آهنربا ماهیگیری: جاذب راهنمای

از ابزارهای الکترونیکی به جواهر و چیزهای برخی از مردم پرتاب به رودخانه ها و دریاچه ها می تواند بسیار با ارزش ا

توسط NEWSSHANS در 21 تیر 1399

از ابزارهای الکترونیکی به جواهر و چیزهای برخی از مردم پرتاب به رودخانه ها و دریاچه ها می تواند بسیار با ارزش است. و خبر خوب این است شما می توانید بیرون بروید و جمع آوری چیزهای که از طریق آهنربا ماهیگیری!

آهنربا ماهیگیری شبیه به ماهیگیری — شما پرتاب کردن یک خط منتظر چیزی است که به "نیش" طعمه خود را و سپس آن حلقه در. تفاوت در این است که شما به هدف با ارزش کالا به جای ماهی. این فعالیت است که ظاهرا تبدیل شدن به محبوب در سراسر جهان است.

یک آهنربای قوی به نام نئودیمیم آهنربای مورد نیاز است برای این کار. متصل به طناب آهنربا است و سپس کاهش یافته و به یک نهر و رودخانه و دریاچه و یا دیگر بدن از آب که در آن موارد ساخته شده از فلزات آهنی (فلزات حاوی آهن مانند فولاد و چدن) می توان یافت. یک آهنربای نئودیمیم است که 10 برابر قوی تر از معمولی خود را آهن مگنت و برخی حتی می توانید نگه دارید تا 1000 برابر وزن خود را.

آهنربا دنده ماهیگیری

Magnet-fishing.com می گوید که قدرت خط باید دو برابر است که از آهنربا. بنابراین اگر شما آهنربا دارای 330 پوند محدود و سپس با استفاده از یک طناب است که می تواند نگه داشتن وزن تا 660 پوند و بالاتر.

نایلون, paracord, شکل دیگر, این نسخهها کار میکند بهترین در آهنربا ماهیگیری. آن را کمی الاستیک و دارای گره های بسیار خوبی است. می شود آن را در کنار رودخانه و یا یک پل به طول 50 تا 100 فوت است که مقدار بهینه برای این کار است.

(Image: Screenshot / YouTube)

نایلون, paracord, شکل دیگر, این نسخهها کار میکند بهترین در آهنربا ماهیگیری. (تصویر: Screenshot / YouTube)

پیچیدگی آهنربا به طناب بیش از حد مهم است. یک آهنربای نئودیمیم شل می تواند از یک گره معمولی. آهنربا ماهیگیری کارشناسان نشان می دهد یک استاندارد ماهیگیری گره و یا یک لنگر گره به امن آهنربا.

در نهایت, شما نیاز به یک جفت دستکش برای جلوگیری از صدمات ناشی از عمل کشیدن و کشیدن. شما هرگز نمی دانید چه چیزی شما را پیدا کنید. بنابراین پوشیدن عینک ایمنی برای محافظت از خودتان را از بالقوه تیز و زنگ زده اشیاء شما ممکن است حلقه در.

بهترین نقاط ماهیگیری

برای اولین بار آهنربا فیشر اغلب به اشتباه از ماهیگیری در حیات وحش. هر چند هر از آب بدن خواهد شد که فلزات را به برخی از درجه آنهایی که در حال بازدید ترین تعداد زیادی از مردم خواهد شد و بدیهی است که بسیاری از "سنگهای قیمتی." مثلا محبوب شنا نقاط تمایل به گنجینه های از آنجا که بسیاری از مردم به طور تصادفی رها کردن آیتم ها مانند گردنبند و حلقه سکه و غیره در حالی که شنا کردن.

آلوده ترین مناطق حال goldmines برای آهنربا ماهیگیری. این شامل به شدت آلوده دریاچه در زیر یک پل و یا رودخانه بسیار پر جمعیت شهرستانها. دلیل این است که مردم تمایل دارند به طور غیر قانونی به دور از اموال خود را در چنین مکان. نه تنها شما به احتمال زیاد به "گرفتن" اما شما همچنین کمک به حذف برخی از ناخواسته از این بدن از آب است.

(Image: Screenshot / YouTube)

آهنربا ماهیگیری در به شدت آلوده دریاچه در زیر یک پل می تواند به نوبه خود عالی می یابد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اگر شما آهنربا ماهیگیری در مالکیت خصوصی درخواست برای اجازه مالک. همچنین چک کردن در قوانین محلی خود را برای اولین بار. در اروپا و برخی از مناطق مانند رودخانه ها در انگلیس باقی مانده سلاح از جنگ جهانی دوم که به طور بالقوه خطرناک هستند. در ایالات متحده هیچ قانون شناخته شده است که منع فعالیت است.

چگونه به آهنربا ماهی

در این روش شما با استفاده از آهنربا ماهی بستگی به محل سکونت خود را. اگر شما در حال برنامه ریزی برای انجام فعالیت در ساحل و یا هر گونه زیادی از آب بدن, راه برای انجام آن است را فقط به پرتاب آهنربا به عنوان دور به عنوان شما می توانید به آب است. پیاده روی به موازات خط ساحلی به شما به عنوان حلقه آهنربا خود را بنابراین شما می توانید رفت و برگشت پایین.

وقتی که می آید به مناطق که تعداد زیادی از اشیاء زیر از جمله سدها و چاه انداختن آهنربا راست پایین بهترین روش است. هنگامی که آهنربا بازدید پایین و سعی کنید به چرخش آن را برای پوشش به اندازه زمین که ممکن است قبل از وضعیتی وخیم آن را به عقب.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

7 ویژگی است که یک رهبر فرزانه


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب