معرفی ۲۵ نمونه عینک شنا باکیفیت و پرفروش+ قیمت روز

استفاده از عینک شنای سوئدی بسیار عالی و ارزان است. طراحی عینک سوئدی سبب شده است تا این عینک به یک انتخاب عالی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استفاده از عینک شنای سوئدی بسیار عالی و ارزان است. طراحی عینک سوئدی سبب شده است تا این عینک به یک انتخاب عالی برای شناگران حرفه ای تبدیل شود. در این قسمت از پست بهترین مارک عینک شنا، 20 مدل از برترین محصولات سال را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید آنها را مورد بررسی قرار دهید. افرادی که دچار آستیگمات هستن نیز میتوانند از عینک طبی ورزشی شنا مخصوص آستیگمات استفاده کنند. برای اینکه هر ورزشی را به صورت حرفه ای دنبال کنید ، نیاز است تا اسباب و لوازم مربوط به این ورزش را نیز تهیه کنید. برای کمک به کودکان برای عادت کردن به استفاده از عینک، پیشنهاد می شود که آنها را در فرآیند انتخاب مشارکت دهید و همچنین از آنها بخواهید که عینک را در حمام یا زمان آب بازی های کودکان، امتحان کنند. در پایان مطلب نیز به بررسی انواع عینکهای شنا پرداختیم و با مدلهای مختلف آن آشنا شدیم و متوجه شدیم که برای استفادههای معمولی و تفریحی، استفاده از عینکهای تفریحی و سوئدی انتخاب بسیار مناسبی است. در بخش اول از مقاله آشنایی با انواع عینک شنا، به دلایل استفاده از عینک شنا میپردازیم. علاوه بر این دو نوع عینک شنا، انواع دیگری مانند عینک شنای سوئدی و عینک بدون بند نیز در بازار موجود هستند که در این مطلب تمامی این موارد را مورد بررسی قرار میدهیم.

برای شروع ورزش شنا نیاز به کلاه شنا، عینک شنا ، مایو مخصوص و… تعجب نکنید برای خرید بهترین عینک شنا باید شکل ظاهری این عینک را نیز در نظر داشته باشید. اما مدل عینک شنا با لنز کوچک بیشتر برای شناگران ماهر و حرفهای مناسب است، چون این افراد باید مسیری که در آن شنا میکنند را به خوبی ببینند. عینکهای سوئدی یکی از ارزانترین و باکیفیتترین عینکهای شنا موجود در بازار هستند که از لنزهای پلاستیکی و بندهای لاستیکی ساخته شده است. عینک شنا که در بازار فعلی کشور ما ایران و سایر کشورهای جهان موجود است، معمولاً شامل عینک شنای تفریحی ، عینک شنا ، عینک حرفه ای، عینک بدون بند و عینک سوئدی ، بدون توجه به نوع آن است. البته امروزه بیشتر شناگران از لنزهای کهربایی استفاده میکنند که بتوان از آن در هر شرایط محیطی بهره برد. ضمناً خرید عینک آفتابی از فراشاد نیز بسیار شرایط مناسبی دارد و شما میتوانید با صرف هزینهای مناسب، عینک آفتابی زیبا و باکیفیتی را خریداری نمایید. عینکشنا باعث میشود که شما به راحتی دیوارههای استخر را ببینید و به آنها برخورد نکنید. عینکشنایی که دارای لنز بزرگ میباشد، فضای بیشتری را پوشش میدهد و دید گستردهتری خواهید داشت، در نتیجه همه میتوانند از آن بهره ببرند.  Conte᠎nt has been c re at᠎ed ᠎by GSA Conte nt Gen erator  Dem᠎oversi on᠎.

لنزهای این مدل عینک به صورت بزرگ و کوچک طراحی میشوند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارد. به سایز لنز توجه نمایید، هنگام خرید عینک شنا باید سایز لنز بزرگ یا کوچک را مدنظر قرار دهید. شما عزیزان باید با توجه به بودجه و نوع استفادهای که از عینک شنا دارید، نسبت به خرید آن اقدام کنید. رنگ لنز عینک: با کمی گشت و گذار در فروشگاه های مختلف ورزشی می توانید با عینک های شنایی مواجه شوید که لنز عینک آنان دارای رنگ های مختلفی از قبیل: کهربایی، دودی، آبی، بنفش، آینه ای و همچنین شفاف هستند؛ هر یک از این رنگ ها برای استفاده در یک شرایط نوری طراحی شده اند که شما بایستی با توجه به نور محیطی که در آن شنا خواهید کرد، یک کدام از آنان را خریداری نمایید. این عینک از نظر فنی طوری طراحی شده است که به کاسه چشم کاملا نزدیک باشد.  A​rtic​le w as generated wi᠎th G SA Conte nt Generator DEMO!

برای خرید عینک باکیفیت ، هزینه کنید.یکی از مشکلاتی که با عینک های بسیار ارزان مشاهده می کنیم این است که آنها در طول شنا نشت می کنند. درست است که آب به این عینک ها نفوذ نمی کند اما بعد از 10 دقیقه شنا متوجه درد در اطراف چشم می شوید. عینک های مخصوص مسابقه با مهر و موم مناسب در اطراف حفره های چشم باعث ایجاد حداکثر پوست در این قسمت و فشار بر روی چشم می شوند که این امر می تواند شناگران را کمی ناراحت کند. منظور از عینکشنا هم وسیلهای کاربردی است که مانع از آسیب رسیدن به چشمها در اثر آلودگی موجود در آب استخر میشود. در نتیجه شنا هم از این قاعده مستثنی نیست. البته مه را می توان در عینک های ارزان قیمت دید وگرنه غلب عینک هایی که حرفه ای هستند و مخصوص غواصان هستند دارای شفافیت بالا می باشند و جای نگرانی برای همچین عینک هایی نیست. خرید عینک شنا مانند خرید عینک آفتابی نیست که انواع بسیار زیاد و متنوعی داشته باشد و باید به نکاتی بیشتر از زیبایی و ظرافت عینک شنا دقت کنید.

آخرین مطالب