میلیون ها نفر WFH و فروش انبار خانه منفجر

توسط میشل چپمن با میلیون ها نفر از مردم خیره در دیوار خود را در حالی که کار از خانه, فروش در انبار خانه افزایش

توسط NEWSSHANS در 28 مرداد 1399

توسط میشل چپمن

با میلیون ها نفر از مردم خیره در دیوار خود را در حالی که کار از خانه, فروش در انبار خانه افزایش در سه ماهه دوم, با فروش همان فروشگاه ها در ایالات متحده spiking 25%.

به طور کلی درآمد برای شرکت آتلانتا آمار $ 38.05 میلیارد ، به مراتب بیش از 34.94 میلیارد دلار وال استریت انتظار می رود ، بر اساس یک بررسی سرمایه گذاری زاکس تحقیقات. به راحتی درآمد سال گذشته 30.84 میلیارد دلار برای سه ماه به پایان رسید 2 اوت.

فروش در فروشگاه ها حداقل یک سال باز است، یک شاخص کلیدی از سلامت خرده فروشان، صعود 23.4٪، در سطح جهان، دنباله تنها افزایش عظیم در فروش قابل مقایسه فروشگاه در ایالات متحده است. در مجموع فروش فروشگاه قابل مقایسه تقریبا دو برابر افزایش 12.2٪ است که تحلیلگران صنعت پیش بینی کرده بود.

مردم در پروژه های DIY در سرعت دیوانه به عنوان آنها صرف اکثر روزها در خانه گرفته شده است. و پس از یک توقف، آمریکایی ها شروع به نگاه دوباره به خانه های جدید، برخی برای جای دادن شرایط کار جدید خود را.

انجمن ملی املاک ماه گذشته گفت که شاخص فروش در انتظار خود را افزایش 16.6 ٪، به 116.1 در ماه ژوئن، بالاترین سطح خود را از سال 2006. خانه های جدید نیز افزایش شدید 13.8 ٪ در ماه ژوئن.

خانه انبار شرکت 4.33 میلیارد دلار، یا 4.02 دلار برای هر سهم، در سه ماهه، که همچنین به مراتب قوی تر از پیش بینی هر سهم 3.70 دلار از تحلیلگران به دست آورد.

یک سال پیش از آن 3.48 میلیارد دلار، یا 3.17 دلار برای هر سهم درآمد داشته است.

همچنین این شرکت سود سه ماهه دوم را ۱.۵۰ دلار برای هر سهم اعلام کرد. که سود سهام آن در ۱۷ سپتامبر به سهامداران رکورد در ۳ سپتامبر قابل پرداخت است.

سهام افزایش 2.6 ٪ در سه شنبه قبل از بازار تجارت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب