گارد ملی مستقر به عنوان فیلادلفیا در اعتراض به خشونت گرایید

فیلادلفیا (AP) — اعضای گارد ملی در جای خود باقی مانده اوایل دوشنبه در فیلادلفیا برای محافظت از شهرستان سالن و

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

فیلادلفیا (AP) — اعضای گارد ملی در جای خود باقی مانده اوایل دوشنبه در فیلادلفیا برای محافظت از شهرستان سالن و بخش هایی از شهر یک روز پس از مقامات بسته بسیاری از مناطق پس از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید مرگ تبدیل به یک شب دیگر از تخریب.

فروشگاه ویندوز به شکست یکشنبه شب در نزدیکی شهر سالن کالا گرفته شده از فروشگاه ها و پلیس و دیگر وسایل نقلیه و سازه های تنظیم شعله ور شد. رهبران شهر گفت: ده ها تن از بازداشت ساخته شد و اشاره کرد که غارتگران ضعف پلیس در بار آنها را شماره 10 به یک است.

مردم دیده می شد در حال اجرا به فروشگاه های متعدد در شمال شرق فیلادلفیا خوبی در خارج از شهر و در حال ظهور با کالا. در غرب فیلادلفیا عمدتا سیاه و سفید محله نیز دور از مرکز شهرستان و پلیس با شلیک گاز اشک آور مردم دیده می شد در حال اجرا از حداقل یک فروشگاه با محصولات و دیگر ماشین پلیس به آتش کشیده شد و یا در غیر این صورت آسیب دیده است.

تصویری از صحنه نشان می دهد که مردم فوق العاده ماشین پلیس ویندوز خان درون لوله تفنگ از طریق خالی کردن وسایل نقلیه و هل دادن ماشین به دیگران است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب