مارتین Schram: در اینجا یک آهنگ جدید خواب NFL نیاز ندارد

"N. F. L. نیاز به بیش از یک آهنگ" ما یادآوری شنبه با تیتر فوق در نقطه مهمان op-ed ستون در نیویورک تایمز ساب

توسط NEWSSHANS در 23 تیر 1399

"N. F. L. نیاز به بیش از یک آهنگ" ما یادآوری شنبه با تیتر فوق در نقطه مهمان op-ed ستون در نیویورک تایمز سابق طرفدار فوتبال گیرنده گسترده Donte Stallworth.

او ساخت یک نکته مهم: لیگ ملی فوتبال نیاز به انجام به مراتب بیشتر به آدرس سیاه و نگرانی از پایان آن نیمه قرن از نگاه-the-other-wayism با داشتن همه NFL استادیوم دنبال پخش سرود ملی با نمادین جشن سیاه سرود "بالابر هر صدا و آواز خواندن." و او درست است.

اما امروز ما قصد داریم تا نگاهی تازه کمتر شناخته شده تاریخ یکی دیگر از آهنگ NFL قطعا لازم نیست هر بیشتر! این آهنگ که جشن گرفته شد در بالای ریه آواز دسیبل تنها در یکی از آن استادیوم — یکی که در آن خانه من طرفداران تیم سنگ آن را lustily پس از هر تیم در خانه نمره. و هیچ یک تا کنون فکر که آنها خواند در مورد یک unarguable حقیقت من می خواهم بلند نوشته در مورد: تیم ما نام مستعار است که تعریف فرهنگ لغت از نژاد پرستی — آن را تنها در مورد رنگ پوست. هر کس فقط می خواند:

"درود بر Redskins!"

وجود دارد یک داستان پشت در پشت آهنگ تاریخ است که کمتر شناخته شده است که Donte Stallworth و هم تیمی های خود را احتمالا هرگز آن را می دانستند زمانی که آنها در Redskin لباس. و برای اطمینان نه طرفداران خود را. در عین حال آن را یک داستان ویلر-فروشنده فریبنده است که هر دو بزرگ-biz عجیب و غریب و نشان می دهد-<url> خنده دار (به عنوان اگر ایجاد شده توسط این تیم از ویلیام شکسپیر, وودی آلن و Monty Python).

ضربه مکث: خبر خوب این است که ما بهتر است به سرعت حرکت می کند. فقط در چند هفته ما به احتمال زیاد به یاد بگیرند که این آهنگ احتمالا هرگز آواز دوباره در یک NFL ورزشگاه با آن پیر از آلبوم.

آمار عقب: در 1950s واشنگتن تیم متعلق به یک بسیار غنی نژادپرستانه جورج پرستون مارشال. آخرین تیم NFL مالک به ثبت نام یک بازیکن سیاه و سفید بود و همچنین اولین و تنها یکی به ایجاد یک تیم و گروه است. مدیر گروه Barnee Breeskin نوشت: این ترانه و مارشال, همسر, زمانی, سکوت صفحه, ستاره Corinne مای گریفیث نوشت: این شعر را به "درود بر Redskins."

در آن زمان واشنگتن شد NFL جنوبی شهرستان را توسط NFL توافق مارشال کنترل تلویزیون حق پخش Redskin بازی در سراسر جنوب. و هنگامی که تگزاس oilman Clint Murchison جونیور تلاش برای ایجاد یک دالاس تیم NFL, مارشال مسدود دالاس' ورود به طوری که او می تواند نگه داشتن همه است که تلویزیون پول است.

Murchison مقابله با استخدام یک دلال به عنوان مدیر کل کاملا با نام تگزاس — Tex شرام (بدون ارتباط با من; قبیله خود افزود که دوم "m" به ما خانوادگی مشترک). شرام باز آمد زمانی که مارشال cluelessly اخراج گروه خود مدیر هرگز تحقق Breeskin (نه مارشال) متعلق به ردسکینز " آهنگ کپی رایت. خوب Breeskin نوک خاموش Tex شرام را و برای صرف $2,500 تگزاس خریداری حقوق به Redskins' آهنگ. و او به مارشال آشکار اتمام حجت: تصویب دالاس تیم NFL و یا شما هرگز دوباره بازی در "تگرگ به ردسکینز" خود در ورزشگاه!

مارشال به طور خلاصه آزمایش خود نفوذ: در یک سال 1960 NFL شام ملاقات در ساحل میامی'sKenilworth هتل او ارسال یک آکاردئون بازیکن به serenade خود pal, Chicago Bears' قدرتمند صاحب جورج Halas با "درود بر Redskins!" (سیگنالینگ او هنوز وتو دالاس ورود و انتظار خود را pal پشتیبانی). افسوس Halas ارسال آکوردئون بازگشت به بازی "چشم تگزاس است." اوه! طناب و گره خورده, مارشال داد و رو: به آن دالاس کابوی ها رو واشنگتن از حقوق خود را برای مبارزه با آهنگ.

سریع به جلو: به عنوان یک حومه واشنگتن بچه پولدار دن اسنایدر بود که همیشه هیجان زده به خواندن "تگرگ به ردسکینز." به عنوان یک میلیونر, خرید اسنایدر قهرمانان خود را. به عنوان Redskins صاحب در سال 2013 اسنایدر معروف اعلام کرد او هرگز تغییر نام: "هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه!"

اما امروز ما در حال زندگی در بعد از سن است. ایالات متحده آمریکا بیدار نژاد به دنبال NFL. اما حتی فوتبال می تواند بارگذاری. همکار NFL صاحبان تحت فشار اسنایدر به تغییر تیم خود را با نام مستعار. و سپس آن را به سخت تر: همکار شرکت میلیاردرهای بیش از حد بود. شرکت, شریک, فدرال اکسپرس (به عنوان در واشنگتن فدرال اکسپرس زمینه) عملا خواستار آن است. بنابراین Nike, پپسی و بیشتر. اسنایدر اعلام کرد که "بررسی" تغییر نام. ترجمه: هر هفته در حال حاضر این اتفاق خواهد افتاد.

پس چه خواهد شد واشنگتن تبدیل شده اند ؟ در حالی که وجود دارد چند مستعار جدید بسیاری از آنها فقط به آرامی استفاده می شود نسبتا سازمان ملل متحد nicked. مایل در مجموع خروج از بومی Americana, اسنایدر ممکن است سفر ساده تجانس نوین: واشنگتن Warriors?

و یا او ممکن است سعی کنید یک عصر جدید هیچ طلسم برچسب بزرگ (لا Miami Heat): واشنگتن آزادی ؟

و یا او ممکن است از شما مشورت. اسنایدر ممکن است بپرسید همه آمریکایی ها نشان می دهد چیزی نمادین است که واشنگتن واقعا به معنی. و شما ممکن است آمده تا با نام مستعار که كلاسيك-متناسب به راحتی به Barnee Breeskin قدیمی آهنگ مبارزه شیار: "تگرگ واشنگتن قرمز-نوار?"

به شما فکر می کنم پد.

مارتین Schram یک op-ed مقاله نویس برای تریبون, اخبار, خدمات, جانباز, واشنگتن, روزنامه نگار, نویسنده و تلویزیون مستند های اجرایی. خوانندگان ممکن است او ارسال ایمیل در [email protected].tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن