ماسک آشکار حزبی تقسیم در میان قانونگذاران در coronavirus

توسط DAVID A. LIEB JEFFERSON CITY Mo. (AP) — به مسائل مربوط به ایجاد حزبی تقسیم در قانونگذاران ایالتی در سراسر

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

توسط DAVID A. LIEB

JEFFERSON CITY Mo. (AP) — به مسائل مربوط به ایجاد حزبی تقسیم در قانونگذاران ایالتی در سراسر آمریکا اضافه کردن این یکی: ماسک.

بسیاری از قانونگذاران دموکرات با پوشیدن آنها در میان شیوع کروناویروس در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان رد.

"بهداشت عمومی تبدیل شده است حزبی" bemoaned خارجه کارولینای جنوبی در کنگره Kambrell Garvin یک دموکرات که به تازگی بیمار شد از COVID-19.

به عنوان قانونگذاران در سراسر کشور در رزومه کاری زیر coronavirus تعلیق دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز تقسیم اجتماعی فاصله گرفتن از راه دور رای گیری و گسترش قدرت اضطراری برای فرمانداران که دستور داده بود به کسب و کار و ساکنان به خانه باقی می ماند.

قانونگذاران باید بیمار شدن از coronavirus تقریبا در نیمی از ایالات دموکرات حسابداری برای حدود دو سوم از 40 تایید COVID-19 موارد با توجه به آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن. سه قانونگذاران درگذشت ویروس — میشیگان از حزب دموکرات در اواخر ماه مارس و جمهوری خواهان در لوئیزیانا و داکوتای جنوبی در اوایل ماه آوریل.

حزبی بخش به نظر می رسد به رشد کرده و پس از آن به خصوص در جنوب و غرب میانه به عنوان برخی از جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند به بازگشایی اقتصاد سریع تر از برخی از دموکرات ها.

در حالی که وجود داشته اند دو حزبی استثنا ماسک-پوشیدن تفرقه در میان دموکرات ها و جمهوری خواهان شده اند مشهود در طول های اخیر قانونی جلسات در آریزونا, آیووا, کانزاس, لوئیزیانا, مینه سوتا, می سی سی پی, Missouri, North Carolina, اوهایو, Oklahoma, پنسیلوانیا, کارولینای جنوبی و تنسی.

در ایلینوی جمهوری خواه در کنگره دارن بیلی عملکرد به عنوان خانه طبقه در ماه گذشته به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک. خود را تخلیه آمد فقط لحظات پس از دموکراتیک به رهبری مجلسی تایید یک ماسک قطعنامه با حمایت از برخی از جمهوری خواهان در یک حرکت بیلی در نظر گرفته شود "نشان می دهد."

"ماسک است که در مورد سلامت. آن را در مورد بوروکراسی و بیشتر کنترل دولت که لیبرال دموکرات رشد در" بیلی گفت: AP.

زمانی که جمهوری خواه پنسیلوانیا اعلام کرد از طریق انتشار اخبار است که او تا به حال از خود جدا و بازیافت از COVID-19 دموکراتیک همکاران ابراز خشم این است که تشخیص خود شده بود راز نگهداری از آنها را برای یک هفته. دموکرات ها خواستار تغییرات نیاز به قانونگذاران به پوشیدن ماسک در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری اما در ایران قانونی رهبران عمل نیست در صورت درخواست.

در اوهایو دموکراتیک پیشنهاد نیاز به ماسک در خانه جلسات و جلسات کمیته شکست خورده بود در خط یک حزب رای در ماه گذشته در جمهوری خواه به رهبری مجلسی. یک جمهوریخواه مجلس پس زمینه قانون به نوار ماسک مورد نیاز ایالت مگر اینکه به تصویب دو سوم از نمایندگان مجلس. که اندازه گیری در حال بررسی است.

برخی از ردیابی حزبی واگرایی در coronavirus احتیاطی به بالا بسیار از سیاست آمریکا است. جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده علنا فرسوده ماسک فدرال توصیه هایی است که آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در عمومی برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس.

"من فکر می کنم که زمانی که رئیس جمهور ما از ملی نظر سیگنال های که ماسک ندارد, سیاسی, مصلحت, پس از آن من فکر می کنم که trickles محلی و در سطح دولت گفت:" Garvin, کارولینای جنوبی دموکرات است که پوشیده ماسک هر دو قبل و بعد از بیماری کروناویروس.

مطالعات اخیر با استفاده از نظرسنجی ها و گوشی های هوشمند داده های GPS نشان داده اند که دموکرات ها مناسب تر از جمهوری خواهان را در آغوش اجتماعی فاصله در مکان های عمومی, ماسک می پوشند و در خانه بماند به دلیل coronavirus.

ویروس احتیاطی را آغاز کرده اند برای تبدیل شدن به یک ایدئولوژیک به معنی از گروه شناسایی شبیه به حزبی بخش بیش از سقط جنین و یا دیگر مسائل داغ دکمه گفت: استاد روانشناسی هنک Rothgerber از بلارمین در دانشگاه لوئیزویل ،

"دموکرات ها در حال حاضر شناسایی خود را به عنوان حزب که مصرف این جدی تر و بیشتر نگران بهداشت عمومی" Rothgerber گفت: "تیم در حال شناسایی خود را به عنوان یک حزب است که با تمرکز بر باز کردن اقتصاد به بالا و نه زیاده به این بحران است."

وقتی میسوری خانه ملاقات کرد در اوایل ماه آوریل به تصویب coronavirus لایحه بودجه جمهوریخواه رهبری تحمیل سخت اجتماعی فاصله. قانونگذاران گوش به رسیدگی به بیش از اینترنت در دفاتر تا احضار به اتاق در گروه های کوچک برای رای دادن. تقریبا همه تن ماسک.

در عین حال کسانی که در اقدامات احتیاطی رها شده بودند به مجلس به پایان رسید جلسه آن در ماه مه. قانونگذاران نشسته با هم بسته بندی شده در میز و چند جمهوری خواهان عینک ماسک هر چند متعدد دموکرات ها هنوز هم انجام داد.

دموکراتیک Rep. جو Runions که تا به حال شده است به مدت شش هفته با COVID-19 بود مبهوت در آنچه که او به عنوان "بی ملاحظه و خودخواه" رفتار.

"به من رهبری شروع می شود با شما قرار داده است که ماسک بر روی. برای من مهم نیست که شما هستند — رئیس جمهور فرماندار پاپ هر کس" Runions گفت.

جمهوری خواه مجلس الیاس Haahr اشاره کرد که قانونگذاران' درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت که آنها وارد کنگره.

نمایش درمانی نیز مورد نیاز بود از قانونی کارکنان و رسانه ها در آلاسکا کنگره اگر چه نمایندگان مجلس می تواند جست و خیز آن است. پروتکل گفت: ماسک های مورد نیاز بودند. اما جمهوریخواه دولت سناتور. لرا Reinbold نمی پوشیدن.

"آیا این را حس را به من" Reinbold گفت. "من تو را دیدم هیچ تحقیق بر روی پارچه پنبه پوشش صورت ... که آنها جلوگیری از COVID."

این coroanvirus می توان از طریق قطرات تنفسی هنگامی که مردم از سرفه و عطسه یا صحبت کنید. می گوید پارچه ماسک می تواند کمک به جلوگیری از مردم که ممکن است متوجه آنها آلوده از گسترش این ویروس به دیگران است.

"این ایده تمام پشت آن است که" من پوشیدن من ماسک برای محافظت از شما و این بسیار برای محافظت از من گفت:" کانزاس دموکراتیک تشکر. باربارا بالارد که عینک ماسک festooned با دانشگاه کانزاس طلسم در طول یک قانونی در جلسه هفته گذشته است.

کانزاس خانه رهبر اکثریت دن هاوکینز که مانند بسیاری از جمهوریخواهان باقی مانده ماسک-کمتر گفت: پوشش صورت کاهش ارتباطات شخصی از آنجا که شما نمی توانید ببینید ، جمهوری خواهان او هستند "بسیار مستقل بسیاری" که "واقعا نمی شود گفت که چه باید بکنید."

برخی از قانونگذاران را حذف کرده و ماسک در هنگام صحبت به میکروفون در طول مناظره — زمانی که آنها ممکن است بیشتر احتمال دارد به اخراج ویروس-حمل ذرات. دیگران را فرسوده و سست-اتصالات ماسک که لغزش خود مواجه است.

ایالتی کلرادو بهداشت ، جیم Smallwood یک جمهوری خواه که در حال بهبود از یک مورد خفیف از coronavirus, عینک, ماسک, که بارها و بارها تضعیف کردن بینی خود را به عنوان او استدلال ناموفق در ماه گذشته در برابر یک حکومت دموکراتیک را تغییر دهید اجازه می دهد نمایندگان مجلس به رای دادن از راه دور و بدون حضور در جلسات.

"من احساس می کنم این مجموعه یک مثال خوب است و آن را قرار می دهد و مردم دیگر در سهولت" Smallwood گفت: AP.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جان هانا و اندی Tsubasa زمینه کمک از Topeka, Kansas.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن