MLB بازیکنان تاکید مجدد بر موضع پرداخت هیچ مقابله با تیم های در چشم

توسط رونالد BLUM نیویورک (AP) — بازیکنان بیس بال مجددا موضع خود را به صورت کامل سرشکن پرداخت هزینه ترک یک شکاف

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — بازیکنان بیس بال مجددا موضع خود را به صورت کامل سرشکن پرداخت هزینه ترک یک شکاف بزرگ با تیم های است که می تواند فرضا در نظر دارد برای شروع coronavirus-تاخیر نجومی در اطراف چهارم جولای و ممکن است ترک صاحبان تمرکز بر یک برنامه به عنوان کوتاه که 50 بازی.

بیش از 100 بازیکن از جمله اتحادیه هیئت اجرایی برگزار شد دو ساعت دیجیتال ملاقات با مقامات این لیگ بازیکنان بیس بال انجمن در روز پنج شنبه یک روز پس از پیشنهاد رد شد لیگ اصلی بیس بال.

"در اوایل این هفته لیگ اصلی بیس بال ابلاغ قصد خود را به برنامه به طور چشمگیری کوتاه 2020 نجومی مگر اینکه بازیکنان مذاکره حقوق و دستمزد امتیازات" اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. "امتیازاتی که در پی علاوه بر میلیاردها بازیکن کاهش حقوق و دستمزد است که قبلا توافق شده است. این تهدید در پاسخ به پیشنهاد انجمن با هدف نمودار یک مسیر رو به جلو است."

"به جای درگیر لیگ پاسخ آن را کوتاه نجومی مگر اینکه بازیکنان موافق بیشتر به حقوق و دستمزد کاهش" کلارک اضافه شده است.

MLB هفته گذشته پیشنهاد کرد که ترک یک بازیکن در $563,500 حداقل با 47% از اصل های حقوق و دستمزد و بالا ستاره مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول در کمتر از 22 ٪ از $36 میلیون آنها تعیین شده بود به دست آورند.

بازیکنان مقابله یکشنبه با یک طرح فراتر از سرشکن حقوق آنها توافق کردند که در ماه مارس 26. که ترک هر بازیکن حدود 70 درصد از اصل پرداخت.

زمانی که معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه ای به اتحادیه کننده ارشد بروس مایر اطلاع رسانی او "ما نه هر دلیل به این باور است که مذاکره راه حل برای یک 82-بازی های نجومی امکان پذیر است."

"با این حال کمیساریای متعهد به بازی بیس بال در سال 2020" Halem گفت: در این نامه که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. "او شروع به بحث با مالکیت در مورد مرحله بندی کوتاه فصل بدون طرفداران."

مدیریت مسئولان را تهدید به پیشنهاد کوتاه تخته سنگ از شاید 50 بازی و یا کمتر. شده است وجود دارد یک برنامه به طور متوسط کمتر از 82 بازی در هر تیم پس از سال 1879.

"اجماع قاطع از هیئت مدیره است که بازیکنان آماده هستند به گزارش, آماده به عقب بر گردیم در این زمینه آنها مایل به انجام این کار تحت شرایط بی سابقه ای است که می تواند بر سلامت و ایمنی نه تنها خود بلکه خانواده خود را نیز" کلارک در بیانیه ای گفت. "لیگ تقاضا برای امتیاز بیشتر بود resoundingly را رد کرد."

در حالی که بیس بال است به واگردانی اقتصادی مجادله که منجر به هشت توقف کار از 1972-95 های NBA, NHL و MLS نقل مکان کرده اند پیش رو با برنامه ای به سر فصل خود را.

"در این زمان بی سابقه ای از درد و رنج در خانه و خارج از کشور بازیکنان می خواهند چیزی بیش از برای بازگشت به کار" کلارک گفت. "اما ما نمی توانیم این کار را به تنهایی."

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن