Luzerne County را مالیات بر املاک و مستغلات ارزیابی برای ارزیابی دقت

Luzerne County Courthouse فایل عکس یازده سال پس از Luzerne County را ارزیابی مجدد املاک و مستغلات ارزش استف

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399
 Luzerne County Courthouse File photo

Luzerne County Courthouse

فایل عکس

یازده سال پس از Luzerne County را ارزیابی مجدد املاک و مستغلات ارزش استفاده می شود برای مالیات اموال هنوز به خوبی در داخل و دقت قابل قبول استانداردهای مقامات گفت.

این نتیجه گیری از county مدیر C. David Pedri و ارزیابی مدیر کریستین مونتگمری است که بر اساس آخرین سالانه در خارج از تجزیه و تحلیل توسط دولت مالیات برابری هیئت مدیره.

در هر شهرستان, هیئت دولت, مقایسه ارزیابی به واقعی املاک و مستغلات خرید و قیمت های ثبت شده در سال گذشته را ببینید که چگونه ارزش در حال برگزاری است. جدید ارزیابی بر اساس طول بازو معاملات از 2019.

ایده آل "مشترک سطح نسبت" نمره 100 ٪ از قیمت پرداخت شده از نزدیک معکوس ارزیابی.

در این سال به شهرستان درجه: 94.9%.

شهرستان مدیران استدلال کرده اند یکی دیگر از ارزیابی مجدد است موجه نیست تا زمانی که نسبت به باقی می ماند در محدوده 85 تا 115 و یا به علاوه/منهای 15 درصد است.

نسبت بیش از 100 نشان می دهد قیمت فروش در حال فرود در زیر ارزیابی ارزش در حالی که کسانی که زیر 100 یک نشانه بیشتر خرید بیش از ارزیابی های مقامات گفته اند.

مونتگمری کرد که نسبت به معنی خواص به طور متوسط به فروش حدود 5 درصد بیشتر از ارزیابی ارزش countywide.

استخدام به عنوان ارزیابی مدیر در دسامبر Montgomery گفت: یکی از اهداف تکمیل خانه تاثیر مطالعه به بررسی و فروش و ارزیابی مناطق که می تواند کمک به شناسایی اگر وجود دارد هر جیب شایسته از نظارت است.

مقامات شهرستان باید افتخار نیست یک قطعنامه به تصویب قبل از county کمیسیون خواستار reassessments هر چهار سال برای جلوگیری از ارزش از گرفتن بیات.

شهرستان مدیر C. David Pedri گفت که او نمی خواهد در عین حال توصیه می کنیم یک ارزیابی مجدد.

"جدید نسبت ثابت می کند ما هیچ نیاز به ارزیابی مجدد در این زمان. تعداد ما هنوز هم در یک محدوده قابل قبول" Pedri گفت.

Pedri گفت: او نمی داند که چه انتظار از یک سال از در حال حاضر به دلیل این نسبت منعکس خواهد شد 2020 فروش و تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در بازار املاک و مستغلات.

در سال گذشته شهرستان نمره 101.1%.

این شهرستان در صد آغاز شده و در 99.7 پس از ارزیابی مجدد است و پس از صعود به عنوان بالا به عنوان 109.9 در سال 2013, سوابق نشان می دهد.

آخرین ارزیابی که در زمان اثر در سال 2009 شده بود اولین جرم تغییر ارزش پول از سال 1965. چهار سال از فروش داده شد مورد استفاده برای محاسبه ارزش بیش از 165,000 بسته در ثابت تاریخ Jan. 2, 2008. ارزیابی چالش ها منجر به هزاران ارزش تنظیمات بیشتر کاهش یافت.

در میان 67 شهرستان در سطح ایالت Luzerne باقی مانده است در میان دقت و رهبران آن نسبت نمره برابری هیئت مدیره گزارش دهد.

تنها سه نفر دیگر از شهرستانهای نمرات نزدیک به 100 درصد به علاوه یا منهای: Adams, 104.5; بلر 96.2; و ایندیانا 98.6. فیلادلفیا است که انتهایی Luzerne در 94.3%.

همسایه لاکاوانا یکی از سه شهرستان در دولت با پایین ترین نمرات — نشانه ای بسیاری از صاحبان املاک در حال بررسی به طور قابل توجهی زیر ارزش بازار است. لاکاوانا را نسبت است 9.3%. درصد در حال 8.6 در باتلر و 8.9 دلار در این گزارش گفت:.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de