میامی-Dade County اعمال محدودیت پس از موارد سنبله

توسط ADRIANA گومز LICON و لیزا ماری پنجره میامی (AP) — فلوریدا ترین-پرجمعیت شهرستان دستور رستوران ها و سالن ها

توسط NEWSSHANS در 16 تیر 1399

توسط ADRIANA گومز LICON و لیزا ماری پنجره

میامی (AP) — فلوریدا ترین-پرجمعیت شهرستان دستور رستوران ها و سالن های ورزشی بسته دوباره شنبه به دلیل افزایش در تایید coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان به عنوان ایالات متحده پدید آمده از آنچه مقامات بهداشت گفت: یک یا چهارم جولای آخر هفته پیک نیک, استخر احزاب و گردش.

دیدم در اثر محدودیت برداشته و سپس معکوس پس از تجدید حیات از موارد دیده شده است در سراسر ایالات متحده در هفته های اخیر است و انتظار می رود دوباره پس از یک تعطیلات طولانی که دیدم حزب را برانگیخت و sunbathers جمع آوری بسیاری از بدون ماسک در یکی از بزرگترین تعطیلات آخر هفته از تابستان است.

موارد تایید شده در حال افزایش در 41 از 50 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا و درصد آزمون آینده را مثبت برای این ویروس در حال افزایش است در 39 متحده است.

فلوریدا که برای تمام زمان بالا از 11,400 موارد شنبه و دیده خود را تست مثبت رای بیش از دو هفته گذشته بیش از رسیدن به 18 درصد بوده است به خصوص ضربه سخت همراه با دیگر Sunbelt متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس.

در فلوریدا میامی-Dade County, جمعیت 2.7 میلیون شهردار کارلوس Gimenez صادر اضطراری جهت بسته شدن رستوران ها و برخی دیگر از مکان های سرپوشیده و هفت هفته پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

"ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی" Gimenez در بیانیه ای گفت.

سالن مو و فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند همراه با استخر هتل و اردوهای تابستانی. سواحل را بازگشایی در این شهرستان در روز سه شنبه پس از بسته شدن بیش از آخر هفته.

"اما اگر ما با دیدن ازدحام مردم و زیر بهداشت عمومی قوانین من مجبور خواهد شد به نزدیک سواحل دوباره" شهردار هشدار داد.

Coronavirus سرزنش است برای بیش از نیم میلیون مرگ و میر در سراسر جهان از جمله بیش از 130,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده بود در حدود 2.9 میلیون هر چند تعداد واقعی عفونت اعتقاد بر این است به 10 برابر بالاتر است.

بیش از چند روز گذشته موارد جدید در هر روز در سراسر کشور باید سطح رکورد خوبی بیش از 50 ، 000. به طور متوسط روزانه تعداد دفعات مشاهده شده یافت بیش از 80 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

در میان افزایش موارد میانگین مرگ و میر در هر روز کاهش یافته است بیش از مدت مشابه از حدود 600 به حدود 510 منعکس کننده آنچه که کارشناسان می گویند در حال پیشرفت در درمان و پیشگیری و این واقعیت است که تعداد زیادی از کسانی که بیمار هستند و بزرگسالان جوان بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن COVID-19.

اما مرگ و میر در نظر گرفته lagging indicators — است که در آن طول می کشد زمان برای مردم به مریض و می میرند. و کارشناسان نگران هستند که روند رو به پایین در مرگ و میر می تواند معکوس خود را.

در ضمن سه نفر برتر ایالات متحده در سازمان پزشکی با صدور نامه ای سرگشاده خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و شستن دست ها اغلب برای کمک به جلوگیری از "بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل است."

انجمن پزشکی آمریکا, امریکایی, انجمن پرستاران و انجمن بیمارستان های آمریکا صادر شده و این درخواست در شرایطی که از یک ماسک-پوشیدن منظور از واشنگتن و گفت: اقدامات انجام شده در اوایل که کمک کند گسترش COVID-19 "شد بیش از حد به سرعت رها شده است."

کاخ سفید دوباره رد تماس برای سراسر کشور سفارش به پوشیدن پوشش صورت. ظاهر می شود در "فاکس و دوستان" در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند و این موضوع به عنوان یک دولت مهم است.

"ما اجازه می دهد ما فرمانداران محلی و محلی ما شهرداران به وزن در که" او گفت:.

در شهر نیویورک پس از کشنده ترین نقطه داغ در کشور ناخن سالن و سگ اجرا می شود اجازه داده شد به بازگشایی اما داخل سالن ناهار خوری بود به طور نامحدود به تعویق افتاد.

شهردار بیل د Blasio گفت: حدود 50000 بیشتر مردم خواهد آمد بازگشت به کار به عنوان شهر وارد فاز 3 از بازگشایی, پوشش, تا تو, سالنهای سرپوشیده برنزه و ورزش هایی مانند بسکتبال و والیبال و هندبال.

"این خواهد بود که بیشتر از تابستان دوباره به خاطر ما این کار سخت به دریافت این دور و ما نمی توانیم اجازه دهید تا در حال حاضر," او گفت:.

در ماساچوست قمار ورزشگاه سینما و موزه در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی اما همه چیز متفاوت خواهد نگاه با ظرفیت محدود و پوشش صورت و مکرر شستشو و تمیز کردن مورد نیاز است.

___

گومز Licon گزارش از میامی. پنجره گزارش از Boise, Idaho.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در وtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن