ساخته شده در هند: هند به دنبال وو 1,000 شرکت های دور از چین

COVID-19 شده است یک شکست بزرگ برای چین است. در حالی که اقتصاد آن تلاش کرده است با توجه به شیوع بیماری های ویرو

توسط NEWSSHANS در 23 اردیبهشت 1399

COVID-19 شده است یک شکست بزرگ برای چین است. در حالی که اقتصاد آن تلاش کرده است با توجه به شیوع بیماری های ویروسی, یک مشکل جدی تر برای پکن است این واقعیت است که بسیاری از شرکت ها در حال برنامه ریزی برای تغییر تولید خود را کسب و کار به مناطق دیگر. هند در خصوص یک گزینه جذاب برای بسیاری از شرکت داده های بزرگ آن جامعه باز, جامعه دموکراتیک و حکومت قانون است. در واقع دولت هند ظاهرا ملاقات با بیش از 1000 شرکت های آمریکایی در ماه آوریل و ارائه مشوق هایی برای ایجاد تغییر از کمونیست چین است.

در حال حرکت به هند

با توجه به منابع مختلف هند در حال حاضر در یک زمین استخر تقریبا 1,782 فتح کرد گرفته شد مایل مربع در سراسر کشور منطقه است که معادل آن به اندازه لوکزامبورگ. دولت قصد دارد به استفاده از آن برای فریب کسب و کار خارجی به کشور است. زمین یکی از بزرگترین مشکلات بسیاری از شرکت ها زمانی که به دنبال راه اندازی عملیات در هند. آنها مورد نیاز برای به دست آوردن زمین خود به خود است که خسته کننده و وقت گیر روند. در واقع چندین شرکت مانند پوسکو و عربستان آرامکو قبلا نا امید شده است با این مشکل است.

اما با نخست وزیر دولت مودی راه اندازی یک زمین استخر است که اجازه می دهد تا برای سریع خرید زمین در شرایط جذاب هند به نظر می رسد در حال آماده شدن برای یک رونق در تولید و بخش های دیگر. "ما استفاده از خط ساحلی و آماده ساخته شده در شهرکهای صنعتی با فاصله لازم... ما با تمرکز بر بخش های خاصی مانند آن و مربوط به تولید, پردازش مواد غذایی و مواد شیمیایی شده اند و برگزاری ویدئو کنفرانس با سرمایه گذاران" Rajat Bhargava, ویژه, رئیس, منشی, از آندرا پرادش درآمد بخش گفت: به NDTV.

(Image: Screenshot / YouTube)

نخست وزیر دولت مودی به نظر می رسد آماده سازی هند به صورت گسترده رونق در تولید و بخش های دیگر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

هند در حال حاضر در حال مذاکره با شرکت هایی مانند Abbott Laboratories و Medtronic Plc به نقل مکان واحد است. هر دو شرکت در حال حاضر حضور در کشور است. مانند آن خواهد بود آسان تر به استفاده و گسترش عملیات زمانی که آنها تغییر زنجیره تامین از چین است. هندی مقامات مطمئن کسب و کار است که حتی اگر به طور کلی هزینه های تولید در کشور ممکن است کمی بالاتر از چین, آن را هنوز هم مقرون به صرفه باشد که با توجه به سهولت تامین زمین و همچنین به عنوان نیروی کار ماهر. در واقع دولت هند موافقت کرده است برای اصلاح چند قوانین کار به چین با منافع کسب و کار.

امریکا و ژاپن و کره جنوبی سه کشور اصلی با بیشترین علاقه به تغییر عملیات به هند است. هیچ شگفتی وجود دارد در اینجا از این سه در واقع هند بزرگترین شرکای تجاری. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo نشان داد در ماه آوریل که دولت آمریکا مشغول به کار بود با هند و دیگر کشورها به بازسازی جهانی عرضه زنجیره ای برای کاهش وابستگی به چین است.

محدود کردن سرمایه گذاری چینی

در ماه آوریل دولت هند قوانین محکم در سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای همسایه. در حالی که هیچ کشور خاص بود و نام آن را درک است که سیاست هدفمند در محدود کردن سرمایه گذاری چینی و نفوذ در کشور است. با توجه به تجدید نظر در قوانین شرکت ها از کشورهای همسایه در حال حاضر برای به دست آوردن تایید اضافی از دولت برای راه اندازی عملیات در کشور است. این حرکت را نیز جلوگیری از هر گونه تصاحب خصمانه از تضعیف شرکت های داخلی توسط سرمایه گذاران چینی.

A 100-yuan note. (Photo Credit: faungg's photo via Compfight cc )

هند قوانین جدید در سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حال درک می شود هدفمند در محدود کردن سرمایه گذاری چینی و نفوذ در کشور است. (تصویر: faungg عکس از طریق فلیکر CC BY-ND 2.0)

تا کنون پس از سال 2014 سرمایه گذاری چینی در هند رشد کرده اند پنج برابر شده و بالغ بر حدود 8 میلیارد دلار از دسامبر سال گذشته است. با توجه به تجزیه و تحلیل بروکینگز هند و چین در حال حاضر قصد دارد به سرمایه گذاری در سراسر ایالات متحده$26 میلیارد دلار در کشور است. با قوانین جدید برخی از این سرمایه گذاری ها ممکن است مسدود شود. خبر خوب این است که هند در یک موقعیت برای انجام این کار پس از آن است که در حال حاضر آشنائی سرمایه گذاری از آمریکا و ژاپن و کره جنوبی و دیگر کشورهای توسعه یافته است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه به اطمینان حاصل شود کارکنان ماندن مولد در حالی که کار از راه دور


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب