پلیس اسرائیل کشتن غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی

توسط جوزف کراس اورشلیم (AP) — پلیس اسرائیل کشته شدن یک غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی در بیت المقدس شهر در ر

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط جوزف کراس

اورشلیم (AP) — پلیس اسرائیل کشته شدن یک غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی در بیت المقدس شهر در روز شنبه پس از اشتباه مشکوک او حامل یک سلاح.

تیراندازی به خود جلب کرد عصبانی condemnations از ساکنان عرب و رهبران و بیشتر افزایش تنش ها در منطقه به عنوان نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو پرس پیش رو با برنامه ای به ضمیمه قطعات زیادی از اسرائیلی ها در کرانه.

بستگان شناسایی متوفی مرد به عنوان ایاد Halak, 32. گفتند او دچار اوتیسم بود و رفتن به مدرسه برای دانش آموزان با نیازهای ویژه جایی که او مورد مطالعه در هر روز زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

"آنها او را کشته و در خون سرد" Halak مادر گفت: اسرائیل کانال 12 تلویزیون.

در بیانیه پلیس اسرائیل گفت: آنها خال خال مشکوک "با یک شیء مشکوک است که شبیه یک تپانچه." زمانی که او موفق به اطاعت از دستور توقف ماموران آتش گشودند بیانیه ای گفت:. سخنگوی پلیس میکی روزنفلد بعد گفت: هیچ سلاح یافت شد.

کانال 12 گفت: پلیس اخراج در Halak و تعقیب او را به یک بن بست کوچه. این گفته یک افسر ارشد دستور توقف در آتش به عنوان آنها وارد کوچه اما که یک افسر دوم گوش نکرد و اخراج شش یا هفت گلوله از M-16 rifle, قتل Halak. این گزارش گفت: هر دو افسران گرفته شده بودند را بازداشت و بازجویی برای چند ساعت.

AP تصویری از صحنه نشان داد سه گلوله سوراخ در دیوار سفید در انتهای کوچه و خیابان.

Halak پدر خیری گفت: حمله پلیس به خانه خانواده پس از تیراندازی. "آنها هیچ چیز یافت می شود," او گفت: این ادعا که پلیس لعنت کرده بود دختر خود را زمانی که او ناراحت شد ،

تنها فلسطینی حمله با هیچ پاک کردن لینک ها به گروه های مسلح انجام داده اند یک سری از دارویی و نقدی تیراندازی و ماشین-رمنج از حملات در سال های اخیر است.

فلسطینی ها و اسرائیلی گروه های حقوق بشر به مدت طولانی متهم نیروهای امنیتی اسرائیل با استفاده از نیروی بیش از حد در برخی از موارد یا با کشتن افرادی که می تواند دستگیر شده اند و یا با استفاده از نیروی مرگبار که جان خود را در معرض خطر نمی شد.

"ما باید مقاومت مورد انتظار پوشش و مطمئن شوید که پلیس را نشسته در زندان" Ayman عوده رهبر اصلی عربی در پارلمان اروپا در توییتر نوشت. "عدالت انجام خواهد شد تنها زمانی که Halak خانواده و دوستان خود را و بقیه مردم فلسطین می دانم که آزادی و استقلال است."

در رسانه های اجتماعی برخی از نرم افزار-فعالان فلسطینی در مقایسه با تیراندازی به این هفته مرگ جورج فلوید, مینه سوتا مرد که مرگ در بازداشت پلیس است و مجموعه ای از تظاهرات خشونت آمیز در سراسر ایالات متحده

نخستین یائیر لپید که دختر مبتلا به اوتیسم گفت: Halak مرگ شد "دلخراش است."

"مرگ یک فرد جوان با نیازهای ویژه دلخراش است و همه از اسرائیل کمان سر خود را. این است راه ما" او هنوز توییتی.

در غرب بیت المقدس حدود 150 معترضان برخی از تپش طبل جمع آوری شده برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس. "خشونت پلیس باید اقامت در داخل" آنها شعار می دادند. در یک کوچکتر تظاهرات در تل آویو یک پوستر به عنوان خوانده شده "فلسطینی زندگی می کند مهم است."

تیراندازی یک روز پس از سربازان اسرائیلی کشته شدن یک فلسطینی در کرانه که آنها گفت: تا به حال سعی کردم به رم آنها را با وسیله نقلیه خود را. هیچ اسرائیلی زخمی شدند که در هر دو حادثه است.

شنبه تیراندازی رخ داده در شرق بیت المقدس که اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 جنگ همراه با کرانه باختری و نوار غزه. فلسطینی ها می خواهند تمام سرزمین های خود را برای دولت آینده.

تنش ها افزایش یافته است در هفته های اخیر به اسرائیل فشرده پیش رو با برنامه ای به ضمیمه بخش های بزرگی از غرب بانک در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح که به شدت به نفع اسرائیل و رد شد توسط فلسطینی ها. نتانیاهو گفت: او قصد دارد در حرکت های آینده با برنامه ریزی در ماه جولای.

تشکیلات خودگردان فلسطین که حاکم مستقل انکلاوها در غرب بانک هفته گذشته گفت که آن را دیگر محدود گذشته از توافق با آمریکا و اسرائیل و قطع همه روابط از جمله دیرینه امنیت و هماهنگی در اعتراض به طرح الحاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه اجازه می دهد فلسطینی ها برای ایجاد سرمایه در حومه شهر فراتر از اسرائیل مانع جدایی. این امر اعطای آنها را محدود استقلال در یک خوشه از انکلاوها احاطه شده توسط اسرائیل, اما تنها اگر آنها با یک لیست طولانی از شرایط سخت.

الحاق طرح نیز کشیده شده گسترده condemnations از اسرائیل و متحدان در اروپا و در سراسر جهان عرب است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب