مکزیک افسر پلیس مورد بررسی قرار گرفته به اتهام قتل پسر

MEXICO CITY (AP) — یک قاضی مکزیکی در روز شنبه دستور داد یک افسر پلیس که به ضرب گلوله یک 16 ساله مکزیکی-آمریکای

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

MEXICO CITY (AP) — یک قاضی مکزیکی در روز شنبه دستور داد یک افسر پلیس که به ضرب گلوله یک 16 ساله مکزیکی-آمریکایی پسر برگزار می شود در پیشگیری از بازداشت در حالی که او بررسی شده است به اتهام قتل.

پسر الکساندر گومز مارتینز بود هدف گلوله یک افسر پلیس در جنوب مکزیک سه شنبه شب. متولد در کارولینای شمالی او زندگی کرده بود با مادر خود در Acatlan de Pérez Figueroa, یک شهر در اوآخاکا دولت و با دوستان سوار بر موتور سیکلت در زمان عکسبرداری است.

افسر پلیس بود در یک گشت رانندگی با آن وسیله نقلیه چراغ خاموش هنگامی که آن را مسدود و راه از پسر و چند نفر دیگر از جوانان با توجه به دادستان. این افسر پس از آن رو با یک تفنگ ساچمهای و آتش به آنها گفت.

یکی دیگر از پسر که موتور سیکلت skidded در طول این حادثه در بیمارستان بستری شد در وضعیت با ثبات است.

بستگان و ملاقات با نمایندگان دولت که وعده داده است به قتل خواهد نه مجازات.

شهر دولت Acatlan de Pérez Figueroa زودتر به گفته یک افسر پلیس درگیر شد, در تیراندازی, اما آن را تا به حال نشده است "در ایمان بد است."

برخی دیگر از افسران در این بخش در حال حاضر تحت بررسی بیش از اتهامات استفاده بیش از حد از زور و حتی فراقانونی مربوط به ضربات در اواسط ماه مه که در آن شش اتهام جنایتکاران درگذشت. پس از آن حادثه بیشتر دولت فدرال و نیروهای فرستاده شده به منطقه امن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن