دالاس دانشجو گسترش عشق به خواندن از طریق خدمات اجتماعی پروژه

Sevana Kalaydjian می خواند به کای Gomeau بیش از زوم به عنوان بخشی از Gomeau را 'به عنوان خوانده شده با' خدما

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399
 Sevana Kalaydjian reads to Kai Gomeau over Zoom as part of Gomeau’s ‘Read with a Teen’ community service program. Submitted photo

Sevana Kalaydjian می خواند به کای Gomeau بیش از زوم به عنوان بخشی از Gomeau را 'به عنوان خوانده شده با' خدمات اجتماعی برنامه است.

ارسال عکس

<p>Kai Gomeau reads to a young child has part of his ‘Read with a Teen’ community service program. Gomeau is a 15-year-old Dallas High School student.</p> <p>Submitted photo</p>

کای Gomeau می خواند به یک کودک خردسال است بخشی از خود را به عنوان خوانده شده با' خدمات اجتماعی برنامه است. Gomeau is a 15-year-old دالاس ،

ارسال عکس

<p>Kai Gomeau</p>

کای Gomeau

کای Gomeau دارای مناظر خود را در مجموعه یک هدف بلند پروازانه – او می خواهد برای حضور در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.

15-year-old دالاس دبیرستان دانش آموز می داند که در آن طول می کشد بیش از فقط نمرات خوب برای رسیدن به چنین ارتفاع بنابراین او مجموعه های خارج برای ساخت رزومه کاری خود را.

"پس از صحبت با مشاور در ماه مارس در مورد اهمیت جمع جامعه سرویس ساعت برای من دبیرستان رونوشت به خصوص اگر من می خواستم به دانشگاه هاروارد متوجه شدم من تا به حال به شروع به ساخت نمونه کارها من حق دور" Gomeau گفت. "من بلافاصله به حال پدر و مادرم من را به محلی پناهگاه حیوانات آبی تراشه برای ثبت نام به داوطلب."

اما پس از آن COVID-19 همه گیر, ضربه, خاموش کردن اندازه دولت و جلوگیری از Gomeau از داوطلب.

این نوجوان بود منصرف و تصمیم به آمده تا با یک راه دیگر برای خدمت به جامعه خود. با تکیه بر عشق خود را برای خواندن Gomeau تاسیس "خواندن با نوجوانان" جامعه خدمات پروژه.

آن را فراهم می کند, رایگان 15 دقیقه مجازی خواندن جلسات به ظهور و ابتدایی-کودکان که لذت بردن از خواندن با یک همکار. Gomeau نیز اضافه شده storytime به برنامه برای prereaders.

"من به طوفان مغزی و به یاد خانم Alexakos من معلم مهد کودک و چقدر لذت آن بود که او تا به حال دانش آموزان مسن تر آمد به ما درس خواندن و با ما" Gomeau گفت: در یک ایمیل. "این من موجب ایده 'به عنوان خوانده شده با یک نوجوان.'

"من می خواستم به ارائه کودکان یک راه سرگرم کننده برای کمک به ساخت اعتماد به نفس خود را در مهارت های خواندن خود و پدر و مادر ارائه 15 دقیقه استراحت بدون نیاز به وجود دارد در فرد است."

تنها پس از چند هفته این برنامه در حال رفتن قوی. در پایان هفته پنجم از برنامه Gomeau گفت: او را مجبور به اتمام 88 خواندن جلسات با 29 کودکان از پنسیلوانیا, New York, New York, مریلند, ماساچوست, آلاباما, نوادا, اوکلاهما, ایلینوی و کارولینای جنوبی است.

در هفته آینده او خواهد بود با اضافه کردن کودکان از آریزونا Colorad تگزاس و واشنگتن دی سی به لیست کسانی که به او به عنوان خوانده شده.

Gomeau گفت: برنامه بهره مند از خود را با استفاده از "مادر نظامی brat" شبکه برای رسیدن به کودکان در سراسر کشور است.

"دوستان در یک دولت منجر به یکی دیگر از دوستان در دولت دیگر و به همین ترتیب," او گفت:.

و یکشنبه آینده این برنامه را نقطه عطف دیگری که از آن می رود بین المللی با Gomeau خواندن به کودک در آلمان است.

نوشته امید برای القای عشق به خواندن را در کودکان خردسال در حالی که جمع آوری 40 ساعت خدمت به جامعه جوان دانش آموز دبیرستانی در حال حاضر یکی دیگر از هدف.

"تنها پس از چند هفته از ارائه این برنامه از طریق Facebook, من متوجه شدم که من تا به حال خوانندگان از پنج کشورهای مختلف و فکر کردم این امر می تواند واقعا سرد اگر من می تواند به کودکان در تمام 50 ایالت" او گفت:. "این که چگونه من به گل سوم. به عنوان این هفته من در حال حاضر آمار علامت نیمه راه از 40 ساعت از خدمات اجتماعی; اما من برنامه ریزی برای ارائه جلسات خواندن را از طریق تابستان."

Gomeau نقل مکان کرد و با خانواده اش – مامان ملیسا پدر و غارت و 11 ساله, خواهر, Nara – به پشت کوه منطقه در ماه ژوئن گذشته از امهرست N. H. او سه "دیوانه سگ که عشق به پوست."

زمانی که او نه خواندن به کودکان آنلاین, Gomeau نقش گیتار, اجرا می شود, عبور از کشور و پیگیری و پخش بازی های ویدئویی است. او را دوست دارد به سفر و امید به بازدید از تمام 50 ایالت – و نه فقط عملا.

برای اطلاعات بیشتر بر روی "خواندن با نوجوانان" به این برنامه Facebook صفحه در facebook.com/ReadwithaTeen.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن