پیشرو خاموش : دزدان دریایی - قرمزها تجدید رقابت تلخ ، قاضی قایقرانی

توسط مطبوعات وابسته نگاه يبه آنچه در اطراف رشته هاي بزرگ در روز پنجشنبه رخ مي ده: -خنک نگه دار قرمزها و دزدان

توسط NEWSSHANS در 23 مرداد 1399

توسط مطبوعات وابسته

نگاه يبه آنچه در اطراف رشته هاي بزرگ در روز پنجشنبه رخ مي ده:

-خنک نگه دار

قرمزها و دزدان دریایی تجدید آنچه را به یکی از تلخ ترین رقابت های بیس بال در فصل گذشته فوران کرد، با یک تغییر عمده در بالا. تنش های طولانی بین رقیبان رودخانه اوهایو بیش از باتری های plunked به یک جدال نیمکت پاکسازی در پارک بزرگ توپ آمریکایی در تابستان گذشته افزایش یافته است و منجر به دزدان دریایی مدیر کلینت مانع، مدیر قرمزها دیوید بل و شش بازیکن به حالت تعلیق در آمده است. مانع پس از فصل اخراج شد و با درک شلتون جایگزین شد. تیم ها قراره دوباره در سینسیناتی همدیگر رو ملاقات کنن

قضاوت با نگاه

یانکی ها خواهند دید که آرون قاضی چگونه ستاره ای در حال پیشرفت است، یک روز پس از آن که او به دلیل تنگی در پایین بدن خود را از ترکیب خارج شد. این نامشخص است که آیا slugger از tt مجروح خواهد شد جمعه شب برای شروع یک سری آخر هفته در مقابل بوستون.

آرون بون مدیر این برنامه گفت: «امیدوارم این چیزی باشد که ما از آن جلوتر بودیم و فقط چند روز طول می خواهد.

قاضی با نه اجرا می شود خانه رهبری و در بالا با 20 RBIs قبل از او به جلو بسته شد.

-يه کم کمتر

داجرز تسکین جو کلی تعلیق خود را برای پرتاب زمین در نزدیکی سر هیوستون هیترز به پنج بازی در درخواست تجدید نظر کاهش یافته بود. کلی در اصل ۸ بازی لیگ بیسبال سرگرد را در ۲۹ ژوئیه، یک روز پس از پرتاب یک فست بال ۹۶ مایل در ساعت در نزدیکی سر الکس برگمن هیوستون و دو توپ منحنی که کارلوس کوریا را برمی خاست، مجازات کرد.

کلی در لیست 10 روز مجروح به گذشته یکشنبه با التهاب شانه راست رفت. اون موقعي که برگشت به تعليقش خدمت ميکنه

زمان بستن

پیتسبورگ نزدیک تر Keone Kela قرار است برای پیوستن به تیم پس از بهبود ی از آزمون COVID مثبت- 19.

Kela به دزدان دریایی آسیب ویران شده برای یک سری چهار بازی در سینسیناتی برمی گردند. شش پرتابگر پیتسبورگ در لیست زخمی ها قرار گرفته اند، از جمله تسکین کننده های کایل کریک، کلی هولمز و نیک بردی.

دزدان دریایی آخرین مکان در 27 رشته در ERA (5.32) این هفته و گردش مالی در bullpen شده است به خصوص jarring. نزدیک به دو جین پرتاب گر تپه برای پیتسبورگ را از طریق 16 بازی در زمان.

___

ورزش های بیشتر AP: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن