LA County اجازه می دهد تا کلیساها, فروشگاه, استخر, رانندگی در تئاتر به بازگشایی با محدودیت

توسط سارا Parvini لس آنجلس — Los Angeles County اعلام کرد که آن را هم تراز با کالیفرنیا آخرین دستورالعمل ها و

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط سارا Parvini

لس آنجلس — Los Angeles County اعلام کرد که آن را هم تراز با کالیفرنیا آخرین دستورالعمل ها و اجازه می دهد از سر گیری مبتنی بر ایمان خدمات در فروشگاه خرید کم ریسک فروشگاه های خرده فروشی درایو در فیلم ها و دیگر فعالیت های تفریحی با محدودیت.

نظم جدید از لس آنجلس وزارت بهداشت منتشر شد سهشنبه شب مجموعه صحنه را برای شهرستان به درخواست واريانس از دولت اجازه سریعتر بازگشایی در برخی از مناطق. L. A. شهرستان شده است کالیفرنیا کانون coronavirus با بیش از 2100 مرگ و میر.

تحت تغییر و ایمان مبتنی بر سازمان ها می توانند رزومه خدمات با تعدادی از عبادت محدود به 25 درصد از ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است.

تمام موسسات خرده فروشی از جمله کسانی که در واقع در داخل سالن ها و مراکز خرید می تواند برای کسب و کار باز در 50 درصد ظرفیت; کک بازارهای مبادله ملاقات و رانندگی-در سینما نیز می تواند از سرگیری عملیات. استخر, وان گرم و سونا که در چند واحد محل اقامت و یا بخشی از یک انجمن مالکان همچنین می توانید باز کنید.

تغییر می آید که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که آرایشگاه و سالن مو خواهد بود و مجاز به بازگشایی در بسیاری از استان ها در سراسر کشور. Newsom گفت: 47 کالیفرنیا 58 شهرستانهای در حال حاضر ملاقات دولت استانداردها و می تواند حرکت رو به جلو در بازگشایی.

در لس آنجلس "مراقبت شخصی" کسب و کار مانند ناخن و مو سالن بسته باقی خواهد ماند با توجه به بخش سفارش.

به روز شده در سلامت منظور نیز فراهم می کند دستورالعمل های عمومی برای تظاهرات اجازه آنها را تا زمانی که حضور محدود به 25 درصد از این منطقه را اشغال حداکثر یا حداکثر 100 شرکت کنندگان هر کدام که کمتر است.

فیزیکی فاصله مورد نیاز پوشیدن پوشش صورت و دیگر پروتکل های ایمنی باید هنوز هم می شود مشاهده کرد.

"هماهنگی لس آنجلس سلامت سفارشات که از دولت به ارائه تسکین فوری به جوامع ما. این گام مهم ما را قادر خواهد ساخت ساکنان و کسب و کار به وضوح بیشتر و قوام به عنوان ما همچنان به برداشتن گام های مثبت به سمت بازگشایی لس آنجلس کانتی" کاترین Barger صندلی از لس آنجلس هیئت ناظران در بیانیه ای گفت:.

L. A. شهرستان سرپرست هیلدا سولیس اذعان به اهمیت بازگشایی برخی از فعالیت های اما اشاره کرد که در آن "به این معنا نیست رفتن به کسب و کار به عنوان معمول است."

"تا زمانی که اعضای جامعه پیروی از قوانین ایمنی ما می تواند همچنان به پیشرفت بیشتر," او گفت:. "ما در خانه از عبادت یک بار دیگر می تواند استقبال مردم در داخل. مراکز خرید و جمعی از بازارهای کک می توانید به کسب و کار. من با افتخار از تمام پیشرفت های ما ساخته شده برای محافظت از عزیزان ما از COVID-19. با توجه به انعطاف پذیری و جمعی قربانی ما آماده برای گام بعدی به بازگشایی اقتصاد ما."

تجمعات مردم نه از همان خانواده هنوز هم ممنوع است به جز ایمان مبتنی بر خدمات و فرد در تظاهرات. شهرستان تشویق کسانی که 65 ساله یا مسن تر و هر کسی که با شرایط بهداشتی اساسی به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

همچنین روز شنبه در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti اعلام کرد که همه کسب و کار خرده فروشی در این شهرستان قادر خواهد بود به مشتریان اجازه می دهد در داخل فروشگاه خود را شروع جمعه به عنوان طولانی به عنوان آنها اتخاذ شهرستان پروتکل های ایمنی.

"ما به دست آورده ایم راه حق به آن را انجام دهد" Garcetti گفت: در یک جلسه رسانه. "از آن زمان به مطمئن شوید که ما نمی تنبیه ما فروشگاه های محلی و ما شروع به تقویت دوباره ما خیابان های اصلی."

کلیساها و خانه های دیگر عبادت نیز اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, او گفت: اما باید به دنبال دولت دستورالعمل محدود کردن خدمات به 25 درصد از ظرفیت های طبیعی و یا 100 نفر هر کدام که کوچکتر است.

رستوران ها هنوز محدود است و برای pick-up, خدمات, او گفت:.

---

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-LAtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب