Jimmie Johnson سرخوردگی پس از ویروس ترساندن

توسط جینا سرخ کن شارلوت N. C. (AP) — Jimmie Johnson فقط به اشتباه به عنوان هر کس دیگری در مورد وضعیت خود را با

توسط NEWSSHANS در 21 تیر 1399

توسط جینا سرخ کن

شارلوت N. C. (AP) — Jimmie Johnson فقط به اشتباه به عنوان هر کس دیگری در مورد وضعیت خود را با کوروناویروس. یک تست مثبت ناشی از این هفت بار قهرمان نسکار به دست اولین مسابقه حرفه ای خود را و به دنبال آن سه روز بعد توسط یک تست منفی.

او هرگز دچار هر گونه علائم و مورد آزمایش قرار گرفت و تنها پس از همسر خود ناراحت آلرژی فصلی دریافت یک تست مثبت.

آن را مثبت کاذب? شد او و همسر Chani حامل ویروس برای برخی از زمان قبل از آزمون ؟

او هیچ پاسخ.

"در بسیاری از حدس و گمان وجود دارد" جانسون روز جمعه گفت یک هفته بعد از تست مثبت است. "من بیشتر نا امید فرد در خارج وجود دارد به خصوص زندگی در یک جهان از حقایق است که ما انجام می دهیم. به حقایق درایوهای من موز است."

جانسون شنبه گذشته نژاد روز یکشنبه در Indianapolis Motor Speedway که جامعی خود رگه هایی از 663 متوالی شروع می شود, طولانی ترین فعال در میان رانندگان است. اما او آزمایش منفی شنبه و سه شنبه و پاک شد توسط نسکار مسابقه دوباره این آخر هفته در کنتاکی جاده سریع السیر.

که برای اولین بار تست منفی فرستاده خود را به طور مداوم در حال تغییر احساسات به سطح های مختلف.

"اولین واکنش من بود فقط خشم است. من شروع cussing و با استفاده از هر فحش دادن کلمه ای که من می دانستم و من فکر می کنم اختراع جدید چند آنهایی که" جانسون روز جمعه گفت. "این خیلی عجیب و غریب — خشم — چون من شده است بدون علامت باشد. خشم بازدید. و سپس حدس و گمان در ذهن من است. و سپس آن را 'یک لحظه صبر کن هیچ چیز خوبی وجود دارد که می توانید از این آمده. هیچ کس نمی داند. من نمی دانم. این فقط زمان را به حرکت در. '

"سپس من بسیار هیجان زده و شروع به دنبال حقایق است که من فقط از دست رفته یک نژاد," او اضافه شده است. "من احساس می کنم مثل من بیشتر در خوش بینانه طرف از همه چیز و از سر فضا بود که من در حال حرکت در مسیر درست است."

هر دو و او و همسر خود جدا شده از خود دو دختر جوان را به عنوان او منتظر به آزمایش می شود دوباره. او گفت: Chani Johnson, احساس خوب, و, گذشته از برخی از آلرژی است بدون علامت باشد.

او مطمئن است او مناسب است به مسابقه و آزمایش خود را در کوه کلرادو در این هفته.

"من احساس می کنم بزرگ است. من شده است در ارتفاع کل این زمان" جانسون گفت. "من سوار به 10,500 پا بر روی یک دوچرخه و احساس کاملا خوب است."

جانسون قرار است بازنشسته از وقت مسابقه نسکار در پایان این فصل و از دست رفته هرگز یک مسابقه خود را در 19 سال جام حرفه ای, قبل از نشستن روی Brickyard 400. 44 ساله بود نیاز به دو منفی COVID-19 آزمون در طول 24 ساعت و پاک شود توسط یک دکتر برای بازگشت به مسابقه.

نسکار مورد تایید او را به بازگشت به شماره 48 شورلت در روز چهارشنبه. او 15 در جدول رده بندی جام جهانی فقط در داخل حذفی قطع شده را علامت و او دریافت چشم پوشی برای مسابقه قهرمانی باید او را واجد شرایط.

او را مشتاق به بازگشت به کار پس از یک هفته تلاش با خانواده است.

"فقط عاطفی و یک سفر است که شما را از طریق رفتن نگرانی در مورد ایمنی خود را خانواده خود ایمنی, تماشای یک مسابقه با شخص دیگری در ماشین مسابقه خود را و احساسات است که می رود با آن" جانسون گفت. "در آینده به مقابله با این واقعیت که تمام شده است اما من همیشه مشترک به رشد از طریق این لحظات دشواری و من احساس می کنم دقیق تر فرد امروز دچار این همه."

نسکار است تست برای COVID-19. شرکت کنندگان باید پاسخ یک پرسشنامه سلامت قبل و بعد از هر رویداد و متوسط غربالگری لازم است قبل از ورود به محل برگزاری. نسکار قرار است مسئولیت شرکت کنندگان در آن برای نظارت بر سلامت خود را که جانسون را بعد از تست مثبت است.

نسکار جمهور استیو فلپس در آخر هفته گذشته گفت: این مجموعه معتقد است روش خود مشغول به کار هستند و بدن تحریم نشان داد هر آزمون نتایج. دو تیم را تایید کرده اند تست مثبت ناشناس در میان کارکنان اما جانسون تنها شناخته شده راننده به دنبال یک آزمون.

او کاهش یافته است به نظر او در نسکار پروتکل های.

"من نمی دانم که چگونه به اضافه کردن وضوح و یا مشاوره در چه تغییراتی باید به جای" او گفت:. "من متاسفانه احساس می کنید که وجود دارد بسیاری هنوز هم آموخته شود در حرفه ای و رشته های پزشکی در این و من مثل هر کس دیگری در حال مشتاقانه در انتظار است که آموزش و دانش که یک واکسن بهتر است تست غربالگری بهتر است.

"تاپیک فقط سوالات بیش از پاسخ برای بسیاری از ما. من قطعا نمی پاسخ برای همه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب