MLB قطع صدها نفر با جزئی لیگ فصل در شک

توسط جیک دام گستر نیویورک (AP) — لیگ تیم را منتشر کرده اند صدها نفر از بازیکنان جوان و با جزئی لیگ فصل در شک ب

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط جیک دام گستر

نیویورک (AP) — لیگ تیم را منتشر کرده اند صدها نفر از بازیکنان جوان و با جزئی لیگ فصل در شک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیش از 200 بازیکنان قطع شد و بیش از 400 منتشر شده در ماه گذشته با توجه به معاملات پست شده در MiLB.com.

شروع minor league فصل به تعویق افتاده بود در ماه مارس و بازیکنان بودند به خانه فرستاد از بهار آموزش. در حالی که لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان در انجمن در حال مذاکره شرایط بازی لیگ بزرگ توپ تابستان امسال این احتمال وجود خواهد داشت جزئی بازی های لیگ.

جزئی بازیکنان لیگ نه در 40-man فهرست اسامی وعده داده شده بود 400 دلار در هر هفته از طریق مه 31 توسط یک سیاست پیش نویس توسط MLB. حداقل وعده داده اند به گسترش آن کمک هزینه را از طریق حداقل در ماه ژوئن با اوکلند تنها باشگاه شناخته می شود پایان دادن به آن حق الزحمه در پایان ممکن است.

شیکاگو وایت ساکس میان باشگاه ها را کاهش اما آنها ادامه خواهد داد به پرداخت 400 دلار در هر هفته به 25 بازیکن هفته گذشته منتشر شد.

کانزاس, شهرستان, مدیر کل دیتون مور گفت: Royals نمی خواهد آزادی هر جزئی leaguers در میان همه گیر خواهد شد و در ادامه ارائه 400 دلار در هر روز هزینه.

"جزئی-لیگ, بازیکن, بازیکنان است که شما هرگز می دانم در مورد بازیکنان که هرگز از rookie توپ و یا بالا-یک, این بازیکنان باید به همان اندازه تاثیر در رشد ما بازی به عنوان 10 سال به 15 سال کهنه بازیکنان" مور گفت.

"آنها باید به عنوان فرصت زیادی برای رشد ما بازی به عنوان آن دسته از افرادی که بازی را برای مدت زمان طولانی زیرا این افراد است که بازگشت به جوامع خود و آموزش بازی. آنها کار در آکادمی. آنها تاریخ و کالج مربیان است. آنها مربیان کالج. آنها پیشاهنگی. آنها مربی حرفه ای در بیس بال. آنها در حال رشد بازی به طور مداوم به دلیل آنها بسیار پرشور در مورد آن."

سطح پایین تر از بازیکنان بودند که در سخت ترین ضربه کاهش, با حداقل 172 بازیکنان منتشر شده از rookie-سطح سواحل خلیج فارس, آریزونا و دومینیکن تابستان لیگ.

آن را غیر معمول نیست برای تیم های لیگ به انتشار جزئی leaguers در این زمان از سال است. کاهش روال پیش از ماه ژوئن پیش نویس به عنوان فرانشیز ایجاد فضا برای تازه به دست آورد بازیکنان و تیم ها نیز نگه داشته و بازیکنان بیشتر از حد معمول پس از بهار آموزش این فصل است. معلوم نیست اگر جزئی تر بازیکنان لیگ برتر منتشر شده در این فصل از حد نرمال است.

بیس بال را نگه دارید و آن کار پیش نویس ژوئن 10, اما, MLB کوتاه پیش نویس از 40 دور به پنج.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن