مقامات گفت: تیم خواهد رفت به هر خانوار برای شناسایی و تست هر کسی با علائم با استفاده از یک آنتی ژن تست ارزان تر و کارآمد تر هر چند کمتر دقیق آزمایش خون است که به نظر می رسد به صورت آنتی بادی و پروتئین — پروتئین ساخته شده توسط بدن در روز یا هفته پس از مبارزه با یک عفونت است.

آزمون تشخیص عفونت فعال با تشخیص اولین آثار سمی از ویروس. در حالی که تصدیق کرد که آنتی ژن تست نیست به عنوان دقیق به عنوان استاندارد طلا RT-PCR آزمون مقامات گفت که "بسیار موارد مشکوک" که تست منفی در آزمایش آنتی ژن اجرا خواهد شد یک RT-PCR آزمایش برای رد کردن نتیجه نادرست.

در ضمن طرح جدید نیز پیش بینی یک ترسیم از این شهر 266 مهار مناطق. در ژوئن 18, دولت دهلی نو آغاز شد تجویز آنتی ژن تست در مهار مناطق اما تنها به بیمار. در حال حاضر هر کس در این مناطق خواهد بود آزمایش, مقامات گفت که آنها روشن نیست که چگونه بسیاری از آزمون ها که مستلزم.

پلیس مستقر خواهد شد برای به اجرا درآوردن جسمی فاصله و جلوگیری از مخلوط کردن از جمعیت در مهار مناطق. هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطمینان از دقیق محیط و کنترل "مطلق محدودیت بیرون و به سمت داخل حرکت جمعیت" در شهر دولت گفت. کسانی که شکستن فیزیکی فاصله هنجارهای جریمه خواهد شد.

اگر مقامات پیدا کردن هر کسی که به تایید آلوده شده اند و یا خوشه ای از بیماران زندگی در یک پرجمعیت منطقه ای که در آن فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست و سپس این طرح می گوید که آنها می تواند نقل مکان کرد و به یک COVID-19 دولت مرکز مراقبت.

این طرح همچنین پرچم نیاز به کارکنان اضافی به صورت گسترده ورزش و می گوید که گروه های جامعه مدنی و سازمان های غیر دولتی می تواند شامل برای کمک به نظارت بر آن دسته از بیماران که در حال جدا شده و در خانه های خود و برای تشخیص زود هنگام از مخاطبین خود است.

به طور جداگانه مقامات نیز برنامه ریزی به صورت تصادفی تست مردم از سراسر گروه های سنی از جمله کودکان به دنبال آنتی بادی برای coronavirus در خون خود را به منظور درک بهتر این ویروس در حال گسترش است. این بررسی این است که برنامه ریزی شده توسط جولای 10 و گفته است که آنها امیدوار بودند به جمع آوری 20,000 نمونه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن