محلی کوچک لیگ مجموعه 3 ژوئن آخرین مهلت برای تصمیم گیری در شروع فصل

بازگشت ملی کوه گیر Zachary ویلیامز ساعت از ستاره شرق در طول یک لیگ کوچک بیس بال بخش 5 بازی سال گذشته است. من

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399
 Back Mountain National catcher Zachary Williams watches from the dugout during a Little League Baseball Section 5 game last year. Districts 16 and 31 will decide by June 3 whether the season can be played or will have to be canceled. Fred Adams file photo | For Times Leader

بازگشت ملی کوه گیر Zachary ویلیامز ساعت از ستاره شرق در طول یک لیگ کوچک بیس بال بخش 5 بازی سال گذشته است. مناطق 16 و 31 تصمیم خواهد گرفت که در ماه ژوئن 3, آیا فصل را می توان و یا باید لغو شود.

Fred Adams فایل عکس | برای بار رهبر

منطقه 16 و 31 لیگ کوچک تصمیم خواهد گرفت که در ماه ژوئن 3, آیا فصل برگزار خواهد شد و یا لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

منطقه 16/31 مدیر باب Bertoni برگزار شد حاضر در جلسه دوشنبه شب با رئیس جمهور از 18 لیگ که شامل مناطق 16 و 31. لیگ کوچک بیس بال و سافتبال (persian) توصیه کرده است تمام لیگ را به حالت تعلیق همه فعالیت ها تا مارس 11, اما این بدان معنی نیست که لیگ های محلی می توانید شروع به پس از آن.

"همه چیز را در انتظار نگه داشته در حال حاضر تا زمانی که ما سبز" Bertoni گفت. "این همه در قاب زمان. ما امیدوار به یک قاب زمان (با 3 ژوئن) گفت: این زمانی است که ما امیدوار به شروع. ما در حال انتظار از راهنمایی از دولت در زمانی که آنها فکر می کنم ما خواهد بود رفتن به سبز است.

"ما نمی تواند شروع هر چیزی تا زمانی که ما در سبز. که به معنی تمرین و یا هر چیزی."

دولت باز است, مناطق, بر اساس شدت COVID-19. مناطق را از قرمز به زرد که باز خواهد شد برخی از کسب و کار و فعالیت و سپس به سبز است. Luzerne County یکی از غلظت های بالاتر از COVID-19 موارد است و در. شمال غربی و شمال بخش مرکزی از دولت حرکت خواهد کرد از قرمز به زرد در روز جمعه.

منطقه 16 و 31 مسابقات باقی می ماند امکان, اما آنها بستگی دارد رأی لیگ جمهور اگر لیگ های محلی قادر به بازی.

"پدر و مادر نیاز به بسته شدن" Bertoni گفت. "ما نمی تواند نگه داشتن آنها را در خلیج چرا که آنها باید به شکل از آنچه آنها در حال رفتن به انجام."

Bertoni همچنین در جلسه مدیران دولت در روز شنبه و آن را به اتفاق آرا به لغو دولت و مقطعی برگشتی. Township لیگ کوچک که تشکیل شده است از جنکینز شهرستان و پیتستون Township لیگ برنامه ریزی شده بود به میزبان 9-11 بیس بال در حالت مسابقات. به جای آن برگزار خواهد شد که گروه سنی در سال 2021.

"این غیر ممکن است چرا که اول از همه قاب زمان هرگز اجازه می دهد ما را به انجام آن" Bertoni گفت. "ما فقط نمی تواند آن را انجام می شود. به علاوه میزبان سایت را در یک برنامه متفاوت و مطمئن نیستید که آیا آنها می توانند میزبان. برخی از بازی های ما در مدارس به طوری که امکان پذیر نخواهد بود به خصوص ما تاریخ لیگ و لیگ ارشد."

مسابقات منطقه ای و شش جهان سری مسابقات لغو شد با کمی لیگ در 30 آوریل. کسانی که لغو همراه با حذف مقطعی و دولت مسابقات می تواند اجازه می دهد کمی در لیگ به بازی خود را به طور منظم فصل گذشته هر قبلا تعیین ضرب العجل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن