کتاب جدید با هدف به تصویر کشیدن 'واقعی' هری پاتر و شاهزاده و مگان

توسط جیل LAWLESS لندن (AP) — رهایی از محدودیت های زندگی به عنوان تمام وقت royals — و ادغام در دشمنی با بریتانی

توسط NEWSSHANS در 15 اردیبهشت 1399

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — رهایی از محدودیت های زندگی به عنوان تمام وقت royals — و ادغام در دشمنی با بریتانیا تلخیص مطبوعات — شاهزاده هری و همسرش, Meghan طرح داستان خود را در یک کتاب به قلم روزنامه نگاران دلسوز.

هارپر کالینز انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به نشر "پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی" در بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع در اوت. 11. این کتاب منتشر خواهد شد در ایالات متحده در همان روز توسط دی خیابان کتاب.

کتاب نوشته شده توسط هارپر بازار سلطنتی ویرایشگر امید Scobie و مجله Elle سلطنتی خبرنگار کارولین دیورند که می گویند هدف آنها را به تصرف خود "واقعی هری و Meghan."

این ناشر می گوید این کتاب را مقابله با "بسیاری از شایعات و تصورات غلط که طاعون زن و شوهر در دو طرف حوض." آن را می گوید نویسندگان داده شده است "دسترسی منحصر به فرد" و همکاری با کسانی که نزدیک به زن و شوهر است.

اعلام می آید دو هفته پس از هری و مگان گفت: آنها دیگر نمی خواهد همکاری با چند تدبیر به دلیل آنچه که آنها به نام "تحریف شده نادرست و یا تهاجمی" داستان است.

Meghan است تحت پیگرد ناشر مربوط به روزنامه ها برای تهاجم به حریم خصوصی و نقض کپی رایت بیش از یک سری از مقالات در ایمیل در روز یکشنبه که تکثیر بخش از نامه او نوشت: به پدر او توماس Markle.

هری که یک نوه ملکه الیزابت دوم و ششم در خط به تاج و تخت بریتانیا, عروسی, این بازیگر آمریکایی Meghan Markle در قلعه ویندسور در مارس 2018 در اسراف مراسم را تماشا سراسر جهان است.

این زن و شوهر بعد گفت آنها موشکافی آنها دریافت شده از رسانه های بریتانیا غیر قابل تحمل و افزود: از متهم شدن به آزار و اذیت.

در ماه فوریه آنها اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای ترک به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به دنبال استقلال مالی و حرکت به شمال امریکا است. تقسیم شد رسمی در پایان ماه مارس و زن و شوهر باید نقل مکان به منطقه لس آنجلس که در آن Meghan مطرح شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب