رئیس مکزیک سر به واشنگتن برای ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط کریستوفر شرمن MEXICO CITY (AP) — برای اولین سفر خارجی به عنوان رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador

توسط NEWSSHANS در 18 تیر 1399

توسط کریستوفر شرمن

MEXICO CITY (AP) — برای اولین سفر خارجی به عنوان رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador سفر به واشنگتن سهشنبه برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها گرفته شده و عکس در مکزیک و مهاجران مکزیکی به تجمع خود را پایه.

این دیدار در آینده فقط چهار ماه قبل از انتخابات در ایالات متحده است که بسیاری از مکزیکی ها cringing. تهمت و توهین کرده است, آنها را تهدید فلج تعرفه به strongarm مکزیک به بازی ناراحت کننده نقش آمریکا در سیاست های مهاجرتی و اصرار آنها خواهد پرداخت برای یک مرز دیوار به معنای نگه داشتن مهاجران در خارج از ایالات متحده

اما لوپز Obrador تا به حال جای تعجب گرم رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن. او دوست دارد به اشاره است که اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن کمک مکزیک رسیدن به یک معامله با دیگر کشورهای تولید کننده نفت به کاهش تولید و کمک مکزیک در به دست آوردن بیشتر هواکش به صورت coronavirus بیماری همه گیر. هر دو رئیس جمهور بحث در مورد شکوفا دوستی که به نظر می رسد برای جلوگیری از تعقیب خود را از unapologetically ملی دستور کار است.

لوپز Obrador نکات در دلیل واقعی برای این سفر هنگامی که او قرقره کردن آمار اقتصادی ایالات متحده — اندازه آمریکا همه گیر بسته محرک تعداد مشاغل آمریکا را در ماه ژوئن. مکزیک اقتصاد در رکود اقتصادی قبل از همه گیر شده ریخته و حدود 1 میلیون شغل پس و پیش بینی می شود قرارداد این سال به میزان 10 درصد.

"این کمک می کند تا ما همسایه بودن" لوپز Obrador گفت: قبل از خروج. "این است که در مورد اقتصاد آن را در مورد شغل, آن را در مورد خوب بودن."

هیچ شک و تهمت سعی خواهد کرد برای استفاده از این دیدار را به نفع خود. برخورد خواهد جلب توجه به یک تجارت توافق جایگزین کردن یک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک توافق بد و اجازه خواهد داد که رئیس جمهور به باش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رای گیری در حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی. تهمت می تواند هم بزنید پایگاه خود را با کلمات تند و تیز برای مکزیک و یا به سادگی بازی لوپز Obrador تمایل به بیان قدردانی خود را.

در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس یک نامزد برای ریاست جمهوری در بازدید لوپز Obrador را سلف دعوت نامه که برای رئیس جمهور Enrique Peña Nieto بود به شدت انتقاد inlcuding توسط لوپز Obrador. مغلوب ساختن پیشی جستن چپ که سفر و پرواز به آریزونا که در آن او برافراشته علیه مهاجران است.

لوپز Obrador یک پراگماتیست و ملی بالاتر از همه می داند که وجود دارد مهم تر متحد از کرگدن به شمال به ویژه مکزیک و اقتصاد فرو عمیق تر به رکود است. اگر تهمت برنده دومین دوره لوپز Obrador می تواند محاسبه او باید از یک دوست برای باقی مانده مدت چهار سال از دولت او. اگر دموکرات ها را در اتاق او اعتماد آنها را احترام و اهمیت روابط دو جانبه و نه کینه نگه.

"شاید او حق شرط و ما نمی دانیم آن گفت:" گوادلوپ کوریا-Cabrera-دانشيار دانشگاه جورج میسون را Schar مدرسه از سیاست و دولت است. او انتظار دارد که نسبت ناروا به استفاده از این دیدار به تجمع خود را پایه شاید حتی احیای این ادعا که مکزیک را برای پرداخت مرز دیوار یک موضوع لوپز Obrador بارها و بارها dodged شنبه.

"او آگاه از آنچه اتفاق می افتد," او گفت:. "این اتفاق افتاد به Peña Nieto. آن به راحتی می توانید به او اتفاق می افتد."

لوپز Obrador اصرار دارد که او هیچ میل کشیده می شود به ایالات متحده در سیاست داخلی. او می گوید: او به علامت جدید ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه که در اثر ژوئیه 1.

"هیچ راهی وجود دارد (لوپز Obrador) می توانید چرخش این دیدار به نفع او گفت:" تونی Payan مدیر مرکز ایالات متحده و مکزیک در دانشگاه رایس بیکر موسسه سیاست عمومی.

Payan گفت: تجارت منطبق نیست و شایستگی wading را به سیاسی در ایالات متحده خواهد شد. "این (تجارت) توافق انجام شده است به پایان رسید و در نیروی," او گفت:. "نیازی به تشکر از کسی. وجود دارد بدون نیاز به بیان هر نوع قدردانی است. بدون نیاز وجود دارد برای زیارت."

این تصمیم نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ظاهرا رسیده در تصمیم گیری به شرکت در این نشست است.

روز دوشنبه لوپز Obrador اضافه شده یکی دیگر از دلایل.

"اگر ما یک رابطه خوب با ایالات متحده و دولت های ما می رویم برای جلوگیری از بدرفتاری" از مکزیک, زندگی در ایالات متحده لوپز Obrador گفت. لوپز Obrador بارها مطرح شده اهمیت حواله به خانه فرستاده شده توسط مهاجران و ستایش آنها را به عنوان قهرمانان.

Payan گفت: مهاجرت این است که همیشه روی دو جانبه در دستور کار است, اما او می بیند شانس کمی برای مکزیک برنده هر گونه سازش از مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت همچنان به محدود کردن حقوقی و مهاجرت های غیر قانونی.

"من فکر می کنم برگ برنده است که بیشتر علاقه مند به محدود کردن دسترسی به بازار کار ایالات متحده امروز بیشتر از همیشه" پايان گفت.

مکزیک نگران کننده سطح از خشونت — 2019 شاهد بیشترین تعداد قتل در رکورد می تواند باز. لوپز Obrador می تواند برای درخواست بیشتر از ایالات متحده کمک در هوش و یا ردیابی قاچاقچیان مواد مخدر' معاملات مالی. او می گوید: او نمی تضعیف مکزیک حاکمیت شده است و سخت منتقد مریدا ابتکار عمل آورده است که ایالات متحده مالی و حمایت های مادی به مکزیک به عنوان پیشینیان خود مبارزه کارتل.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن, دیدار فرصتی برای انتقاد از حریف خود را برای حمایت از نفتا بیش از دو دهه پیش possibling کمک به جلب آرا در میانه متحده که در آن کارگران سرزنش پیر معامله تجارت برای شرکت های ایالات متحده باعث به تغییر تولید به مکزیک که در آن هزینه های نیروی کار کمتر بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به جای "فاجعه نفتا ایران" یکی از بزرگترین وعده های او به هواداران خود در سال 2016. تجارت بود و شاید بزرگترین دلیل او برای رئيس جمهور در وهله اول مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید.

او علاقه کرد و گفت که پس از نفتا ایجاد شده در ایالات متحده از دست داد یکی از چهار تولید شغل در حالی که تصریح می کند که قرارداد جدید ایجاد خواهد شد نزدیک به 100,000 جدید بالا پرداخت, آمریکا, خودرو, مشاغل, افزایش صادرات ایالات متحده به کشاورزان و دامداران و افزایش تجارت با مکزیک و کانادا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن درست است که ایالات متحده دهکدهای از دست داد نزدیک به 4 میلیون کارخانه شغل از آنجا که پیمان گرفت اثر در ژانویه سال 1994. اما بسیاری از اقتصاددانان نسبت به ضرر و زیان بیشتر به رکود سال 2001 و 2007-2009 اتوماسیون و کم هزینه رقابت از چین است.

بایدن گفت: "نمی پشیمانی رای گیری برای نفتا در طول زمان خود را در سنا است. "تجارت عادلانه مهم است" بایدن گفته است. "نه تجارت آزاد. تجارت عادلانه. و من فکر می کنم که در زمان دولت کلینتون از آن ساخته شده حس در لحظه است."

از لوپز Obrador دیدگاه یک رابطه خوب با هر کس که اشغال کاخ سفید مکزیک است بهترین سیاست است.

"ما قصد داریم به ارائه نظر ما, اما ما در حال برنامه ریزی برای رویارویی" لوپز Obrador روز سه شنبه گفت. "ما در حال رفتن به نگاه به متقاعد کردن ما در حال رفتن به دنبال درک."

__ AP نویسنده Deb Riechmann در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب