نصب و پشتیبانی: رئیس جمهور تایوان وعده برای تقویت دموکراسی

Tsai و نشستند ون او آغاز شد دومین دوره به عنوان رئیس جمهور تایوان با ارائه یک سخنرانی که در آن او مشخص شده برن

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

Tsai و نشستند ون او آغاز شد دومین دوره به عنوان رئیس جمهور تایوان با ارائه یک سخنرانی که در آن او مشخص شده برنامه های خود را برای کشور جزیره. یکی از جنبه های برجسته در سخنرانی ایجاد یک کمیته اصلاح قانون اساسی چیزی است که توجه حزب کمونیست چین.

اظهار تایوان هویت

Tsai و متعهد خود را به بهینه سازی نهادهای دولتی بیش از چهار سال بعد از او مدت است. "ما قانونی یوان ایجاد یک کمیته اصلاح قانون اساسی به ما یک پلت فرم برای شرکت در گفت و گو و رسیدن به یک اجماع در قانون اساسی اصلاحات مربوط به سیستم های دولت و حقوق مردم. این روند دموکراتیک را قادر خواهد ساخت اساسی سیستم به پیشرفت با زمان و هماهنگ با ارزش های تایوانی جامعه," او گفت: همانطور که در گزارش Focus Taiwan.

رئیس جمهور پیشنهاد شده است که سن رای دادن بود پایین آورده از 20 به 18. Tsai و می خواهد شهروندان را به عنوان قضات غیر روحانی در دادگاه و در نتیجه اطمینان از مشارکت مردم در اصلاحات قضایی. او معتقد است که این حرکت را از بین بردن هر گونه بی اعتمادی بین شهروندان و قوه قضائیه. اجرایی یوان به ریاست رئیس جمهور خودش را به اصلاح قانون اساسی موسسات. توسط اوت Tsai می خواهد برای ایجاد یک ملی کمیسیون حقوق بشر است که او معتقد است به حقوق بشر به عنوان مرکزی اخلاق از تایوان.

(Image: 總統府 via flickr CC BY 2.0 )

اجرایی یوان به ریاست رئیس جمهور خودش را به اصلاح قانون اساسی موسسات. (تصویر: 總統府 از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

مقامات چینی خواهد بود از نزدیک نظارت بر پیشرفت متمم قانون اساسی کمیته از جمله کمیته ای را برای تغییر وضعیت ملی تایوان. این را به وضوح بسیار خشمگین CCP پس از آن می بیند تایوان به عنوان متعلق به چین بوده است و چندین بار نشان داد که در آن حتی ممکن است راه اندازی یک حمله به ضمیمه این جزیره در کشور است. در همین حال مخالفان Kuomintang (KMT) است و خواستار آن شدند که Tsai و تضمین می کنند که اصلاح قانون اساسی پیشنهاد کمیته را نمی توان مورد استفاده برای تغییر تایوان وضعیت ملی است. در حالی که Tsai را DPP حزب شناخته شده برای آن شدید pro-ملی ایستاده KMT خم بیشتر به سوی پکن و استدلال در برابر مستقل تایوانی هویت.

تایوان در رابطه با ایالات متحده آمریکا خواهد شد نقش مهمی در چه شدت این جزیره در کشور را دنبال خواهد کرد خود را مستقل از وضعیت. در مصاحبه با بی بی سی این ژانویه Tsai ذکر است که وجود دارد بدون نیاز به طور رسمی اعلام استقلال تایوان از این جزیره است که در حال حاضر موفق توسط خود مردم است. ایالات متحده-چین ارتباط می رود به نوبه خود حتی بدتر در آینده به عنوان این دو ابرقدرت رقابت برای نقطه بالا در سطح جهانی و آمریکا را به دنبال تقویت روابط خود با تایوان است. مهم نقطه تمرکز از سیاست آمریکا خواهد بود برای کمک به تایوان ادعا مستقل از وضعیت و اطمینان حاصل شود که آنها به رسمیت شناخته شده توسط دولت های جهان. قوی تایوان همراه با ژاپن و کره جنوبی را عمل می کنند به عنوان یک قدرت بازدارنده در برابر پکن قصد دارد برای تسلط بر شرق آسیا است.

ژاپنی, پشتیبانی

پس از Tsai و نشستند ون گرفت ای رسمی اعلام کرد که کشورش به دنبال به جلو به تقویت روابط با این کشور جزیره. در به تازگی منتشر شده دیپلماتیک bluebook ژاپن, طبقه بندی تایوان به عنوان یک "بسیار مهم شریک" است که ارتقا از سال گذشته وضعیت به عنوان یک "شریک مهم." این bluebook تاکید کرد ژاپن برای حمایت از تایوان در یک وضعیت ناظر در سازمان بهداشت جهانی. Tsai و دارای یک فن عظیمی زیر را در ژاپن به دست آورده نیت از مردم که می خواهند کشور خود را به روابط بسیار خوبی با تایوان است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

Tsai و دارای یک فن عظیمی زیر را در ژاپن به دست آورده نیت از مردم که می خواهند کشور خود را به روابط بسیار خوبی با تایوان است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

Tsai را برگزاری مراسم تحلیف نیز با حضور دو تن از اعضای شورای ملی از هند حاکم حزب BJP. بازگشت در سال 2016 زمانی که Tsai شد سوگند به عنوان رئیس جمهور بی جی پی لغو برنامه ای برای ارسال نمایندگان پس از آن را نمی خواهید به تحت تاثیر قرار روابط با چین است. مانند BJP در حال حاضر پشتیبانی از Tsai نشان می دهد که در تایوان به دست آورده و به حمایت از یکی دیگر از قوی دموکراتیک کشور در مبارزه خود علیه رژیم کمونیستی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

در خارج از کشور چینی: برحذر باشید از CCP جبهه متحد کار گروه


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب