کانزاس اول ایران با تشکر. واتکینز شارژ با 3 جنایات

جان هانا TOPEKA کن. (AP) — یک دانشجوی سال اول کانزاس کنگره که تا به حال ذکر شده یک یو پی اس, وارز. پستی جعبه ب

توسط NEWSSHANS در 25 تیر 1399

جان هانا

TOPEKA کن. (AP) — یک دانشجوی سال اول کانزاس کنگره که تا به حال ذکر شده یک یو پی اس, وارز. پستی جعبه به عنوان محل اقامت خود را در دولت ثبت نام رای دهندگان تشکیل شد و متهم روز شنبه با سه جنایات از جمله غیر قانونی رای گیری.

اتهامات علیه ایران در کنگره استیو واتکینز آمد و سه هفته قبل از دولت Aug. 4 اولیه انتخابات با از شرق کانزاس صندلی او به سختی برنده شد و در سال 2018 حتی اگر او تا حد زیادی پنجه محافظه کار سیاست خط و پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عربستان, منتقدان در حال حاضر نگران است که ماه های طولانی رسیدگی به اینکه آیا واتکینز نقض دولت قوانین انتخابات قرار می دهد 2nd District صندلی در بازی اگر او برنده اصلی.

واتکینز به نام اتهام "hyper-سیاسی" حتی اگر دادستان منطقه که در زمینه آنها نیز این است که یک جمهوری خواه است. این کنگره گفت: در مناظره تلویزیونی شنبه شب که تا به حال دیده نشده از اتهامات عنوان شده اما هیچ کار اشتباهی انجام داده.

"من من نام تبرئه," او گفت: در بیانیه پایانی خود.

از اتهامات عنوان شده در زمینه دولت دادگاه منطقه در Shawnee County, که شامل واتکینز' شهر پایتخت ایالت کانزاس. دادستان منطقه مایک Kagay اعلام کرد آنها کمتر از نیم ساعت قبل از سه توافق نامزدهای تنها برنامه ریزی شده بحث شروع شد و در سه ایستگاه.

یو پی اس پستی جعبه ذکر شده بود به عنوان واتکینز' آدرس مسکونی برای ثبت نام رای دهندگان مقاصد زمانی که او یک پست الکترونیکی-در انتخابات محلی شورای شهر و هیئت مدیره مدرسه در انتخابات نوامبر 2019. او مسکونی خود را فهرست.

جدی ترین اتهام جنایی متهم واتکینز از رای گیری در 2019 محلی شهرستان و هیئت مدیره مدرسه در انتخابات بدون اینکه واجد شرایط. اولین بار مجرم که به اعدام محکوم شده می تواند به صورت یک سال در زندان هر چند بیشتر جمله معمولی خواهد بود و دو سال آزادی مشروط.

Kagay همچنین شارژ واتکینز با رای گیری به طور غیر قانونی در پیشبرد و تداخل با اجرای قانون با ارائه اطلاعات نادرست است. هر دو جنایات می تواند تا هفت ماه در زندان هر چند یک سال تعلیقی است که در این فرض حکم.

واتکینز همچنین متهم شده بود با عدم اطلاع دولت تقسیم وسایل نقلیه از تغییر آدرس بزه.

Kagay اعلام نشده ارائه جزئیات بیشتر در مورد جرائم و دادستان منطقه گفت: در یک ایمیل که او نمی تواند آنها را مورد بحث "تا زمانی که آنها در حال ارائه در دادگاه." جلسات را برنامه ریزی شده است.

واتکینز چهره دولت خزانه دار جیک LaTurner و دنیس تیلور Topeka وکیل تاجر و مدیر سابق بالا در چندین سازمان های دولتی. LaTurner گفت: اتهامات را اصلی مسابقه دو فرد مسابقه بین او و تیلور.

"ما نیاز به قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو" LaTurner گفت: در را باز بحث کرد. "واضح است که ما زمان کنگره با سه اتهام جنایت و بزه اتهام است نه فرد برای انجام این کار است."

برخی از جمهوری خواهان به حال طولانی سوء ظن در مورد واتکینز حتی قبل از اینکه سوالات خود را در مورد رای دهندگان ثبت نام. او سابق افسر ارتش و پیمانکار نظامی زندگی می کردند که بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را در خارج از کانزاس و تا به حال رای دادند در آن ایالت و یا فدرال نژاد تا زمانی که در حال اجرا برای کنگره است.

واتکینز برنده نوامبر 2018 انتخابات کمتر از یک درصد در ایران-تکیه منطقه که تهمت های انجام شده توسط یک حاشیه گسترده ای در سال 2016.

فرض دموکراتیک نامزد این سال است Topeka شهردار میشل د لا ایسلا. ملی حزب دموکرات گفته است که می بیند به انتخاب کنید تا صندلی.

"اگر شما می خواهید به اعتماد به نوشتن قوانین ما شما حداقل باید به دنبال آنها" دموکرات کنگره کمیته کمپین در بیانیه ای گفت.

واتکینز ثبت یک دولت رای دهندگان فرم ثبت نام در اواخر ماه اوت سال 2019 لیست پستی جعبه در یک فروشگاه یو پی اس در جنوب غربی Topeka خود را به عنوان آدرس مسکونی. پستی جعبه هنوز هم ذکر شده بود خود را به عنوان آدرس مسکونی هنگامی که او به بازیگران از طریق پست-در رای گیری که شامل یک Topeka شورای شهر مسابقه در ماه نوامبر.

کنگره و کارکنان خود را باید گفت که او سهوا ذکر شده خود را به آدرس پستی به جای او مسکونی آدرس اشتباه است.

واتکینز ثبت یک فرم جدید در دسامبر مثال یک آدرس در یک مجتمع آپارتمانی در حدود 2 کیلومتری شمال شرق از فروشگاه یو پی اس به عنوان محل اقامت خود را, اما آن را به آدرس برای پیچیده ، که نشانی بود و نه در همان منطقه شورای شهرستان به عنوان یو پی اس فروشگاه اما در یک منطقه با شورای مسابقه سال گذشته است.

در ماه ژانویه واتکینز ثبت یکی دیگر از فرم لیست آدرس دیگری برای یک آپارتمان در همان مجموعه به عنوان محل اقامت خود را.

Shawnee County sheriff بخش شروع به بررسی واتکینز,' ثبت نام رای دهندگان در ماه دسامبر. در اواخر ماه مه Kagay یک ایمیل به در گفت که او بررسی تحقیق و تفحص و "درخواست پیگیری انجام شده در یک موضوع خاص" بدون اینکه مشخص تر.

___

دنبال جان هانا در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن