Luzerne County hotel درآمد مالیاتی کاهش با توجه به کروناویروس سفر تاثیر

مقامات نظارت بر Mohegan Sun Arena در Wilkes-Barre شهرستان در حال نظارت بر coronavirus-باعث هتل مالیات بر درآ

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399
 Officials overseeing the Mohegan Sun Arena in Wilkes-Barre Township are monitoring coronavirus-prompted hotel tax revenue declines because that funding is used to pay off the facility’s capital debt. File photo

مقامات نظارت بر Mohegan Sun Arena در Wilkes-Barre شهرستان در حال نظارت بر coronavirus-باعث هتل مالیات بر درآمد کاهش می یابد چرا که کمک های مالی استفاده می شود به پرداخت تسهیلات سرمایه بدهی.

فایل عکس

مقالات مرتبط

Luzerne County هتل مالیات بر درآمد غوطه ور است با توجه به کروناویروس مربوط به کاهش مسافرت ها و کنفرانس ها با توجه به شهرستان خزانه دار دفتر گزارش.

دو نهاد است که به شدت با تکیه بر مالیات هتل وجوه از نزدیک نظارت بر وضعیت — شهرستان مرکز کنوانسیون سازمان که نظارت بر Mohegan Sun Arena در Wilkes-Barre شهرستان و شهرستان کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر مقامات می گویند.

هتل مالیات 11 درصد در اینجا.

دولت جمع آوری 6 درصد و شهرستان ها یش در یکی دیگر از 5 درصد در سال 1996 صرفا برای کمک به صندوق گردشگری شهرستان و عرصه در Wilkes-Barre Township.

پس از county Treasurer را طول می کشد 2% بالا به اداره شهرستان بخش تقسیم 80% برای عرصه و 20 درصد برای این اداره بازدید کنندگان.

همه گیر آغاز شده به طور قابل توجهی تحت تأثیر مجموعه در ماه مارس زمانی که مالیات هتل در آورده $165,000 یا $60,000 کمتر از ماه مشابه در سال 2019 این گزارش نشان می دهد.

در مارس کل مجموعه بود کمی بیش از $88,000 یا $141,260 کمتر از آن در ماه مجموعه سال قبل.

به طور کلی مالیات در آورده $3.07 میلیون دلار در سال 2019. رسید شد $588,500 برای چهار ماه اول سال جاری آن را گفت.

ممکن است شمارش در دسترس نیست و در عین حال به دلیل آن ماه را پرداخت نمی کند و تا ژوئن 25, خزانه دار شدهاند.

عرصه تاثیر

در عرصه مالیات هتل شد اختصاص داده شده به پوشش اصلی ساخت و ساز بدهی و در حال انجام تعمیرات و پیشرفت مقامات گفته اند.

در آوریل عرصه قدرت دریافت $69,000 در مقایسه با $179,800 که سال گذشته به این گزارش نشان می دهد. خود را در هتل جمع آوری مالیات بود $129,200 در ماه مارس یک قطره از $47,200 از سال قبل ماهانه رقم است.

عرصه بازپرداخت بدهی در حدود $160,000 هر ماه, Gary Zingaretti, رئیس, شهرستان, مرکز همایش اقتدار روز سه شنبه گفت.

Zingaretti برآورد قدرت مدیره قادر خواهد بود برای پوشش بدهی های پرداخت برای پنج یا شش ماه با استفاده از یک ذخیره از سال زمانی که هتل درآمد مالیاتی بیش از این مقدار بدهکار است. اگر هتل مالیات بر درآمد باقی مانده در کاهش پس از دوره زمانی که آن را شروع به تبدیل شدن به یک "نگرانی اصلی" او گفت:.

هیئت مدیره بوده و کوشا در حفظ هتل مالیاتی مازاد تفکیک شده و در چنین شرایطی او گفت:.

تا به حال افزایش در هتل countywide تا به حال به طور پیوسته افزایش درآمد حاصل از مالیات پس از آن اضافه شده است.

در سال 1997 اولین سال کامل از مجموعه آرنا دریافت $1.03 میلیون. مجموع آن رسید سال گذشته: $2.4 میلیون, این گزارش نشان می دهد.

برخی از گذشته مقامات شهرستان تا به حال ابراز علاقه در به دست آوردن برخی از عرصه هتل مالیاتی به اشتراک گذاری برای پوشش شهرستان تفریح پروژه اما تعهد به ارائه کامل 80 درصد به عرصه سرمایه بدهی های قفل شده در قانون.

گردشگری تاثیر

به عنوان سر شهرستان کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر تئودور Wampole شده است آماده سازی برای امکان را اصلی جریان درآمد هتل مالیات خواهد بود به شدت کاهش می یابد.

بودجه امسال تعداد در $602,800 از مالیات آن چیزی است که اداره دریافت شده در سال گذشته این گزارش نشان می دهد.

رسید از مالیات شد $17,300 در ماه آوریل در مقایسه با نزدیک به $45,000 است که ماه قبل از سال. مجموعه نیز پایین تقریبا 12000 دلار در ماه مارس, این گزارش نشان می دهد.

در پاسخ Wampole است کاهش در هزینه با حذف تمام سفر پوسته پوسته شدن پشت توریستی, ترویج, تبلیغات, بازشناسی رویداد حمایت های مالی و اعمال دیگر کاهش است. در حالی که بسیاری از حوادث لغو شده, اداره ممکن است مجبور به کاهش سهم خود را نسبت به آنهایی که برنامه ریزی شده در پاییز اگر آنها اقدام کرد.

اگر هتل مالیاتی نمی کند به طور قابل توجهی به گزاف گویی در این سال Wampole گفت: این اداره ممکن است مجبور به شیب به یک ذخیره تعلق از سال های گذشته زمانی که هزینه های آمد و در زیر مالیات رسید. نگه داشتن یک ذخیره شده است یک اولویت به این دلیل که دفتر خود به اندازه کافی و نه درخواست کمک مالی از شهرستان صندوق به طور کلی بودجه عملیاتی مقامات گفته اند.

برای اداره این مجموعه شهرستان خزانه دار دفتر دریافت $61,500 سال گذشته است. تا کنون این سال, دفتر پرداخت شده است حدود 12000 دلار برای ژانویه تا آوریل.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن