قضات سعی کنید به تعادل حقوق قانونی و دادگاه سلامت

توسط برایان Krans آن را سخت گرفتن مردم به گزارش وظیفه هیئت منصفه در زمان عادی. آن را حتی سخت تر در طول یک بیما

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

توسط برایان Krans

آن را سخت گرفتن مردم به گزارش وظیفه هیئت منصفه در زمان عادی. آن را حتی سخت تر در طول یک بیماری همه گیر.

آدم ربایی و تجاوز به عنف محاکمه Kenneth Weathersby جونیور باز Feb. 24 در Vallejo, کالیفرنیا., اما سه هفته بعد دو منصفه حاضر به نشان می دهد تا پس از دولت دستور داد مردم را به ماندن در خانه. پس از آن دولت است رئیس دادگستری متوقف منصفه به مدت 60 روز بعد از آن گسترش تعلیق به ماه ژوئن است.

در نهایت Solano County Superior Court قاضی رابرت قهقهه تا به حال به اندازه کافی بود.

10:24 a. m. on May 20, Bowers به نام منصفه بودند که سمت چپ — 11 و متناوب به دادگاه 101. Bailiffs ارائه شده هر یک از شش مرد و شش زن یک سرنگ از دست ضد عفونی کننده قبل از نشان دادن آنها به کرسی های خود را. چهار نفر منجر شد به داوران جعبه بقیه به گالری با نوار زرد پوشش گروه سه صندلی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

"شهروندان حق دارند در محاکمات" بلند جويچه-browed قهقهه گفت: هیئت منصفه کشیدن پایین آبی ماسک به صحبت می کنند. "ما باید برای پیدا کردن یک راه رفتن به جلو است."

سلنو اولین California شهرستان به سر یک محاکمه با حضور هیئت منصفه. سه دیگران — کنترا کوستا سانتا کلارا و مونتری — باید به اطلاع رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye که آنها در حال از سرگیری محاکمه در هفته های آینده با وجود افزایش COVID-19 عفونت نرخ در دولت است.

در بازگشایی قضات در حال تلاش برای تعادل در حقوق اساسی متهم به سریع محاکمه در برابر ایمنی منصفه, bailiffs کارمندان و وکلای دادگاه خبرنگاران و دیگران که در کار خود courthouses.

اما دادگاه می تواند بطور دنج قرار گرفتن. داوران اتاق تقریبا همیشه هستند. از آن خواهد شد بسیار سخت را برای مردم برای حفظ فاصله توصیه می شود حتی به عنوان آنها پرهیز از معمول buttonholing, emoting و بغل کردن و یا در دادگاه راهرو.

قضات اعطا با ادارات بهداشت برای محدود کردن خطرات. برخی از دادگاه های, اما نه همه نیاز به ماسک. برخی در حال چک کردن مردم درجه حرارت قبل از اجازه دادن به آنها برای ورود به دادگاه است. دیگران ممکن است نصب پلکسی گلاس یا پلاستیک موانع.

رفته در حال حاضر حداقل در حال به روز هنگامی که وظیفه هیئت منصفه آغاز شد و با نمرات آینده نگر هیئت منصفه بسته بندی شده به سالن و اتاق انتظار. Courthouses در کنترا کوستا و مونتری متناوب زمان و روزهای هفته که بالقوه منصفه گزارش و تماس تنها 50 نفر در یک زمان برای جلوگیری از گروه های بزرگ از جمع آوری. برخی در حال اضافه کردن درجه حرارت چک به طور معمول امنیتی نمایش.

"در صورتی که درجه حرارت بیش از 100 آنها اجازه داده شد در گفت بری Baskin ریاست قاضی برای Contra Costa County است.

تمام دادگاه ها از سرگیری محاکمه می گویند که آنها به شما اجازه می دهد تا مردم را به تاخیر وظیفه هیئت منصفه در صورتی که نگرانی در مورد کوروناویروس. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفاظت از آنها" Baskin گفت.

چهل و هشت ایالت و قلمرو — همه به جز ایلینوی, نبراسکا, نوادا, اوهایو, داکوتای جنوبی, تگزاس, ساموآ آمریکا و جزایر ویرجین ایالات متحده — را محدود کرده اند منصفه با توجه به مرکز ملی دادگاه های ایالتی. تا کنون 14 متحده گزارش کرده اند هماهنگ ایالت قصد دارد به بازگشایی شده است. کالیفرنیا نیست یکی از آنها است.

در سطح فدرال تصمیم گیری برای از سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه ساخته شده در منطقه-با-منطقه بر اساس. تمام دادگاه های فدرال منتقل جلسات ویدئو کنفرانس در تاریخ 8 آوریل.

نگرانی های سلامت و حقوق قانونی متهم ملزم به در جنگ دیر یا زود در هر حوزه قضایی است.

تحت قانون اساسی ایالات متحده ششم متمم متهمان حق دارند برای مقابله با شاکیان خود را در سریع محاکمه علنی توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود. در کالیفرنیا, محاکمه, قرار است برای شروع در عرض 60 روز پس از تفهیم اتهام برای یک جنایت مورد و در عرض 45 روز برای تخطی از قانون. رئیس دادگستری را سفارش می توانید تسکین از کسانی که در مهلت در یک مورد به مورد و بر اساس منافع امنیت عمومی.

هنوز هم برخی از شهرستانهای تمایلی و می خواهید Cantil-Sakauye برای به تاخیر انداختن محاکمه به ماه جولای است. رئیس دادگستری حکم دادگاه اجازه می دهد تا برای بازگشایی قبل از آن اگر آنها می توانید انجام دهید "در انطباق با كاربردي بهداشت و ایمنی قوانین و مقررات و دستورات از جمله از طریق استفاده از کنترل از راه دور فن آوری در زمان مناسب."

"بیشتر ما دور از ارتفاع pandemic, بیشتر احتمال دارد مردم به نشان می دهد" گفت: آالمدا کانتی دادستان منطقه نانسی اومالی رئیس جمهور از منطقه کالیفرنیا انجمن وکلای مدافع.

"ما هنوز امیدوار و فشار دادن است که مردم پاسخ خواهد داد" گفت: Chris Ruhl دادگاه اجرایی برای مونتری کانتی. "هیئت منصفه در حال قهرمانان واقعی در این زمان."

در حالی که مقامات بهداشتی توصیه ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus شهادت در حالی که با پوشیدن یکی ممکن است نقض متمم ششم که اجازه می دهد تا یک متهم به معنای واقعی کلمه صورت خود, متهم, Baskin گفت.

دیوان عالی ایالات متحده مصمم در نازکن v. آیووا در سال 1988 است که شاهدان عینی نمی تواند شهادت در پشت پرده و یا دیگر بصری مانع است. در این زمان همه گیر اوهایو دیوان عالی کشور حکم در ماه آوریل است که شهود باید کاهش یا حذف ماسک خود را در هنگام شهادت.

دادگاه به دنبال به راست پلکسی گلاس موانع اطراف شاهد می ایستد و یا وکیل مدافع و شهود سایش پلاستیکی شفاف صورت سپر بنابراین هر کس در دادگاه می دیدن و شنیدن آنچه گفته شده است.

اما حکم برای چنین اقداماتی خواهد آمد در یک شهرستان-توسط-شهرستان بر اساس. که بسیار اسکار Bobrow رئیس معاون مدافع سولانو شهرستان و رئیس کالیفرنیا عمومی کانون مدافعان. او می خواهد مطابق سیاست های دولت و اشاره می کند که اوهایو منتشر 93-صفحه راهنمای به از سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه پس از مشورت با مردم از سراسر که دولت حقوقی جامعه.

Bobrow نگرانی که ترس از عفونت خواهد شد در نتیجه داوران با کمتر از آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی ها دو گروه که دچار فشار از بیماری همه گیر. مردم بیش از 60 نیز ممکن است تمایلی به نظر می رسد برخی از شهرستانهای خواهد حذف آنها را از هیئت داوران و خدمات و با توجه به دستورالعمل های نوشته شده در وب سایت های مختلف.

"کل فرایند به صورت آهسته و اگر آن را درست انجام شود," او گفت:.

اگر courthouses آیا به اندازه کافی برای محافظت از منصفه از ویروس پانل ممکن است قادر به تمرکز بر شهادت. "شما بیشتر نگران کسی عطسه از آنچه که به شما گفت:" Bobrow گفت.

زمانی که Weathersby دادگاه از سر گرفته شد مارس 20, کمتر از 25 نفر نشسته در دادگاه که دارای یک حداکثر ظرفیت 53. نوار زرد بر کرسی مطمئن باشید آنها نشسته حداقل 6 فوت از هم جدا.

ماسک بودند "به شدت توصیه می شود" اما لازم نیست — و چهار منصفه کاهش یافته است آنهایی که ارائه شده توسط bailiffs.

"ما باید به یک توازن از آزادیهای فردی و انسانی و حمایت" قهقهه گفت: هیئت منصفه. "این هنجار جدید. این است آنچه منصفه را مانند نگاه در آینده است."

هیئت داوران در بر داشت Weathersby گناه در 10 فقره از جمله تجاوز به عنف و آدم ربایی به ارتکاب تجاوز به عنف. او چهره های متعدد زندگی نظر در صدور حکم, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 14.

---

(قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد.)

---

©2020 قیصر سلامت نیوز

بازدید قیصر اخبار بهداشت و درمان در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): دادگاه-هیئت منصفهtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب