وکیل: Coronavirus محدودیت مانع MH17 دفاع مورد

توسط مایک CORDER SCHIPHOL هلند (AP) — یک وکیل مدافع برای یک مظنون در داونینگ مالزی با بیش از 17 در شرق اوکراین

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

توسط مایک CORDER

SCHIPHOL هلند (AP) — یک وکیل مدافع برای یک مظنون در داونینگ مالزی با بیش از 17 در شرق اوکراین نزدیک به شش سال پیش روز دوشنبه گفت که coronavirus محدودیت باید به طور جدی مانع از تلاش برای آماده سازی در این مورد.

سابین ده Doesschate هلندی وکیل به نمایندگی از روسیه مشکوک اولگ Pulatov گفت: پرواز ممنوعیت ها و محدودیت های دیگر مرتبط با این بیماری همه گیر "تا به حال تأثیر عمده ای" در تلاش برای ساخت یک دفاع مورد از جمله جلوگیری از وکلا از پرواز به روسیه برای مصاحبه مشتری خود را.

او گفت که به معنای دفاع وکلا هنوز آماده نیست به اعتراضات اولیه مانند به چالش کشیدن هلندی دادگاه حوزه قضایی در این مورد است.

ده Doesschate صحبت کرد که دادگاه از سر گرفته برای سه روس و یک اوکراینی به اتهام دست داشتن در تیراندازی پایین بوئینگ 777 بود که پرواز از آمستردام به کوالالامپور در جولای 17, 2014.

قضات و دادستان بلافاصله پاسخ به دفاع ادعا می کند که می تواند منجر به تاخیر طولانی در دادگاه آغاز شد که در مارس 9. Coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات را در جای خود در دادگاه با قضات و دادستان ها را جدا از یک دیگر با صفحه نمایش شیشه ای.

همه 298 مسافر و خدمه کشته شدند که یک موشک Buk اخراج از قلمرو کنترل شده توسط نرم افزار-مسکو شورشیان جدایی طلب منفجر مالزی مسافر از آسمان.

هیچ یک از متهمان صادر شده است به صورت عدالت و هیچ کدام حاضر بودند در یک دادگاه در نزدیکی هلندی فرودگاه که از آن محکوم پرواز در زمان خاموش. آزمایشی در حال وقوع است در هلند به دلیل نزدیک به 200 نفر از قربانیان هلندی شهروندان است.

Pulatov تنها متهم است که وکلای مدافع او در دادگاه است که انتظار می رود حداقل به سال آینده. او هلندی وکلای مدافع می گویند Pulatov اصرار او بی گناه است.

سه مظنون دیگر در حال روسیه ایگور Girkin و سرگئی Dubinskiy و اوکراین لئونید Kharchenko. بیشتر مشکوک می تواند اتهامات در آینده به عنوان یک تیم بین المللی از محققان همچنان خود را در حال اجرا شد.

دادستان ها ادعا می کنند این چهار مرد در دادگاه بودند درگیر در استقرار این موشک که دادستان ها می گویند رانده شد به اوکراین از یک پایگاه نظامی روسیه.

روسیه همواره هرگونه دخالت در سقوط پرواز شناخته شده به عنوان MH17 و انتقاد بین المللی بررسی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب