بچه ها و عشق خود را از ساختمان قلعه

شما ممکن است خاطرات از ساختمان قلعه در طول دوران کودکی خود را که در آن شما استفاده می شود به صرف برخی از زمان

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399

شما ممکن است خاطرات از ساختمان قلعه در طول دوران کودکی خود را که در آن شما استفاده می شود به صرف برخی از زمان به تنهایی. اگر شما یک خانواده در حال حاضر بچه های خود را نیز ممکن است انجام همان. در واقع COVID-19 قرنطینه به نظر می رسد که تشدید این فعالیت در میان بسیاری از کودکان است.

ساختمان قلعه

مورین Healy یک کودک توسعه کارشناس و نویسنده از این لحاظ عاطفی کودک سالم که معتقد است که کودکان ساخت قلعه به طوری که برای به دست آوردن برخی از حفظ حریم خصوصی. زمانی که بچه ها احساس کنند که پدر و مادر خود را در حال آزار دهنده آنها را بیش از حد در مورد انجام مشق شب خود را تمیز کردن اتاق راه رفتن سگ و غیره در آنها اجرا نسبت به تنها جایی که آنها می تواند به تنهایی و به دور از آزار دهنده — خصوصی خود قلعه. پس از همه, فقط مانند بزرگسالان و کودکان بیش از حد نیاز به یک استراحت.

"من احساس می کنم مثل شما در یک مکان امن خود را حباب coziness... وجود دارد هیچ چیز دیگر مؤثر بر شما — شما قفل شده است و از جهان... همه چیز اشتباه است راست, در حال حاضر, اما آن را به یک فضای امن که در آن هیچ نگرانی در مورد شما... اگر شما قفل شده خود را در اتاق خود مردم خواهد نگران باشید اما اگر شما پنهان در قلعه خود را در تمام روز بدون نگرانی" an 11-year-old بچه گفت: واشنگتن پست.

دکتر مایکل مینتز یک روانشناس بالینی برای کودکان, ملی, سلامت, سیستم, اشاره می کند که برخی از کودکان به طور طبیعی جذب فضاهای محدود پس از آن آنها را فراهم می کند با یک حس امنیت است که ممکن است در این جهان باز. به عنوان یک نتیجه این کودکان علاقه مند به ساخت قلعه ها که ارائه آنها را با احساس از سلول است که طلب آنها.

یکی دیگر از مزایای بزرگ از قلعه ساختمان است که در آن می تواند به توسعه یک کودک کار تیمی است. کودکان بیشتر ایجاد چادر در حالی که کار با خواهر و برادر و پدر و مادر و یا دوستان است. این تعامل در معرض آنها را به اصول همکاری و آنها را می آموزد چه همکاری با یکدیگر برای رسیدن به یک هدف و وسیله است. برخی از کودکان نیز پیدا کنید که آنها بهتر قادر به تنظیم احساسات خود را در حالی که در داخل قلعه. تاریکی فضای محصور قطع کردن سر و صدا های غیر ضروری و احساسات دیگر که می تواند بسیار آرامش بخش برای کودکان و نوجوانان که به اوتیسم.

این COVID-19 مستند ساخته شده است که برخی از کودکان زمان. فاقد یقین از مدرسه و دوستان و غیره کودکان و نوجوانان در حال پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با داشتن باقی می ماند مهار در خانه در تمام طول روز طولانی است. ساختمان قلعه به کودکان اجازه می دهد برای از بین بردن برخی از این نگرانی است. حتی اگر آنها قادر به کنترل شرایط خارجی قلعه ها ارائه تضمین برای کودکان و نوجوانان است که آنها می توانند حداقل در این فضا آنها ایجاد کرده است. برخی از کارشناسان کودک معتقدند که قلعه می تواند به عنوان خود درمانی برای کودکان و نوجوانان در قرنطینه.

راهنمایی برای داخل قلعه ساختمان

اگر بچه خود را علاقه مند به ایجاد یک قلعه شما می تواند کمک به آنها را به قلعه حتی بهتر است. برای یکی از آنها بخواهید برای ساخت قلعه در نزدیکی یک پنجره. این اطمینان خواهد داد که قلعه می شود مقدار زیادی از نور طبیعی است. به قلعه ها و حتی بیشتر سرگرم کننده شما می توانید راه اندازی جعبه های مقوایی به یک تونل به طوری که کودکان را مجبور به خزیدن از طریق یک پاساژ به داخل. این همچنین می توانید آنها اطمینان می دهم که هیچ یک از آنها به تنهایی وارد قلعه.

بررسی فورت به مطمئن شوید که چیزهای خطرناک مانند تیغه در حال حاضر نیست. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مطمئن شوید که قلعه مجهز به همه چیز لازم است, مانند چراغ قوه, کتاب, بازی و.... بررسی کل ساختار برای شناسایی آیتم های خطرناک مانند سوزن یا ناخن چسبیده از یک جعبه مقوایی, تیغه به طور تصادفی در سمت چپ برخی از کتاب ها ، تنها زمانی که شما کاملا مطمئن شوید که این قلعه به طور کامل امن باید به شما اجازه می دهد بچه ها خود را برای ورود به ساختار.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هنر بودن هنوز


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de