لیتل ریچارد و زرق و برق دار, rock 'n' roll پیشگام مرده در 87

ریچارد انجام در 93 تولد و سال 88 در کسب و کار نشان دادن جشن جشن Milton Berle در بورلی هیلز کالیفرنیا. کمی ری

توسط NEWSSHANS در 20 اردیبهشت 1399
 Little Richard performs at the 93rd birthday and 88th year in show business gala celebration for Milton Berle, in Beverly Hills, Calif. Little Richard, the self-proclaimed ‘architect of rock ‘n’ roll’ whose piercing wail, pounding piano and towering pompadour irrevocably altered popular music while introducing black R&B to white America, died Saturday.

ریچارد انجام در 93 تولد و سال 88 در کسب و کار نشان دادن جشن جشن Milton Berle در بورلی هیلز کالیفرنیا. کمی ریچارد خودخوانده 'معمار rock 'n' roll' که, سوراخ کردن بدن, ناله, تپش پیانو و قوی پامادور ناشدنی تغییر محبوب موسیقی در حالی که معرفی R&B سیاه به سفید امریکا درگذشت شنبه.

NASHVILLE, Tenn. — Little Richard های خود اعلام کرد "معمار 'ñ' راک اند رول" که, سوراخ کردن بدن, ناله, تپش پیانو و قوی پامادور ناشدنی تغییر محبوب موسیقی در حالی که معرفی R&B سیاه به سفید امریکا درگذشت شنبه. او 87.

کشیش لایحه minson می, یک دوست نزدیک از ریچارد را به اسوشیتد پرس گفت که ریچارد درگذشت صبح روز شنبه. Minson می گفت او همچنین خطاب به ریچارد پسر و برادر.

Minson می افزود که این خانواده نیست انتشار علت مرگ است.

متولد ریچارد Aud, Little Richard یکی از rock 'n' roll پدران بنیانگذار که کمک به شکستن خط رنگ در موسیقی, نمودار پیوستن به چاک بری و چربی دومینو در آوردن چه بود یک بار به نام "مسابقه موسیقی" به جریان اصلی. ریچارد hyperkinetic بازی پیانو همراه با زوزه خواننده و مدل موی او ساخته شده یک محتمل احساس — یک گی, سیاه, مرد جشن در سراسر آمریکا در طول دکمههای پایین آیزنهاور عصر.

او با فروش بیش از 30 میلیون رکورد در سراسر جهان و نفوذ خود در دیگر نوازندگان بود به همان اندازه متناوب از بیتلز و اوتیس ردینگ به Creedence Clearwater Revival و دیوید بووی. در زندگی شخصی او منحرف بین raunch و دین متناوب استقبال از کتاب خوب و رفتار ظالمانه.

"ریچارد? که rock 'n' roll," نیل یانگ که شنیده ریچارد ریف در رادیو در کانادا گفت شرح حال جیمی دانا. "ریچارد عالی بود در هر رکورد."

آن سال 1956 زمانی که کلاسیک خود "Tutti Frutti" فرود آمد مانند یک نارنجک دستی در بالا 40 انفجار از رادیو و خاموش turntables در سراسر کشور است. آن را برجسته توسط ریچارد به یاد ماندنی ندای "wop-bop-a-loo-bop-a-پین های شل-bam-بوم."

یک رشته از بازدید پس از ارائه این بنیاد از موسیقی راک "لوسیل," "حفظ تق تق'," ", قد بلند," "خوب Golly از دست مولی." بیش از 40 سال پس از دوم جدولها بروس اسپرینگستین هنوز انجام "خوب Golly از دست مولی" زندگی می کنند.

The Beatles' Paul McCartney تقلید ریچارد امضا yelps — شاید مهمترین آنها در "Wooooo!" از آمار "او شما را دوست دارد." Ex-bandmate جان لنون تحت پوشش ریچارد "آن را پاره کردن" و "آماده عروسکی" در سال 1975 "راک اند رول" آلبوم.

وقتی Rock and Roll Hall of Fame در سال 1986 افتتاح شد او در میان منشور اعضای با الویس پریسلی بری Buddy Holly, Jerry Lee Lewis, سام کوک و دیگران.

چند بودند سریعتر به اذعان ریچارد منی از نقش ریچارد خود را. زرق و برق دار خواننده ادعا کرد او هموار راه را برای الویس ارائه Mick Jagger با مرحله حرکت و انجام درس های صوتی برای مک کارتنی.

"من معمار rock 'n' roll!" ریچارد اعالن در سال 1988 جایزه گرمی به عنوان جمعیت رز در ایستاده اند. "من هستي!"

ریچارد Wayne Aud متولد مکن گرجستان در دوران رکود بزرگ یکی از 12 فرزند است. او طرد چرا که او بی رنگ و دچار یک ناهنجاری: پای راست او کوتاه تر از سمت چپ خود را.

خانواده مذهبی و ریچارد سنگ در کلیساهای محلی با یک گروه به نام کودکان کوچک. یدک کش-از-جنگ بین تربیت او و rock 'n' roll بیش از حد عذاب Aud در سراسر زندگی حرفه ای او.

Aud انجام شد با گروههای با سن 14 اما وجود مشکلات در خانه خود را بیش از گرایش های جنسی. پدر خود را به ضرب و شتم پسر و تمسخر او را به عنوان "نصف یک پسر دارد."

ریچارد سمت چپ صفحه اصلی به پیوستن به یک خنیاگر نمایش اجرا شده توسط انسان شناخته شده به عنوان Sugarloaf سام گاهی اوقات ظاهر می شود در کشیدن.

در اواخر سال 1955 ریچارد ثبت بی عفت "Tutti Frutti" با شعر که مقادیر توسط یک نیواورلئان ترانه سرا. آن رفت و به فروش 1 میلیون رکورد در سال آینده.

هنگامی که ریچارد ضربه ممنوع شد توسط بسیاری از سفید متعلق به ایستگاه های رادیویی سفید نوازندگان مانند پت بون و الویس پریسلی را پوشش نسخه های که در صدر نمودار.

ریچارد رفت و هالیوود با یک ظاهر در "don't Knock the Rock." اما او وحشی, شیوه زندگی باقی مانده در تقابل با ایمان خود و تضاد ریچارد ترک کسب و کار در سال 1957 به ثبت نام در یک مدرسه دینی و ازدواج.

ریچارد باقی مانده در این نمودار که برچسب خود را منتشر قبلا ثبت شده مواد. و او ثبت انجیل رکورد بازگشت به ریشه های خود را.

یک سال 1962 بازداشت برای یک برخورد جنسی با یک مرد در یک ایستگاه اتوبوس سرویس بهداشتی منجر به طلاق و بازگشت به انجام.

او سوار سه تور انگلستان بین سال 1962 و 1964 با بیتلز و رولینگ استونز در خدمت به عنوان باز عمل می کند. در ایالات متحده او قرار داده و با هم یک گروه که شامل گیتار جیمی هندریکس — و بعد از آن اخراج هندریکس زمانی که او در اواخر برای یک اتوبوس.

در سال 1968 ریچارد آمار لاس وگاس و مجددا کار خود را. در عرض دو سال او تا به حال یکی دیگر از تک ضربه ساخته شده و روی جلد رولینگ استون.

در اواسط دهه 1970 ریچارد مبارزه $1,000-یک-روز کوکائین مشکل و یک بار دیگر خود را رها موسیقی حرفه ای است. او بازگشت به دین فروش انجیل و انکار همجنسگرایی. برای بیش از یک دهه او از بین رفت.

"اگر خدا می تواند به صرفه جویی در یک همجنسگرا مثل من او می تواند نجات کسی" ریچارد گفت.

اما او در سال 1986 در مد دیدنی و جذاب. ریچارد القاء شد به Rock and Roll Hall of Fame و به نظر می رسد در فیلم "پایین و از در بورلی هیلز."

کمی ریچارد آهنگ از موسیقی متن فیلم "خدای بزرگ یک'Mighty" حتی او را در نمودار برای اولین بار در بیش از 15 سال است. لیتل ریچارد و بازگشت به ماندن با بهره گیری از دوز دیگری از افراد مشهور است که او به طور کامل در آغوش گرفت.

مکن گرجستان, نام یک خیابان بعد از خود را مورد علاقه ، و ریچارد داده شد یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود. در ماه اوت سال 2002 او اعلام بازنشستگی خود را از زندگی انجام. اما او ادامه داد: به نظر می رسد اغلب در تلویزیون از جمله طنز آمیز ظاهر در یک سال 2006 تجاری برای بیمه GEICO.

ریچارد به حال جراحی مفصل ران در نوامبر 2009 در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل و خواسته طرفداران در وقت دعا کردن برای او است. او زندگی می کردند در نشویل منطقه در آن زمان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب