مادام العمر Coca-Cola 600 طرفداران مبارزه با از دست رفته مسابقه بزرگ

توسط STEVE REED کنکورد, N. C. (AP) — هری و جودی Wiley طرح به پیاده روی پایین جلوی خانه خود در شهر Johnson, تنس

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

توسط STEVE REED

کنکورد, N. C. (AP) — هری و جودی Wiley طرح به پیاده روی پایین جلوی خانه خود در شهر Johnson, تنسی در شنبه صعود خود 39-پا برترین تلنگر در تلویزیون و انجام بهترین آنها می توانند برای لذت بردن از نسکار Coca-Cola 600 — یک جزء اصلی از آخر هفته روز یادبود برای چند دهه.

آن را نمی خواهد همان بودن در کارولینای شمالی.

"من احساس می کنم از دست رفته" هری Wiley گفت.

تاج جواهر نژاد را به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان NASCAR cranks تا برنامه خود را پس از 10 هفته تعطیلی در طول coronavirus بیماری همه گیر. وجود 20 مسابقه برنامه ریزی شده از طریق ژوئن 21, اما نسکار قصد ندارد اجازه می دهد تا تماشاگران برای حضور در.

این دلخراش برای Wileys را ساخته اند که سالانه حج به شارلوت موتور جاده سریع السیر از اواخر دهه 1970 به دیدن طولانی ترین مسابقه نسکار تقویم. آنها صرف حدود 18 ماه مه هر کمپینگ در مسیر و reuniting با دوستان مادام العمر در میان پس زمینه از خودرو مسابقه ای.

این Wileys طرح خود را در تمام طول سال در سراسر رویداد.

"زمانی که من جلو به شارلوت موتور جاده سریع السیر هر سال آن را مانند دروازه طلایی از بهشت به من گفت:" ویلی است که 73. "پس این مثل این است که از دست دادن یک دوست. من هیچ چیز را به انجام در حال حاضر است. من مشتاقانه منتظر این بسیار است."

در این مسابقه می توانید به عنوان بسیاری از 100,000 تماشاگران هر چند تعداد پناهندگان در سال های اخیر است. این اولین باری خواهد بود هیچ کس وجود دارد علاوه بر مستاجران 52-واحد مجتمع مسکونی برج واقع در خارج از نوبت اول.

جاده سریع السیر است ارائه طرفداران 120% اعتباری نسبت به مسابقات آینده و یا طرفداران می توانید بازپرداخت کامل.

"این تلخ و شیرین بسیاری از شرایط برای کل تیم ما در سریع السیر گفت:" اسکات کوپر جاده سریع السیر معاون رئیس جمهور از ارتباطات است. "ما در طول سال به تولید تجربه به یاد ماندنی برای طرفداران ما. آخرین چیزی که ما تا کنون می خواهید برای اجرای یک مسابقه بدون تماشاگر اما این غیر معمول بار. اما از آن است که پاداش برای کارکنان ما به می دانم که ما حداقل در حال بازی نقش مهمی در آوردن نژادها بازگشت به تلویزیون است."

مایک Kleban یک 78-سال-فن های قدیمی زندگی می کند که چند مایل از مسیر در هریسبورگ, کارولینای شمالی, است با حضور در آخرین 54 Coca-Cola 600 نژادها. او dreads فکر خود رگه آینده به پایان برسد.

"من خواسته مردمی در این مسیر اگر آنها را اجازه دهید من در شروع مسابقه به سه یا چهار دور فقط به نگه داشتن (رگه) زنده" Kleban گفت: با خنده. "اما آنها گفتند: ما نمی تواند انجام دهد.'"

Kleban احساس می کند و حتی بدتر برای خدمت اعضای او سالانه میزبان به عنوان بخشی از جاده سریع السیر در آخر هفته روز یادبود ادای احترام به نیروهای مسلح.

در سال گذشته Kleban و دوستان اجاره ای 20 زمین زیر کشت campsites و میزبانی بیش از 60 نفر از اعضای نظامی و خانواده های آنها بسیاری از آنها بخشی از Wounded Warrior برنامه. آنها ارائه وعده های غذایی رایگان, جایی برای خواب و کلاه و پیراهن. او تخمین می زند که هزینه آن $3,000 اما لذت بخش است صرف.

"آن را مانند یک مراسم برای آنها گفت:" Kleban که بیست و چهار سال در نیروی هوایی. "ما با هم با بچه ها که مبارزه کرده اند با هم در کنار هم. هر سال آن را فقط نگه می دارد در حال رشد با بیشتر و بیشتر مردم است."

این Wileys اغلب انتخاب اردوگاه RV خارج از نوبت چهار برای خود اردوگاه. آنها میزبان یک غذای مختصر شام برای بیش از 50 دوستان یک سنت است که متولد 15 سال پیش زمانی که هری کمک به رفع یک فن کمربند در یک غریبه RV که خراب شده بود در نزدیکی مسیر. هری دعوت به شام شب بعد در قدردانی. از آن پس آنها تبدیل به دوستان نزدیک و غذای مختصر سنت تکرار شد هر پنج شنبه شب قبل از مسابقه بزرگ است.

در اردوگاه هری شناخته شده به عنوان "شهردار" از آنجا که او می داند که فقط در مورد همه است.

او گفت که او را از دست ندهید آشنا بوی کباب دنده در کوره ذرت در چوب بلال و نوشیدنی های با طرفداران دیگر در چمن و صندلی تحت چتر در حالی که صحبت کردن در مورد زندگی, عزیزان, و, البته, مسابقه. مرد از آنها را تبدیل به دوستان مادام العمر و آنها سفر کرده ایم به مراسم عروسی و مجالس ترحیم در سراسر کشور باید با آنها.

"این دوستی فراتر از دوستی" ویلی گفت. "ما شناخته شده بسیاری از این افراد 30 به علاوه. آنها خانواده است. بنابراین من قصد دارم به دست هر کس وحشتناکی است."

رونی مانت شده بازحمت حرکت کردن در هر سال از Gilbert, West Virginia. او شده است به هر مسابقه پس از جهانی اول 600 در سال 1960 به جز سه او از دست رفته در حالی که خدمت در ارتش. او به دنبال به جلو به دیدن دوستان او ملاقات از کانادا در سال گذشته مسابقه.

"راستش من فکر می کنم احمقانه است و من فکر می کنم ما بیش از حد رفته در نگه داشتن طرفداران دور" مانت گفت. "این غم انگیز است. آن را مانند, مردم, سیگار, سیگار و آنها می توانند آن را ندارد."

او آهی کشید و افزود: "من حدس می زنم من فقط آن را تماشا در تلویزیون."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب