بیشتر در ایران زنان به دنبال کار اما برنده هنوز هم در سوال

توسط SARA برنت شیکاگو (AP) — بیشتر جمهوری خواه زنان بیش از همیشه به دنبال کرسی مجلس در این سال به لطف reenergi

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

توسط SARA برنت

شیکاگو (AP) — بیشتر جمهوری خواه زنان بیش از همیشه به دنبال کرسی مجلس در این سال به لطف reenergized استخدام تلاش خود محدود رتبه در کنگره کاهش یافته و حتی بیشتر در سال 2018 انتخابات. اما هر گونه سود در ماه نوامبر می تواند متوسط.

بسیاری از این حدود 200 نامزدها در حال اجرا هستند در امن و دموکراتیک منطقه. در دوستانه جمهوری خواه قلمرو بعضی از آنها تلاش برای پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب هستند و در مواجهه طولانی مدت با چالش ها از جمله جمع آوری کمک های مالی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده است. که سمت چپ برخی از این زنان سوال خود را تعهد به تلاش و هشدار در مورد دراز مدت اثرات.

"اگر شما لازم نیست که یک جمهوری خواه زن در حال اجرا در یک شایسته پیروزی صندلی آن واقعا مهم نیست" گفت: Julie کانوی یک جمهوری خواه مشاور که منجر ارزش در توانمندسازی زنان تایید شده است که پشتیبانی از عربستان زنان برای اداره فدرال.

برخی از جمهوری خواهان که از ترس عدم انتخاب زنان بیشتر صدمه دیده خواهد شد و این حزب به عنوان زن رای دهندگان به طور فزاینده ای در حال حمایت از دموکرات ها. که تغییر به ویژه در مناطق حومه کمک دموکرات ها انتخاب کنید تا صندلی به اندازه کافی برای برنده شدن کنترل از خانه در سال 2018 خواهد شد و یک عامل مهم به عنوان جمهوری خواهان سعی کنید را به نفع خود به اتاق این سقوط.

ملی جمهوری خواه کنگره سخنگوی مایکل McAdams اشاره کرد که بیش از نیمی از 21 "جوان اسلحه" — نامزد های در حال اجرا در رقابتی ترین مناطق — زنان هستند. آنها عبارتند از Genevieve کالینز دالاس بازرگان که شکست چهار مردان در توافق اولیه به صورت دموکراتیک تشکر. کالین Allred.

آزمون بعدی می آید سهشنبه در کشورهایی مانند ایندیانا که در آن جمهوری خواه در کنگره Susan Brooks — یکی از 13 جمهوریخواه زنان در خانه — بازنشسته است. با بیش از یک دوجین نامزد رقابت برای ایران با نامزدی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد یک زن برنده خواهد شد و یا قادر به نگه داشتن صندلی اگر او می کند.

دموکرات شده اند eyeing منطقه که شامل بخش هایی از ایندیاناپولیس و آن به سرعت در حال رشد حومه به عنوان یک پتانسیل وانت عمدتا به حومه زنانی که علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران. به احتمال زیاد نامزد دموکرات است Christina حال سابق مجلس دولت.

خواه زنان همیشه به حال یک زمان سخت تر برد ، حزب اتحاد اجتناب سیاست هویت عامل بیشتر به عنوان یک شایسته سالاری معتقد است که بهترین نامزد را به بالا افزایش می یابد گفت: دبی والش مدیر مرکز زنان در سیاست در دانشگاه راتگرز.

رای دهندگان اغلب درک زنان به عنوان کمتر محافظه کار نسبت به مردان و به خصوص در جنوب رای دهندگان ممکن است بیشتر به لحاظ اجتماعی محافظه کار در مورد نقش های جنسیتی که در آن سیاست است و بیشتر از یک مرد والش گفت.

نیز وجود دارد یک تفاوت مهم بین دو طرف در حمایت مالی برای کاندیداهای زن. گروه های که در ایران زنان باید جایی در نزدیکی منابع سازمان مانند امیلی لیست که وجود داشته است بسیار طولانی شده است و تعویض بازی برای دموکراتیک زنان است. سه اصلی PACs با تمرکز بر انتخاب اوباما در زنان افزایش حدود 1.7 میلیون ترکیب برای این چرخه انتخابات به عنوان از آوریل 30 در مقایسه با بیش از 48 میلیون دلار توسط امیلی لیست.

پول شده است انتقادی از شیوع کروناویروس ساخته شده است که سنتی مردمی مبارزه مانند درب ضربه زدن تقریبا غیر ممکن است و بهره مند از نامزدها که می توانیم به اجرای تلویزیون دیجیتال و تبلیغات.

در ایندیانا که کمک به بالا بردن جمهوریخواه دولت سناتور. ویکتوریا Spartz که قرض داده او کنگره کمپین تقریبا $700,000. اما فقدان او را از کمپین تجربه — او برنده صندلی خود پس از یک جلسه رای گیری برای پر کردن جای خالی — و راست ضبط برخی در حزب نگران است که جمهوری خواهان از دست خواهد داد اگر او نامزد.

ارزش در توانمندسازی زنان PAC حمایت دولت خزانه دار کلی میچل برای بروکس' صندلی. میچل شد اولین زن منتخب شهرستان کمیسر در شهرستان بیش از دو دهه پیش زمانی که مردم سوال شد که آیا پس از آن-20-چیزی است که مادر واقعا می خواستم به صرف روز خود را با تمرکز بر زهکشی و بزرگراه مسائل. او به اتمام یک برنامه رهبری برای جمهوری خواه و او اعتبار دیگر زنان در این برنامه با پیشرو مبارزات انتخاباتی خود را برای خزانه دار.

اما میچل گفت که او نمی بحث در مورد جنسیت با رای دهندگان به جای تمرکز بر تجربه و آموزش و پرورش, و او به نقل از آنچه او می گوید که رکورد او را از غلبه بر سختی.

"هنگامی که آنها به من ارسال به سی آنها را ارسال یک جنگنده" میچل گفت. "من صحبت کردن در مورد است که اغلب."

جمهوری خواه در کنگره مارتا رابی آلاباما است که همچنین ترک کنگره و جایگزین او خواهد شد توسط یک مرد. تاجر جف کلمن و سابق مجلس دولت بری مور شد بالا مانكن در مارس اولیه و در صورت رواناب. بازرگان جسیکا تیلور به دقت از دست رفته مقدماتی برای دور دوم انتخابات.

خواه به نظر می رسد زنان به دست آورده اند یک صندلی در ایلینوی مرکزی که در آن مری میلر برنده نامزدی برای امن ایران منطقه که در آن Rep. جان Shimkus بازنشسته است. در آیووا, اشلی Hinson و Mariannette میلر-Meeks هستند در موقعیت خوبی برای برنده شدن اوباما در انتخابات مقدماتی حزب هر چند آنها را دشوار انتخابات عمومی. Hinson در حال اجرا در منطقه به نمایندگی از دموکرات در کنگره ابی Finkenauer که به دنبال یک دوره دوم و میلر-Meeks است که به دنبال یک صندلی خالی توسط دموکرات در کنگره دیو Loebsack.

در میان سخت و زیان برای ایران زنان, ایلینوی, خارجه ایالت سو Rezin از دست تنگ کنگره اولیه در یک منطقه شیکاگو منطقه است که جمهوری خواهان برگزار شد برای چندین دهه قبل از دموکرات در کنگره لورن آندروود بدبختانه آن در سال 2018 است.

Rezin موفق به کسب چهار انتخابات — سه نفر از آنها بالا ردیف دولت نژادها و حریف دموکرات ها می ترسید بیشتر در یک انتخابات عمومی ، اما او در تلاش برای رقابت در جذب سرمایه و از دست دولت به بهداشت ، جیم Oberweis که قرض خود را از کمپین 1 میلیون دلار است.

Rezin گفت: pandemic عامل بود. او مدل مبارزات انتخاباتی او در حضور حدود 80,000 اما تنها حدود 35,000 رای در مارس 17 اولیه. در هفته های منتهی به انتخابات, مردم ترسیده بودند و حتی باز کردن درهای خود را برای ترس از گسترش coronavirus تیم او گفت:.

اما فارغ از موضوع Rezin گفت, این است که برای تمام ایران با پچ پچ در مورد حمایت از زنان حزب و بعد فورا رفت واز جدی در مورد ارتکاب به کمک به زنان برنده شوید.

"روز از چک کردن جعبه بیش از," او گفت:. "اگر حزب ما همچنان فقط به بررسی جعبه برای زنان ما از دست دادن و دموکرات ها برنده شوید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب