Muti برای انجام موسیقی کلاسیک بازگشت به ایتالیایی مرحله

توسط کالین بری SOAVE ایتالیا (AP) — Riccardo Muti خواهد انجام یک ارکستر جوانان در یک فضای باز کنسرت راه اندازی

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط کالین بری

SOAVE ایتالیا (AP) — Riccardo Muti خواهد انجام یک ارکستر جوانان در یک فضای باز کنسرت راه اندازی سالانه راونا جشنواره ماه ژوئن صورتحساب جمعه به ایتالیا برای اولین بار زنده موسیقی کلاسیک, عملکرد پس از آن سخت و مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

دولت ایتالیا است که اجازه کنسرت و اجرای زنده برای شروع در ژوئن 15, زمانی که بسیاری از سالن های تئاتر هستند به سیم پیچ را تقویم و به عنوان جشنواره تابستان آغاز خواهد شد.

ایتالیا مشهور La Scala تئاتر است که به دنبال در دوباره باز تنها در ماه سپتامبر با یک عملکرد وردی مرثیه در Duomo میلان به یاد داشته باشید ایتالیا coronavirus مرده پس از بتهوون سمفونی شماره 9.

باز هوایی جشنواره اپرا در ورونا آرنا لغو شد قبل از این تاریخ شروع شد و حتی اعلام کرد جایگزین برای برنامه های کنسرت موسیقی کلاسیک در ماه اوت است.

الهام, ایتالیایی, صنعت راونا جشنواره آمادگی خود را از پروتکل های در طول این مستند که تایید شده توسط دولت ایتالیا اجازه می دهد که شروع سریع گفت: جشنواره مدیر کل Antonio de Rosa.

جشنواره باز خواهد شد ژوئن 21 با راونا بومی Muti انجام لوئیجی Cherubini جوانان ارکستر شامل نوازندگان زیر سن 30 به 15 قرن Rocca Brancaleone قلعه. مخاطبان خواهد بود محدود به 250 نفر با اجباری, ماسک مبهوت ورودی و فیزیکی فاصله.

در مرحله اجرا را حفظ فاصله یک متر (سه پا) گسترش به 1.5 تا 2 متر (4 1/2 فوت به 6 فوت) بين woodwinds. وجود خواهد داشت یک خواننده سوپرانو رزا Feola.

جشنواره دهکده 30 سال پیش توسط Muti همسر کریستینا Mazzavillani موتی خواهد شد در حال حاضر 40 اجرای کامل برنامه به زودی اعلام می شود. در حالی که مخاطبان محدود است د رزا گفت: اجرای برنامه همچنین می تواند جریان به مخاطبان جهانی.

"ما تایید در این ماه از اهمیت زیادی از فرهنگ و عملکرد. ما گوش به موسیقی ما کتاب ها را بخوانید و ما را به تماشای بسیاری از اجرای موسیقی در تلویزیون" د رزا گفت: AP. "در حال حاضر آن است که لحظه ای به بازگشت به مرحله با یک اجرای زنده با پخش آنلاین, به هر کس این امکان را به زنده نگه داشتن شعله موسیقی سوزاندن در و که باید هرگز."

ایتالیا مادری شعر opera است که درد و رنج بیشتر و حتی به عنوان کشور به آرامی برطرف آن مستند به دلیل افزایش خطر سرایت میان یک گروه کر و خوانندگان اقدام نمایشی نقش بر روی صحنه است. ورونا تابستان برنامه — محبوب با گردشگران خارجی — لغو شد با توجه به چنین نگرانی.

La Scala مدیر کل دومینیک مایر گفت: در یک ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه که این بحران برای موسیقی کلاسیک جهانی را تعمیق خواهد کرد در سال 2021 زمانی که وجود دارد هیچ دیگر برنامه های دولت برای کمک به پوشش تئاتر کارگران حقوق و زمانی که حضور و غیاب است که به احتمال زیاد هنوز هم رنج می برند.

"وجود دارد نه بسیاری از لحظات در تاریخ زمانی که در آینده برای جامعه است بنابراین نامشخص" مایر گفت. "ما نیاز به ادامه به هنر ما جلوتر و مخاطب را بازگشت به تئاتر بود و با هم به تجربه احساسات در مقابل عملکرد."

مایر گفت: در دراز مدت راه حل نهفته در آوردن خانواده و فرزندان نزدیک به تئاتر بخش, الهام بخش, طول عمر, عشق, عملکرد, بلکه کاهش قیمت بلیط — او گفت: آنها بیش از حد اغلب مجموعه توسط "افرادی که نمی مجبور به پرداخت و یا اصلا مشکلات پرداخت."

او همچنین درخواست کرد برای کمک به قرارداد خوانندگان و نوازندگان ایرانی که قادر به کسب درآمد در اروپا مستندات و کسانی که تحت پوشش های مختلف بیکاری طرح پوشش ارکسترهای یا تئاتر کارگران است.

"من می خواهم La Scala به این نقش که آن را همواره در مجلس از جامعه پس از پایین لحظه" مایر گفت. او افزود که برنامه ریزی عملکرد بتهوون سمفونی شماره 9 کرال symphony — انجام خواهد داد "یک پیام از صفحه اصلی دوستی و گرما."tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن