MLB بازده با لرزش; پرچم قرمز باقی می ماند پس از 1st آخر هفته

توسط جیک دام گستر نیویورک (AP) — سری جهانی قهرمان اتباع واشنگتن ایستاده بود شش فوت از هم جدا همراه اول خط پایه

توسط NEWSSHANS در 6 مرداد 1399

توسط جیک دام گستر

نیویورک (AP) — سری جهانی قهرمان اتباع واشنگتن ایستاده بود شش فوت از هم جدا همراه اول خط پایه و تماشا به عنوان یک بنر بزرگداشت خود را به عنوان مطرح شد و سپس در زمان زانو در کنار نیویورک یانکیز در یک تماس برای عدالت اجتماعی است.

ستاره مشت ژوئن صوت وجود ندارد — او پرچم ساعت قبل از اولین گام برای COVID-19. نه البته بودند هر طرفداران.

به سختی ایده آل, اما وجود دارد بیس بال با این وجود.

"من ترجیح می دهم بازی بیس بال از نیست" اتباع آس حداکثر Scherzer گفت.

لیگ اصلی بیس بال به عمل بازگشت این آخر هفته با شکوفا از بالا و پایین به عنوان ورزش تلاش برای بازی در 60 بازی فصل به طور منظم در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز و هنوز خیلی از ایالات متحده است.

بیس بال خود را به یک نفس هوای تازه — حتی از طریق تمام کسانی که پوشش صورت.

باز بعد از سنگهای یعقوب deGrom شین بیبر و کایل Hendricks. یک از Giancarlo استانتون. استادانه baserunning توسط لورنزو قابیل که

اما COVID-era baseball شده است بی شک متفاوت است.

مقوا cutouts از طرفداران مدیران جر و بحث با داوران و هوا و سپاس پس از صفحه اصلی اجرا می شود — نه به ذکر است یک جریان از بازیکنان قرار داده و در coronavirus مجروح لیست از جمله پتانسیل شیوع بیماری در Marlins و قرمز clubhouses.

60-بازی با حداکثر سرعت دویدن آغاز شده و با یک انفجار — رعد و برق در واقع همراه با رگبار سیل در باران-کوتاه بازکن بین یانکی ها و اتباع. با وجود آن این ورزش را بیشتر به تماشای فصل به طور منظم بازی در نه سال.

بعد از آن شب Mookie بتی ساخته شده خود را داجرز اولین در لس آنجلس یک روز پس از امضای $365 میلیون دلار 12-سال مقابله به ماندن در آنجا از طریق 2032.

در میان بتی' اول) — زانو طول سرود ملی پیش از باز کن.

شده است وجود دارد یک فشار داخل بیس بال در این هفته به آدرس نژادی و بی عدالتی در چهار سال پس از ورزش تا حد زیادی سکوت در طول کارفرمایی khezri تظاهرات — تنها یک بازیکن بیس بال, اوکلند, گیر بروس ماکسول در سال 2017, حال kneeled در طول سرود قبل از این فصل است.

که تغییر این سال است. هر تیم شرکت کننده در زندگی موضوع الهام گرفته از مراسم قبل از خود را بازکن و متعدد بازیکنان و مربیان گرفته اند تا زانو.

"اکنون زمانی است که مردم در نهایت گوش دادن" توضیح استانتون یک مشت زن با نیویورک یانکیز که قصد دارد به زانو زدن در طول فصل.

مجبور به بی سابقه ای فصل لیگ اصلی بیس بال است که در نظر گرفتن شانس برای شکستن با سنت رها کردن یک گروه سه نفره از بحث تغییرات.

لیگ ملی به تصویب رسید تعیین شده hitter وظیفه برای اولین بار و متس مشت زن Yoenis Céspedes — بارش باران پس از سال 2018 با کاهش صدمات بدن — آمار خانه اول اجرا شده توسط DH در طول یک بازی بین NL تیم در روز افتتاحیه.

وجود یک پروتکل جدید برای نوبت با هر تیم تعلق می گیرد به صورت خودکار دونده در پایه دوم برای شروع هر زمین باز یافته بعد از نهم.

فرشتگان دو ستاره راه Shohei Ohtani شد این رشته برای اولین بار تعیین شده اردک در برکه شب جمعه. یک اولین baseman مت اولسون او را گرفتار در تلاش برای گرفتن سوم در یک grounder به کشتن لس آنجلس باز یافته و سپس slugged یک بازی بی پایان گرند اسلم در پایین قاب.

تغییر ضعیف بود دریافت کرد اما پس از دیدن آن در عمل برخی از سنت گرایان در حال دیدن تجدید نظر شود.

"این یکی دیگر از این تغییرات است که ما ممکن است در نهایت میل" 64 ساله بریوز مدیر برایان Snitker گفت. "از آن ساخته شده جالب است."

در نهایت MLB پرده برداری از یکی دیگر از تغییر ساعت قبل از اولین زمین از 10 تیم به 16.

برخی از باشگاه ها با مجروح ستاره ها ممکن است نیاز به بزرگتر زمینه به واجد شرایط.

هوستون را داجرز' تگزاس' و واشنگتن باید همه بدست صدمه دیده است — تعجب آور نیست به کسانی که نگران پارچ بهداشت پس از تغلیظ شده پیش فصل اردوگاه.

عشق خراشیده شد از یک شنبه شروع به دلیل یک مسئله عصبی در فرشهای دست.

"به فرانک" جهان سری MVP گفت: "در این فصل است که یک بیت از یک ظرف غذا."

صوت خیره کننده تست مثبت شده است به دنبال آن است.

آتلانتا بریوز بدون اولیه فو تایلر گل و تراویس d'Arnaud زیرا آنها علائم کروناویروس.

Cincinnati Reds دوم baseman مایک Moustakas و مرکز fielder نیک Senzel یک روز پس از هم تیمی رفت و مجروح لیست چرا که او آزمایش مثبت برای COVID-19.

میامی مارلینز خراشیده right-hander خوزه Urena از شروع برنامه ریزی شده روز یکشنبه در فیلادلفیا و با تاخیر خود را postgame سفر صفحه اصلی نگرانی در مورد در این تیم است.

"وجود دارد هیچ چیز ما واقعا می تواند انجام دهد" Marlins پارچ رابرت Dugger گفت. "آن را خارج از کنترل ما است. ما فقط به انجام بهترین ما می توانیم با ماسک و اجتماعی فاصله و تمام است که, و امید برای بهترین."

بازیکنان باید به تصویب برخی از ویروس فکر جشن از جمله هوا سپاس و پا شیپور خاموشی اما آن را به سختی کامل بوده است. بالا-سپاس و مشت برجستگی همچنان شایع است و فاصله در ستاره شرق به نظر می رسد به یک چالش و حتی با برخی از ذخایر از غرفه. باشگاه ها داشته اند به خصوص هم رعایت پروتکل های پس از پخش مانند زمانی که یک را انباشت اشیاء بدست آمده در اطراف اولسون در صفحه اصلی پس از بازی پایان اسلم جمعه.

اخبار یکشنبه بالقوه شیوع بیماری با رنگهای قرمز و Marlins بود یادآور چقدر شکننده فصل می شود.

"همه ما باید به مسئولیت" دوقلوها مشت زن Nelson Cruz گفت. "من از خودم مراقبت نمی رفتن در اطراف و یا ظروف سرباز یا مسافر در اطراف. اما است که شامل کل تیم است.

"اگر 10 یا 15 یا 25 بچه ها آن را انجام دهد و بقیه messing اطراف آن می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا همه چیز. ما همیشه در حال صحبت کردن در مورد که — آگاهانه بودن آنچه شما انجام می دهند. آن را نه تنها برای خود آن را برای کل تیم است. این تیم می تواند ویران اگر بچه ها چند تست مثبت است."

___

AP نویسندگان ورزشی Howard Fendrich استیون شراب و دیوید Brandt کمک به این گزارش.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب