قانونگذاران خواست به پلیس نظم و انضباط سوابق عمومی

توسط مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — با برخی از کشورها در نظر گرفتن یک نگاه تازه در تقویت اقدامات برای برگزاری

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — با برخی از کشورها در نظر گرفتن یک نگاه تازه در تقویت اقدامات برای برگزاری افسران پلیس پاسخگو در مجلس پنسیلوانیا هستند که خواست برای پیوستن متحده است که اداره پلیس پرونده از نظم و انضباط قابل دسترس برای عموم است.

تا کنون هیچ قانون است که بخشی از بسته اصلاحات را به جلو توسط قانونگذاران دموکرات و پیشبرد لایحه در مجلس نمایندگان نیاز به برخی از بخش به بخش افشای نظم و انضباط پرونده در طول فرآیند استخدام برای یک افسر پلیس است.

اما آن را ترک کسانی که سوابق خارج از دسترس در پنسیلوانیا و دولت بزرگترین پلیس اتحادیه های کارگری در برابر ساخت آن سوابق عمومی است.

Kenneth L. هیوستن جمهور ایالتی پنسیلوانیا کنفرانس NAACP گفت: سازمان پشتیبانی از ساخت پلیس انضباطی در سوابق عمومی به طوری که مردم می دانند که این پرونده از افسران که پلیس آنها را.

دیوید هریس یک دانشگاه پیتسبورگ استاد حقوق است که به مطالعه رفتار پلیس گفت: یک مشترک دولت مجلس سنا در جلسه کمیته پنج شنبه که بخش به بخش افشای پلیس نظم و انضباط را ندارد شفافیت به اندازه کافی دور و برگ انضباطی روند یک "سیاه چاله."

اعتراض بیش از جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس اعضای قوه مقننه سیاه حزبی در پنسیلوانیا مقننه را تحت فشار قرار دادند اکثریت جمهوری خواهان برای برگزاری رای در پلیس اصلاحات لوایح که در حال ورشکستگی پس از یک افسر به ضرب گلوله Antwon رز در سال 2018 در شرق پیتسبورگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de