NBC تولید کنندگان می گویند: "امریکا است استعدادهای درخشان' پاک توسط کاوشگر

لس آنجلس (AP) — بررسی Gabrielle Union شکایت از نژادپرستی در مجموعه ای از "america's Got Talent" به این نتیجه ر

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399

لس آنجلس (AP) — بررسی Gabrielle Union شکایت از نژادپرستی در مجموعه ای از "america's Got Talent" به این نتیجه رسیدند که او اتهامات بی اساس NBC و نشان می دهد تولید کنندگان.

خارج از بررسی همچنین گفت که اتحادیه ادعا کرده بود "هیچ بلبرینگ" در نشان می دهد تصمیم به رها کردن او به عنوان یک قاضی شبکه ای و شرکت های تولید FremantleMedia و Syco گفت: در یک بیانیه مشترک چهار شنبه. Syco است سری میزبان و تولید کننده Simon Cowell را سرمایه گذاری مشترک با Sony Music.

اتحادیه شناخته شده برای نقش خود در فیلم "آن را در" و "Bad Boys II" به نظر می رسد در استعداد ویترین برای یک فصل تا زمانی که او و همکار دانشجوی سال اول قاضی جولین هاف نمی خواست برای بازگشت.

تجارت انتشار انواع گزارش داد که اتحادیه, که سیاه و سفید است, معتقد بودند او به دلیل اخراج او خواسته بود NBC و نشان می دهد تولید برای پاسخ به یک محیط است که تحمل جوک های نژادپرستانه و اظهارات. که شامل چه اتحادیه گفته شد, یادداشت های متعدد از تولید کنندگان گفت: او پوشیده بود موهایش را "بیش از حد سیاه" برای "america's Got Talent" مخاطبان است.

ان بی سی در پی تحقیقات به اتحادیه اتهامات.

"از طریق بررسی روند آن نازل شده است که هیچ کس در ارتباط با نشان دادن هر گونه حساس یا موهن در مورد اظهارات خانم اتحادیه ظاهر است و نه نژاد و نه جنسيت عاملی در پیشرفت و یا حذف شرکت کنندگان در هر زمان" NBC و تولید کنندگان گفت.

یک نماینده اتحادیه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این یافته ها که بر اساس برخی از 30 مصاحبه را برجسته "برخی از مناطق که در آن گزارش فرآیندها می تواند بهبود یافته" این شرکت گفت: بدون ارائه جزئیات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب