لوین: Pa. ویروس روند 'در آستانه' از الگوی تکرار است که باعث خاموش شدن

دکتر راشل Levine دیده می شود در یک فایل عکس. پنسیلوانیا است "در آستانه" از تکرار یک coronavirus مورد روند که

توسط NEWSSHANS در 24 تیر 1399
 Dr. Rachel Levine is seen in a file photo. Pennsylvania is ‘on the verge’ of replicating a coronavirus case trend that led to widespread community shutdowns in the spring, the state health secretary warned Monday. File photo

دکتر راشل Levine دیده می شود در یک فایل عکس. پنسیلوانیا است "در آستانه" از تکرار یک coronavirus مورد روند که منجر به گسترده جامعه آتن در بهار, دولت, وزیر بهداشت روز دوشنبه هشدار داد.

فایل عکس

پنسیلوانیا است که "در آستانه" از تکرار یک coronavirus مورد روند که منجر به گسترده جامعه آتن در بهار, دولت, وزیر بهداشت دکتر راشل Levine روز دوشنبه هشدار داد.

"در شروع این بیماری همه گیر ما شاهد تعداد بیشتری از موارد در افراد سنین 19-49 قبل از گسترش آن به کسانی که بیش از سن 65," لوین گفت: در یک نسخه. "این الگو در حال حاضر تکرار."

تعداد ساکنان نیوکاسل بیش از سن 65 که مثبت برای COVID-19 کاهش یافته است و به حدود نیمی از کل موارد, او گفت:. تعدادی از ساکنان 19 تا 49 آزمایش مثبت در حال حاضر 45 درصد از کل مورد تعداد, او گفت:.

"تجربه ما از زمان شروع این بیماری همه گیر را نشان می دهد که اولین موارد رز در افراد جوان و برخی از آنان شد بسیار بیمار نیاز به بستری و در ادامه به بهبود" Levine نوشت. "سپس COVID-19 به سرعت گسترش در سراسر جامعه تأثیر جمع تنظیمات مثل خانه های سالمندان که در آن بسیاری از ما به بیماری های جدی و مرگ و میر رخ داده است."

ساکنان می تواند فورا "متوقف کردن این چرخه" با پوشیدن ماسک اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران و نه خود را در خانواده و حفظ بهداشت, او گفت:.

لوین همچنین تشویق شهروندان برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض موقعیت های مانند انتخاب به ترک اگر آنها ناراحت کننده با نزدیکی به دیگر شام در یک رستوران و یا خریداران زیر اجباری ماسک سفارش در فروشگاه.

"و اگر شما در حال گرفتن همراه با مردم که در حال لاف زدن که آنها نه تغییر شیوه زندگی خود را در تمام و امتناع از پوشیدن ماسک را انتخاب برای رفتن نیست," او نوشت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب