Eagles report اذعان خانواده نگرانی از بازگشت به تمرین

توسط جاش DUBOW قبل از ورزش جهان شده بود تعطیل و زمانی که تنها یک مرگ از coronavirus گزارش شده بود در کالیفرنیا

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

توسط جاش DUBOW

قبل از ورزش جهان شده بود تعطیل و زمانی که تنها یک مرگ از coronavirus گزارش شده بود در کالیفرنیا, سان فرانسیسکو 49ers در حال اجرا پشت Raheem eagles report نگران بود به اندازه کافی در مورد این بیماری همه گیر به انصراف از ظاهر در تولدش نشان می دهد در اوایل ماه مارس.

در حال حاضر بیش از دو ماه بعد پس از بیش از 90 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده, از جمله بیش از 3000 در کالیفرنیا که نگران است هنوز هم در حال حاضر برای eagles report و همسرش, دوون است که انتظار زن و شوهر و فرزند دوم در این پاییز.

"او در واقع گریه یک زن و شوهر از بار فقط به خاطر اینکه او می خواهد به مطمئن شوید که نه تنها خودم بلکه کسانی 90 است که در رختکن در حال رفتن به همه امن و خانواده خود را به عنوان" eagles report گفت: از خانه اش در کلیولند.

Eagles report تصمیم به عقب در مارس 4 به انصراف از ظاهر خود را در شهرستان سانتا کلارا مرکز کنوانسیون چند روز بعد برای تولدش نیز بود و انتظار می رود عبارتند از مشاهیر مانند جو مونتانا کلی تامپسون و پاتریک ویلیس قابل توجه بود چرا که وجود داشته است و تقریبا هیچ اختلال که در آن زمان در ورزش در این کشور است.

که همه تغییر هفته بعد وقتی NBA و سایر لیگ ها تعطیل. Eagles report باقی مانده است در اوهایو زمان و در حال آماده سازی برای آینده NFL season طریق جلسات مجازی.

اما او می داند که در نهایت او را به بازگشت به کالیفرنیا و شروع به تمرین با هم تیمی های خود در این زمینه است. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom این هفته گفت که اگر پیشرفت همچنان در این زمان سرعت است که ورزش می تواند به دولت بازگشت و بدون طرفداران اوایل ماه آینده.

NFL اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر جولای و eagles report و خانواده خود می دانم که او را وقتی که اتفاق می افتد.

"او می داند که هر چه این کار من است و من باید برای انجام آنچه که من نیاز به انجام است که در تمام نمایشگاه," او گفت:. "او هیجان زده به عنوان به خوبی. او می خواهد فوتبال به پشت و ورزش به عقب به طور کلی. ... ما نمی دانیم که آنچه در آن می گذرد را برای ما به خارج به خارج وجود دارد در این زمینه تست هر هفته و بازی در حالت های مختلف و یا آنچه شما باید. ما هنوز نمی دانیم. این چیزی است که رفتن به تعیین خواهد شد هنگامی که زمان می آید."

وقتی اتفاق می افتد که eagles report نگاهی به ساخت در سال گذشته دستیابی به موفقیت های نجومی. پس از برش توسط شش تیم و حمل توپ تنها هشت بار اول او سه فصل در NFL, eagles report شد یک بخش کلیدی از سان فرانسیسکو NFC عنوان برنده شدن در فصل پنجم خود را در سال 2019.

او به رهبری 49ers در عجله در این فصل با 772 متری و ارائه امضای عملکرد حرفه ای خود را در مرحله بزرگ از NFC قهرمانی بازی زمانی که او برای 220 متری و چهار touchdowns در 37-20 برنده بیش Green Bay که فرستاده Niners به سوپر باول.

تنها Hall of Famer اریک Dickerson است و با عجله برای بیشتر متری در یک بازی حذفی با 248 برای قوچ در برابر دالاس در Jan. 4, 1986.

با وجود تمام این موفقیت eagles report هنوز آغاز شد و یک بازی در NFL بوده و بیشتر از یک بازیکن که فقط بازی با حداقل 20 حمل آمد در برابر هکرها در پلی آف.

او در حال آماده شدن برای یک بار سنگین تر در صورت نیاز در این فصل توسط حجیم کردن.

"من در واقع به دست آوردن برخی از عضلات بیشتر بود که نوع عجیب و غریب فقط به خاطر من واقعا قادر به فکر می کنم در مورد به دست آوردن عضله چون من در حال حاضر عضلانی مانند این که" او گفت:. "اما من فقط در تلاش برای ترکیب آن چیزهایی که در تمرینات روزانه من. بنابراین من قادر هستم به شما می دانید کسانی که بازدید می شود و یکی از آن بچه ها که در حال گرفتن 200 حمل. من برای آماده شدن برای آن است. تنها راه من می دانم که چگونه است که برای دریافت حجیم و قوی تر است."

Eagles report نیز به دنبال تبدیل به یک بازیکن همه کاره در این فصل در جرم. سابق کالج گیرنده در پردیو ساخته شده است یک تاثیر بزرگ در عبور از بازی به عنوان یک حرفه ای.

او فقط 20 برای جلب 205 متری در حرفه خود اما امیدوار است به کمک بیشتر در این جنبه در سال 2020 است.

"من نمی خواهم به فقط یک بعدی" او گفت:. "من می خواهم به چند بعدی و قادر بودن به گرفتن توپ از backfield یکی از چیزهایی که من واقعا به خودم افتخار است. حتی پوشش در حافظه موقعیت. وجود دارد چند چیز من شده است در تلاش برای کار بر روی. من فقط تلاش به عقب بر گردیم به شما می دانید من گیرنده گسترده روز زمانی که من در بازی گیرنده در کالج. فقط گرفتن استفاده می شود به همه چیز و همه چیز."

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFLtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب