کاناپه بادی تخت خواب شو 2 نفره بست وی مدل 75079

در چند مدل ازین مبل های بادی هپی چیر چند لایه باد شونده وجود دارد که استحکام محصول را برای وزن های بیشتر بالا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در چند مدل ازین مبل های بادی هپی چیر چند لایه باد شونده وجود دارد که استحکام محصول را برای وزن های بیشتر بالا می برد . این مبل یا کاناپه های بادی هپی چیر با توجه به ظاهر خاصی که دارد به راحتی خود را از مبل های بادی و مبل های غیر بادی دیگر متمایز می کند . کاناپه های بادی به شکلهای مختلف تولید میشوند. تشک های تاشو و بدنه اصلی هر کدام توسط دریچه های باد مجزا توسط انواع پمپ باد مخصوص محصولات بادی قابل راه اندازی می باشد. هر دو تشک تاشو و همچنین نشیمنگاه اصلی نیز دارای دریچه باد های مجزا برای راه اندازی می باشند. برای تبدیل کردن کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره به کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه متصل شده است تا کرده و زیر قسمت اول بگذارید، این محصول دارای سه دریچه بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب روی کاناپه احساس شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که در واقع این دو عرض محصول را کم میکنند و اگر در حالت تختخوابشو نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را زیر پا قرار داد.  Th is post was w ritt en with GSA᠎ Content G᠎ener ator​ Demoversi on!

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کاناپه بادی باید به آن ها توجه داشته باشید. برای خرید کاناپه بادی 2 نفره تختخواب شو اینتکس کافیست به روش آنلاین، تلفنی و یا حضوری به نمایندگی اینتکس مراجعه کنید. مبل بادی چند نفره: مدت زمان زیادی نیست که اینتکس اقدام به تولید مبل بادی سه نفره و مبل بادی چهار نفره کرده است، این مبلها بسیار کاربردی هستند که میتوانند برای میهمانیهای چند نفری مناسب باشد و برای استفاده یک یا دو نفره نیز برای حالت nap مناسب است. از دیگر خصوصیت های مهم متریال کاناپه بادی تاشو اینتکس می توان به انعطاف بالا برای جمع شدن در ابعاد کوچکتر و قابلیت تعمیر و استفاده مجدد از آن اشاره کرد تا خیال مصرف کنندگان بابت یک بار مصرف نبودن این کالا راحت باشد. غیره مبل هپی چیر می باشند که با توجه به مدل خود بسیار بسیار پر طرفدار بوده و از نمایندگی های اصلی این مبل های بادی با تنوع بسیار به فروش می رسد که خرید از نمایندگی های اصلی برای خرید مبل هپی چیر با کیفیت اصلی نیز شرط اصلی خرید هپی چیر با کیفیت اصلی می باشد. برای خرید کاناپه بادی چند کاره به نمایندگی محصولات بادی اینتکس مراجعه نموده ویا با مشاوران ما با شماره های درج شده در ارتباط باشید .

این مزیت را مبل های هیپی چیر غیر بادی ندارند به دلیل جا گیر بودن و عدم توانایی حمل به هرمکانی . مبل های بادی اینتکس یکی از انواع مبل های هیپی چیر می باشد که در تنوع مختلف توسط این شرکت بزرگ آمریکایی تولید کننده انواع محصولات بادی تولید شده و در سراسر جهان در نمایندگی های اصلی این شرکت به فروش می رسد. زمانی که دو تشک تاشو را باز کنید از مقدار ارتفاع نشیمنگاه کاسته شده و به عرض آن اضافه می شود تا فضایی بزرگ برای دراز کشیدن ایجاد کند، در صورت جمع کردن تشک های تاشو نیز ارتفاع سطح نشیمنگاه بیشتر شده و با کمتر شدن مقدار عرض بدنه، تنها فضایی برای نشستن ایجاد خواهد کرد. برای تبدیل کردن به حالت کاناپه بادی دو نفره تنها کافیست قسمت زیر پایی آنرا که با یک تکه پی وی سی به قسمت نشینمنگاه کاناپه نصب شده است تا کرده و زیر بگذارید، در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب روی این محصول احساس شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا بزرگتر شده و تبدیل به یک تشک بادی شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری آن تعبیه شده است.

کاناپه بادی دو نفره تخت خواب شو اینتکس از بهترین و با کیفیت ترین کاناپه بادی تاشو و چند کاره محسوب شده که علاوه بر استراحت های روزمره برای خواب نیز مناسب خواهد بود. لازم به ذکر است که در صورت جمع کردن تشک های تاشو این محصول تنها برای نشستن و در صورت باز کردن کامل آنها این کاناپه به یک تخت بادی یا تشک بادی پشتی دار جهت خواب و دراز کشیدن تبدیل خواهد شد. از خصوصیات این کاناپه بادی دو نفره میتوان به وزن سبک , قیمت مناسب , حجم کم , جا به جایی آسان , قابلیت شستشو , قابلیت پر و خالی شدن با پمپ برقی و پمپ دستی شرکت های اینتکس و بست وی اشاره کرد . کاناپه بادی تخت خواب شو 2 نفره اینتکس بهترین کاناپه بادی عرضه شده در ایران توسط فروشگاه اینتکس بوده که جهت استراحت های کوتاه مدت، تماشای تلویزیون، بازی های رایانه ای، مطالعه و حتی خواب مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل کاربرد های زیادی را برای مصرف کنندگان خواهد داشت. مناسب برای تماشای تلویزیون , مطالعه و استراحت دائم و مقطعی می باشد . به علاوه اینکه به دلیل ساختار طراحی مناسب و استاندارد برای قرار گیری بر روی آب نیز مشکلی نخواهند داشت.