زندگی در دائو

وجود دارد هنگامی که یک سنگ-برش که سخت کار می کرد در تمام طول روز طولانی است. او را باز برش سنگ می شود و سپس مو

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

وجود دارد هنگامی که یک سنگ-برش که سخت کار می کرد در تمام طول روز طولانی است. او را باز برش سنگ می شود و سپس مورد استفاده برای اهداف ساخت و ساز. پس از کار سخت برای بسیاری از زندگی خود او احساس تلخ است. یک روز او را دیدم یک مقام دولتی نشسته بر روی یک ارابه کشیده شده توسط اسب خوب. او احساس عمیق میل به راحتی در چنین و قدرتمند.

یک Daoist راهب آمد تا به طور ناگهانی و برداشته سنگ-برش به خود و به او گفت که او را برآورده تمایل خود را به قدرتمند که سنگ برش پاسخ داد که او می خواست به قدرتمند ترین: دولت رسمی. "همه حق" گفت: راهب و او را به سمت ارابه. آنها نمی تواند دیده می شود اما آنها شنید رسمی شکایت در مورد گرمای خورشید و چگونه گرم آن را در وسیله نقلیه.

سنگ-برش نگاه کرد و با دیدن خورشید در تمام شکوه خود گفت: به راهب که او می خواست به خورشید برای هیچ چیز می تواند قدرتمند تر از خورشید, درست است ؟ "اشکالی ندارد" گفت: راهب و در زمان سنگ-برش به سمت خورشید است. آن زمان برخی از زمان برای رسیدن به وجود دارد, اما زمانی که آنها برخی از ابرها جمع شده بودند دور خورشید مسدود کردن اشعه آن. خورشید خوشحال نیست, اما آن را نمی تواند انجام دهد هر چیزی در مورد آن.

سنگ-برش شگفت زده بود در ابرها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

سنگ-برش شگفت زده بود در ابرها و به دنبال راهب گفت که او می خواست به ابر است که آنقدر قدرتمند آن می تواند بلوک کل خورشید. "اشکالی ندارد" گفت: راهب اما به عنوان به زودی به عنوان او گفت که سنگین روان باد آمد و منفجر ابر دور. سنگ-برش زبانم بند آمده بود. این ابر که به گمان او چنان قدرتمند بود و فقط دور باد مانند آن چیزی بود توسط باد. او بلافاصله در مورد آن فکر و ساخته شده تا ذهن خود را.

او گفت که این راهب او می خواست به باد."اشکالی ندارد گفت:" راهب و او پرسید دوباره چه که بود سنگ-برش نهایی انتخاب است. "بله قطعا باد مراقبت می کند برای هر کسی است. این قدرتمند ترین و می تواند ضربه دور هر چیزی در راه خود را از" سنگ-برش پاسخ داد. این چیزی است که من می خواهم. "اما نگاه بیش از وجود دارد که در آن سنگ گفت:" راهب "باد نمی تواند ضربه ای که بیش از."

به دنبال در, سنگ, سنگ برش خراش سر خود را در تعجب و پاسخ داد که این غیر ممکن بود. "چنان قدرتمند و در عین حال سنگ می ایستد ثابت" او فکر می کردم. او در این راهب و به او گفت که برای آخرین بار او می خواست به سنگ. و پس راهب آمد پایین به زمین و به او اجازه لمس سنگ و احساس قدرت آن است. "بله, بله, آن را بسیار قدرتمند," او گفت:. اما پس از آن او شنیده ام یک تق صدا در طرف دیگر. به زودی سنگ شکست از هم جدا و به زمین افتاد در قطعات کوچکتر. زده با ترس سنگ-برش تبدیل شده و آنچه او را ببینید اما خود را.

تماس از جهان

همه را از طریق زندگی ما سرگردان در مورد غذای جهان را به ثروتمند, سالم, ساخت, یک, زندگی, با, قدرت, وضعیت خوب و ثروت و فرزندان خوب. اما آیا این ما منجر شود در پایان ؟ آیا شما فکر می کنم که همه میلیونرهای خود بروید deathbeds کاملا راضی با زندگی آنها منجر شده است ؟ ما مطالعه سخت, کار سخت, جمع آوری ثروت; ما پس از رفتن موقعیت های قدرتمند در جامعه و تلاش برای ساخت ما تاثیر; اما در پایان روز, ما محتوا ؟ ما انجام درست? این است آنچه که ما بر روی زمین قرار داده ؟

حتی میلیونرهای رفتن نیست به خود deathbeds کاملا راضی با زندگی آنها منجر شده است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از ما بیمار در بدن خسته در ذهن با یک میلیون افکار ما لازم نیست که صبر برای استراحت و آرامش به سادگی به نظاره نشست و به تماشای خورشید را منعکس کردن امواج. ما منعکس زمانی که ما مجبور هستیم به مانند بر روی تخت بیمارستان یا در لحظه از دست دادن شدید. اما آن را اغلب بیش از حد دیر است. خوب در واقع آن را هرگز خیلی دیر شده.

تماس با طبیعت

Daoists بر این باورند که راه درست برای زندگی است و به دنبال این دوره از طبیعت است. آنچه این دوره از طبیعت ؟ یکی از جنبه های زیر در این دوره از طبیعت است به همه چیز به آرامی. نمی توان متصل به شهرت و ثروت می شود و محتوای خود را با بسیاری نه آنجا که ممکن است. آنها به ما آموزش برای شنا کردن در جهت جریان و نه در برابر آن.

Daoists بر این باورند که تنها چیزی که شما واقعا می تواند تغییر خودتان است. این خواهد بود یک بیدارباش برای عدالت اجتماعی رزمندگان که تمرکز تلاش در تغییر جهان است اما موفق به در نگاه و حاضر به کار بر روی خود را دارند. هنگامی که شما انجام دهید این است که خودتان بهبود و رسیدن به یک دولت بدون قصد بقیه را به محل سقوط.

مانند در داستان قبل از هر چیز جایگاه خود را در جهان. که شامل سنگ-برش سنگ ابرها و شما. غربی ایده آل به دنبال رویاهای خود را در شور و شادی است که در تقابل با Daoist مفهوم اجازه دادن به رفتن از آن و رسیدن به آرامش درونی.

انتخاب باقی می ماند: به دنبال یک استاندارد ساخته دست انسان از "پیشرفت" و یا به دنبال راه جهان یعنی دائو است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

نظم و انضباط مبالغه شده است: شخص شما خواهید بود


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب