جو بایدن برنده هاوایی ریاست جمهوری اصلی تاخیر توسط ویروس

توسط آدری McAVOY هونولولو (AP) — جو بایدن برنده حزب دموکرات از هاوایی حزب-اجرای اولیه ریاست جمهوری در روز شنبه

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

توسط آدری McAVOY

هونولولو (AP) — جو بایدن برنده حزب دموکرات از هاوایی حزب-اجرای اولیه ریاست جمهوری در روز شنبه بود که با تاخیر بیش از یک ماه به دلیل coronavirus.

بایدن را شکست داد ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز 63 درصد به 37 درصد.

بایدن برنده 16 از هاوایی نمایندگان و ساندرز را به هشت. بایدن در مجموع از 1,566 نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس. او نیاز 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی, آستانه, او پیش بینی شده است برای رسیدن به در ماه ژوئن.

در مجموع 35,044 رای دهندگان بازیگران برگه های رای در پارتی-اجرای اولیه. تمام برگه های رای ریخته شد توسط ایمیل.

این حزب تا به حال در ابتدا برنامه ریزی برای برگزاری اولیه در آوریل 4 و تا به حال انتظار می رود اکثر اعضای حزب رای خواهند از طریق پست و برخی از بازیگران برگه های رای در حدود 20 فرد در رای گیری سایت در سراسر کشور.

آن شروع پستی آراء به ثبت نام اعضای حزب در اوایل ماه مارس به عقب زمانی که ساندرز و بایدن دو جبهه-دونده و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard بود و هنوز هم حفظ طولانی شات پیشنهاد برای نامزدی.

اما نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus مجبور به اعلام در 20 مارس آن را لغو برنامه ای برای فرد در رای گیری و اجازه می دهد تنها ایمیل های رای. به کسانی که انتظار می رود برای رای دادن در فرد در مارس 4 یک فرصت برای بازیگران یک رای گیری این حزب گفت: این امر به ایمیل دیگر دور از رای گیری به اعضا و صبر کنید تا دیر ممکن است برای آنها را به بازگشت و شمارش.

در میان این تغییرات Gabbard کاهش یافته است و تایید بایدن. ساندرز به پایان رسید خود را پیشنهاد و تایید بایدن در آوریل 13.

رای دهندگان بودند دستور به علامت خود را بالا سه گزینه روی برگه کاغذ.

تنها نامزد دریافت حداقل 15 درصد از آرای داده شده کنگره منطقه بود به نمایندگان اختصاص داده. آرا برای نامزدهای دریافت نکردند حداقل 15 درصد توزیع به رای دهندگان دوم-رتبه بندی گزینه های شروع با نامزدی که کمترین تعداد از آرا.

Gabbard نشان دهنده هاوایی دومین کنگره منطقه در کنگره و 4 درصد از آرا را در دور اول رای گیری. او غایب بود از این منطقه در بسیاری از سال در حالی که او در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در آیووا و نیوهمشایر. دولت ایالت کای Kahele همکار دموکرات به شدت انتقاد او برای غفلت ترکیبات و نصب یک کمپین برای او صندلی را پوشش می دهد که در حومه شهر هونولولو و روستایی سلیمان از دولت است. پس از مدت Gabbard گفت که او نمی خواهد برای اجرا انتخاب مجدد و تمرکز بر انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

هاوایی دموکرات استخدام یک پیمانکار Merriman رودخانه گروهی برای رسیدگی به جنبه های انتخابات از جمله طراحی رأی-با-پست بسته و با خیال راحت نگه داشتن بازگشته اند. این شرکت با تجربه در حال اجرا برای برگزاری انتخابات اتحادیه های کارگری و سازمان های مانند جزیره کائوآئی ابزار, تعاونی ها ابزار برقی در جزیره کائوآئی.

حزب جمهوری خواه از هاوایی لغو آن ریاست جمهوری و پارلمانی رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها نامزد برای اعلام, برای انتخابات توسط Dec. 2 مهلت ارسال آثار. حزب است که ارتکاب آن کنوانسیون ملی نمایندگان به مغلوب ساختن پیشی جستن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن