کرملین نصب ضد عفونی کننده مخصوص تونل برای محافظت از پوتین

مسکو (AP) — دولت روسیه ساخته شده تونل های ویژه ای برای محافظت از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از coronavirus در خ

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

مسکو (AP) — دولت روسیه ساخته شده تونل های ویژه ای برای محافظت از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از coronavirus در خانه و در محل کار, پوتین, سخنگوی گفت.

گزارش در مورد تونل که در آن هر کسی عبور از اسپری می شود با جوانه-کشتن ضد عفونی کننده به نظر می رسد در رسانه های روسیه روز سه شنبه شب. سخنگوی پوتین دیمیتری Peskov گفت: یکی از تونل نصب شد در رئیس جمهور را در خارج از مسکو و دو در کرملین.

"وقتی که می آید به رئیس دولت اقدامات احتیاطی اضافی در حال توجیه" Peskov گفت:, و اضافه کرد که این تونل قرار داده شد و در زمانی که روسیه کروناویروس "بود در نوسان کامل است."

اطلاعات در مورد تونل در پوتین اقامت در نوو-Ogaryovo به نظر می رسد برای اولین بار در وب سایت رسمی منطقه پنزا استان برخی از 550 کیلومتر (340 مایل) جنوب شرقی مسکو که در آن تجهیزات تولید شد.

فیلم از تونل ارائه شده به آسوشیتد پرس توسط این شرکت است که مونتاژ آن را نشان داد دستگاه پاشش افراد راه رفتن را از طریق با یک مایع ضد عفونی کننده.

هفته گذشته پوتین با حضور در یک رویداد عمومی در مسکو برای اولین بار از اوایل ممکن است. ظاهر او آمدند و چند روز پس از مقامات شهرستان برداشته مستند در پایتخت روسیه به نقل از یک کاهش در موارد جدید. پوتین اعلام کرد در اواخر ماه مه که روسیه تا به حال شیوع به اوج خود رسید و در ماه ژوئن 24.

"در حال حاضر برخی از (ویروس مربوط به محدودیت) در محل باقی می ماند و همچنین حتی اگر بسیاری از آنها شده اند در حال حاضر برداشته" Peskov گفت.

روسیه مقامات بهداشتی گزارش 7,843 جدید تایید coronavirus موارد در چهارشنبه کمترین روزانه تعدادی از اواخر ماه آوریل است. این کشور در مجموع از 553,301 مورد تأیید سوم ترین در جهان است.

کرملین منتقدان سوال رسمی دولت آمار و مرتبط به حرکت آسانسور بهداشت عمومی اقدامات برای روسیه تمایل دولت به افزایش میزان مشارکت در آینده رفراندوم قانون اساسی است که اجازه می دهد پوتین به حکومت تا 2036. این همه پرسی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن