لیز وستون: انحصار وراثت راه حل می تواند صرفه جویی در وارثان زمان و پول

آنلاینNerdWallet: نوشتن خواهد شد ؟ چگونه برای جلوگیری از به تاخیر انداختن و آن را انجام https://bit.ly/ne

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399

آنلاین

NerdWallet: نوشتن خواهد شد ؟ چگونه برای جلوگیری از به تاخیر انداختن و آن را انجام https://bit.ly/nerdwallet-will-writing

Nolo: املاک و کوچک قضایی کلید های میانبر: چرا حتی املاک بزرگ ممکن است واجد شرایط https://bit.ly/nolo-legal

یک خواننده به تازگی رسیده پس از مادر سالمند خود را فوت کرد, درخواست چگونه به زودی او می تواند توزیع $10,000 او اختصاص داده شده خود را برای هر یک از او دو نوه.

چرا که او زندگی می کردند در کالیفرنیا, من تا به حال به شکستن خبر بد: او قادر نخواهد بود برای به دست بیش از پول هر زمان به زودی.

انحصار را از روند دادگاه به توزیع کسی املاک و پس از مرگ خود را حتی اگر وجود دارد و بدنام کند در کالیفرنیا است. نوعی انحصار وراثت می گیرد نه به 12 ماه و دادگاه آتن مربوط به COVID-19 معنی صبر می تواند طولانی تر است. انحصار وراثت نیز گران قیمت در کالیفرنیا: قانون یک وکیل می تواند هزینه $11,000 در هزینه های رسیدگی به زن $400,000 و مستغلات.

قضایی گرایش به کمتر طاقت فرسا در بسیاری از کشورهای دیگر اما این روند هنوز هم هزینه و تاخیر زمانی که ذینفع می تواند ارث را دریافت کنند.

اجتناب از انحصار وراثت نیز نیاز به زمان و یا پول و گاهی هر دو. اگر شما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا به سرمایه گذاری به فراغت خود را وارثان هزینه و بدون هیچ زحمتی از انحصار وراثت در اینجا چیزی است که در ذهن نگه دارید:

زمانی که انحصار را حس می کند

اگر شما با مقدار زیادی از بدهی انحصار وراثت می تواند کمک به محدود کردن مقدار زمان طلبکاران باید به ادعاهای علیه و مستغلات خود را می گوید وکیل بتسی سیمونز هانیبال یک نویسنده و سردبیر در کمک به خود سایت حقوقی Nolo. اگر وجود ندارد به اندازه کافی برای پرداخت تمام طلبکاران خود انحصار وراثت در دادگاه تصمیم می گیرد هر چقدر طلبکار می شود. بدون انحصار وراثت وام ممکن است سطح پس از دارایی های خود را توزیع شده و شکایت خود را وارثان و یا کسی که تقسیم املاک خود را, او می گوید.

انحصار وراثت نیز فراهم می کند دادگاه نظارت است که می تواند مفید باشد اگر شما نگران خواسته های خود را نمی تواند انجام شود. خود را و جزئیات خود را و مستغلات ساخته شده است که بد است برای تبلیغات-خجالتی بلکه حریص و یا ستیز وارثان که ممکن است در غیر این صورت بی اعتنایی خود را. تمام دارایی و بدهی و هزینه های پرداخت شده توسط املاک و باید افشا شود و دادگاه به تصویب توزیع سود به ذینفع.

"وجود دارد رفتن به بسیار بیشتر نظارت است که می تواند مفید باشد در برخی از مواقع" هانیبال می گوید.

برخی از جایگزین انحصار وراثت

متحده باید ساده انحصار وراثت برای شهرکهای کوچک است که می تواند به کاهش, چگونه انحصار وراثت طول می کشد و هزینه های آن. آنچه که در نظر گرفته "کوچک" گرچه توسط دولت متفاوت است. در دلاور این املاک به ارزش بیش از $30,000. در اورگان این شهرکهای $275,000 یا کمتر است. (Nolo مقاله "املاک و کوچک انحصار وراثت میانبر" لینک به هر ایالت قوانین.)

این محدودیت شامل نمی شود دارایی است که می تواند به طور مستقیم به ورثه مانند به طور مشترک برگزار اموال و حساب های که ذینفع. صندوق های بازنشستگی و بیمه عمر معمولا شما نیاز به نام ذینفع و شما همچنین می توانید نام و نام خانوادگی ذینفع به بانک و حساب کارگزاری. (شما نیاز به نام افراد خاص و یا سازمان ، اگر شما نام خود را و مستغلات خود را به عنوان ذی نفع دارایی به طور معمول باید از طریق انحصار وراثت.)

بسیاری از ایالت "انتقال در مرگ" اسناد برای املاک و مستغلات برخی از مردم اجازه می دهد به ثبت نام اتومبیل های خود را با یک فرم که نام ذینفع. هر دو روش اجازه انتقال اموال بدون انحصار وراثت.

راه دیگر برای جلوگیری از انحصار

شما ممکن است قادر به تقسیم املاک خود را راه شما می خواهید به سادگی با استفاده از ذینفع نامگذاریهای و "انتقال در مرگ" تشکیل می شود. یا ممکن است شما می خواهید یک راه حل جامع به خصوص اگر شما مقدار زیادی از دارایی و یا پیچیده مالی است.

تراست زندگی هستند راه دیگری برای جلوگیری از انحصار وراثت. زندگی تراست در حال اسناد و مدارک قانونی که بخواهد اجازه می دهد تا شما را به جزئیات چگونه شما می خواهید ملک خود را تقسیم شده و چه کسی باید مراقبت از برای هر جزئی از کودکان است. بر خلاف وصیتنامه و تراست زندگی اثر را در حالی که شما هنوز زنده هستید. یک بار در زندگی اعتماد ایجاد شده است شما باید به انتقال مالکیت از اموال خود را به اعتماد که نیاز به تغییر عناوین و اعمال برای جلوگیری از انحصار وراثت. این تراست در حال ابطال — شما می توانید آنها را تغییر دهید در هر زمان. شما خواهد بود که متولی بنابراین شما همچنان به کنترل بیش از اموال خود را و شما نام جانشین متولی یا متولیان به بیش از اگر شما را تبدیل به ناتوان و یا می میرند.

تراست زندگی به طور معمول ارزان نیست برای ایجاد ، وکلا معمولا هزینه $1000 به $2,500, Hannibal یادداشت ها.

شما می توانید ایجاد اعتماد زندگی بدون یک وکیل با استفاده از نرم افزار و یا انجام آن را به خودتان سایت حقوقی اما در نظر بگیرید مشاوره با یک اگر شما یک بزرگ و مستغلات و یا پیش بینی مشکلات مانند دست و دل باز ورثه و یا افرادی که ممکن است خود را به چالش طرح و مستغلات.

"در صورتی که وضعیت شما بهترین شرط بندی شما این است برای رفتن به یک وکیل و می گویند," من پیش بینی مشکل است. چگونه شما می توانید به من کمک کند؟'" Hannibal می گوید.

لیز وستون یک مقاله نویس در NerdWallet یک برنامه ریز مالی خبره و نویسنده "نمره اعتباری خود است." ایمیل: lwestonnerdwallet.com. توییتر: lizweston.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب