کانزاس در کنگره واتکینز چهره حملات شوی او GOP دغل

جان هانا TOPEKA کن. (AP) — یک دانشجوی سال اول کانزاس کنگره که پنجه محافظه کار خط و صبورانه در دفاع از رئیس جمه

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

جان هانا

TOPEKA کن. (AP) — یک دانشجوی سال اول کانزاس کنگره که پنجه محافظه کار خط و صبورانه در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با این وجود در حال مبارزه با اتهامات که او یک فریبکار در سختی جمهوری خواه اولیه مسابقه.

تشکر. استیو واتکینز' رکورد رای گیری و اظهارات decrying مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح کمی ترک اتاق به اندازه کافی به او حمله از سمت راست که مبارزات انتخاباتی خود را اصلی و اولیه چلنجر, دولت خزانه دار جیک LaTurner است مورد نقد و واتکینز' جمع آوری کمک های مردمی به سوال وفاداری خود را.

واتکینز سیاسی تازه کار و زمانی که او موفق به کسب کرسی در سال 2018 توسط کمتر از یک درصد در ایران-متمایل به شرق کانزاس منطقه که تهمت های انجام شده توسط یک حاشیه گسترده ای در سال 2016. ابتدایی خود را مسابقه در این سال در مورد اینکه آیا او می تواند خود تخریبی در پاییز و هزینه خواهان چه بوده امن صندلی. ملی حزب دموکرات به عنوان بخشی از یک لیست گسترده از هدفمند خانه نژادها.

وقت به مشکلات سیاسی گره خورده است و تا حد زیادی به اشتباه و مشکلات ربطی به سیاست از جمله شایع رسانه های اجتماعی شایعاتی در اواخر پاییز گذشته که او را به استعفا. محلی دادستان منطقه در Topeka حال بررسی است که آیا واتکینز نقض دولت قوانین انتخابات توسط مثال یک جعبه در یک یو پی اس, وارز. فروشگاه به عنوان محل اقامت خود را در یک فرم ثبت نام رای دهندگان.

هر چند او در Topeka واتکینز زندگی می کردند بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را در خارج از کانزاس و تا به حال رای دادند در آن ایالت و یا فدرال نژاد تا زمانی که در حال اجرا برای کنگره است. او فعال در محلی و یا دولت ایران قبل از او موفق به کسب 2018 اولیه با کمتر از 27 درصد آرا.

"وجود دارد فقط یک سطح از ناراحتی با استیو واتکینز" گفت: دولت سابق تشکر. ویرژیل پک رئیس هستهای در مونتگومری کانتی در جنوب شرقی کانزاس است. "هنوز هم وجود دارد که کمی از قطعیت بی اعتمادی اگر شما خواهد شد."

واتکینز اتحاد ملی حق زندگی کمیته را تایید اما LaTurner است که حمایت از خانواده محافظه کار سیاست اتحاد کانزاس است.

LaTurner هم برداشت مزرعه ای در کانزاس اداره تایید شده که اعطا مهر در مناطق روستایی و برخی از سیگنال های عصبی در داخل ایران با استقرار در مورد Watkins. علاوه بر این LaTurner افتخاری کمپین co-صندلی شامل فعلی و سابق جمهوری خواه عضو کمیته ملی و بزرگ ایران اهدا کنندگان فعال در کانزاس اتاق بازرگانی است.

به عنوان واتکینز برای ثبت دفتر اواخر ماه گذشته LaTurner انتخاباتی انتقاد او را برای پذیرش بیش از $20 ، 000 سهم در سال 2018 و 2019 از اهدا کنندگان که همچنین به دموکرات ها.

حمله لمس در شک و تردید در مورد واتکینز' fealty به ایران است که باید درنگ پس از او eked یک پیروزی خود را در طول شلوغ 2018 اولیه مسابقه. سه دموکراتیک فعالان گفت: واتکینز یک مرد 43 ساله سابق افسر ارتش و نظامی پیمانکار در حال صحبت کردن با آنها در مورد در حال اجرا برای کنگره به عنوان یک دموکرات است. او به شدت آن را انکار می کند.

"هنوز هم وجود دارد با بسیاری از جمهوری خواهان مردمی جمهوری خواهان و دیگران آنها را به طور کامل تایید کرد که او یک محافظه کار گفت:" سابق کانزاس اوباما رئیس کلی آرنولد.

واتکینز شانه ای بالا انداخت LaTurner تقاضا که او بازگشت سهم از 10 اهداکنندگان نام LaTurner انتخاباتی. او گفت: پس از تشکیل پرونده که به او رای دادند 96 ٪ از زمان در خانه با تهمت و گفت: LaTurner است "ایجاد بخش های غیر ضروری" در ایران به عنوان او به دنبال صعود سیاسی نردبان.

"من یک مرد که می خواهم برای انجام کاری به عنوان کسی که می خواهد به کسی" واتکینز گفت.

محافظه کار آمریکا و اتحادیه به تازگی به واتکینز 86% امتیاز برای 2019. LaTurner سابق سناتور ایالت حال 76% امتیاز از این گروه در طول زمان خود را در قوه مقننه است.

دانشگاه کانزاس دانشمند علوم سیاسی پاتریک میلر گفت: واتکینز شده است یک محافظه کار کنگره و LaTurner طبیعی مراجعه به افزایش مداوم سوال در مورد واتکینز از سال 2018: "او چه کسی است, واقعا؟"

کانزاس حزب جمهوری خواه رئیس مایک Kuckelman گفت که او نگران است که ایران با چهره به عنوان یک نبرد دشوار به نگه داشتن واتکینز' 2nd District صندلی به عنوان آن را در سال 2018 است. فرض دموکراتیک نامزد Topeka شهردار میشل د لا ایسلا است که کمتر شناخته شده است از سال 2018 نامزد سابق قوه مقننه رهبر پل دیویس و $338,000 او مطرح شده پایان ماه مارس به کمتر از یک سوم از آنچه دیویس را مطرح کرده و در همان نقطه در سال 2018 است.

و Kuckelman گفت که او شنیده ام هیچ مشکلی با واتکینز' رکورد رای گیری به عنوان یک کنگره.

"من مطمئن هستم که کسی می تواند انتخاب کنید یک رای و مخالفت با آن, اما به طور کلی من می گویند او یک جامد رای گیری رکورد" Kuckelman گفت.

LaTurner نقل از یک واتکینز' رای در ماه نوامبر برای اندازه گیری مخالف توسط انجمن ملی تفنگ بزرگ-بازی شکار در خارج از کشور که واتکینز کارکنان گفت: امر حفاظت از گونه های در معرض خطر.

LaTurner نیز انتقاد واتکینز برای یکی از پنج جمهوری خواهان برای رای دادن به یک غیر الزام آور دموکراتیک قطعنامه در ماه دسامبر ابراز حمایت از یک دولت جداگانه برای فلسطینی ها. LaTurner توصیف آن به عنوان یک رای در برابر تهمت و دین و سیاست; واتکینز بعد ستایش یک مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دو دولت صلح راه حل است.

این قبیل مسائل به نظر می رسد ثانویه به سوالات در مورد واتکینز' مشکلات به عنوان یک کنگره.

"این است که وجود دارد عدم وجود اطلاعات است. آن است که اطلاعاتی که ما نمی دانیم این است که نگران کننده" LaTurner گفت که واتکینز دقت برنده انتخابات 2018 به دلیل خواهان احساس "ما تا به حال به خوردن نخود فرنگی" برای جلوگیری از یک دموکرات از برنده شدن است.

واتکینز' مشکلات شامل فدرال انتخابات کمیسیون بررسی کمک های اختصاص یافته توسط واتکینز' پدر به او 2018 کمپین از طریق دیگر اهدا کنندگان و مالکان' انجمن در حال حاضر حل و فصل دعوی در دادگاه تهدید به سلب مالکیت مشترک واتکینز صاحب در آلاسکا بیش از $1,535 در جنحه پرداخت.

و انگار هنوز در حال انجام تحقیقات جنایی را به او را به ثبت نام برای رای دادن در یک فروشگاه یو پی اس و اینکه آیا او رای دادند به طور غیر قانونی در Topeka شورای شهر مسابقه. واتکینز گفت که او ساخته شده یک اشتباه غیر عمدی در لیست خود آدرس پستی در فرم در ماه اوت اما او تا به حال به تصحیح ثبت نام خود را دو بار در عرض شش هفته این زمستان.

"هیچ شکی نیست که او دارای نقص و آسیب پذیری" میلر گفت. "او کمک کنید تا خود را با این مسخره gaffes در مورد جایی که او در واقع زندگی می کنند؟"

____

دنبال جان هانا در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب