مک کانل: "هیچ انگ' در پوشیدن ماسک برای ویروس

توسط لیزا MASCARO واشنگتن (AP) — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تبدیل شده است بالاترین رتبه جمهوری خواه در کنگره

توسط NEWSSHANS در 10 تیر 1399

توسط لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تبدیل شده است بالاترین رتبه جمهوری خواه در کنگره به آمریکایی ها را تشویق به پوشیدن یک ماسک صورت و به عنوان COVID-19 مورد افزایش متحده در سراسر کشور.

در یک سخنرانی پنج شنبه, مک کانل اشاره نمی کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عدم رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل. در عوض ایران با رهبر پیوست کسانی که در تلاش برای تنظیم یک مثال برای این که عمیقا تقسیم شده بیش از ماسک است که کارشناسان می گویند این است که یک راه ساده و موثر برای کمک به حفاظت از گسترش ویروس.

"ما باید بدون انگ — هیچ کدام — در مورد پوشیدن ماسک هنگامی که ما ترک خانه ما" مک کانل گفت: در سنا است.

کنتاکی جمهوری خواه دقیق به مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم بیش از bucking سلامت توصیه. اما با هشدار دهنده افزایش ویروس موارد مجبور واژگونی متحده تلاش برای بازگشایی کسب و کار و مغازه ها آن را روشن تبدیل شدن به رهبران که مورد نیاز است. مجلس نانسی پلوسی به تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن ماسک به عنوان یک "غرور چیز است."

چند تن دیگر از مقام های جمهوری خواهان را تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از رهنمودهای اما آمریکایی ها عمیقا تقسیم شده در این موضوع در یک روند نگران کننده برای کارشناسان بهداشت و درمان به بیمارستان تبدیل به سبب شیوع با افراد بیمار.

مک کانل شمارش ماسک-پوشیدن به عنوان یک "حس مشترک" به عنوان مثال آمریکایی ها عادی می تواند در طول این زمان وجود دارد این است که یک واکسن.

"ما نمی توانیم حق بازگشت به حالت عادی. ما نیاز جدید, روال," او گفت:.

"پوشیدن ساده پوشش صورت است که در مورد حفاظت از خودمان را," او گفت:. "این است که در مورد حفاظت از همه ما روبرو می شوند."

در کنگره وضعیت تقسیم قانونگذاران با چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن کلید متحدان کاهش به پوشیدن ماسک در برابر مشاوره و حضور پزشک.

رند پل سناتور. R-Ky., یکی از معدود سناتورهای که به طور معمول حاضر به پوشیدن ماسک در مجلس سنا رای. در خانه بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان کاهش به پوشیدن ماسک در جلسات و یا در کف خانه رسیدگی است.

پلوسی برای همه در شخص خانه جلسات کمیته.

اما جمعه گذشته به عنوان کشور ضبط شد که بالاترین یک روز برگه جدید در موارد مختلف ایران قانونگذاران حاضر به پوشیدن ماسک در یک coronavirus شنوایی.

روز دوشنبه تشکر. جیمز Clyburn D-S. C. رئیس کمیته انتخاب در کروناویروس گفت: او دیگر نمی خواهد نماینده گان به صحبت می کنند در طول جلسات کمیته مگر اینکه دنبال پزشک ارشاد به پوشیدن ماسک.

"من جمهوری خواه همکاران امتناع از پوشیدن ماسک گیج کننده است چون شما باید بارها و بارها خواسته به نگه داشتن فرد در جلسات و شما به من اطمینان داد که این می تواند انجام شود با خیال راحت" Clyburn نوشت: در نامه ای به همکاران. "من به شما گفت که من می خواهم کار در ایمان خوب برای نگه داشتن فرد در جلسات اگر ما می تواند انجام این کار با خیال راحت و سازگار با حضور پزشک دستورالعمل."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن